کاربرد پرده های سقفی متحرک بیرونی

  • اشتراگ گذاری در شبکه های اجتماعی :

  • #
  • #
  • #
فروشگاههای دکوراسیون داخلی اطراف منزلتان رو ببینید..کلیک کنید

کاربرد پرده های سقفی متحرک بیرونی


اکثر افرادی که صاحب یک باغ یا حتی یک رستوران و یا باغچه های خانوادگی و یا حتی دارای روف گاردن در ساختمان خود می باشند ، برای ایامی از سال که شاهد بارش باران یا برف هستیم ممکن است دچار مشکل شوند ، برای مثال شما فرض کنید صاحب یک رستوران سر باز ، در محیطی دنج و زیبا در فصول پاییز یا زمستان و یا حتی بهار که شاهد بارش باران یا برف هستیم ، ممکن است در روز هایی از سال دچار افت درآمد شود چرا که در این ایام ، به علت بارش باران و نبود هیچ گونه سقفی بر روی محیط ، هیچ مشتری نخواهند داشت ، و جدا از نبود مشتری ، تمام وسایل آنان خیس می شود و تمیز کردن و خشک کردن آن ها ، نیازمند وقتی نسبتا طولانی است . یا حتی اگر صاحب یک باغ باشید و تمایل داشته باشید که جشن تولد یا حتی عروسی در باغ خود برگزار کنید ، اگر دقیقا همان شب باران ببارد ، قطعا میهمانی و جشن شما مختل خواهد شد . 
تنها این موارد جزئی از مشکلات محیط هایی است که سقف ندارند و در ایام خاصی از سال فقط می توان از آن ها استفاده کرد . اما با پیشرفت تکنولوژی و تولید انواع و اقسام وسایلی که در هنگام بروز مشکلات به کمک بشر می آیند ، قطعا خبری مسرت بخش برای همگی ما هست. 
مشکل افراد مذکور را ، اینک می توان با صرف مقداری هزینه برای همیشه حل کرد ، تا این عزیزان بتوانند با خیالی راحت بدون نگران بودن یا حتی دلهره داشتن از بارش باران یا برف ، به کسب و کار خود بپردازند یا حتی انواع و اقسام جشن ها را بگیرند . همچنین ممکن است شما هنگام بارش شدید باران نگران جمع شدن و سنگینی کردن آب باران بر روی این پرده ها باشید ، اما این مشکل نیز به راحتی قابل حل می باشد چرا که ، می توان با ایجاد آبرو هایی در کنار پرده سقفی  متحرک بیرونی ، از بروز مشکلاتی از این قبیل جلوگیری کرد .
پرده های سقفی متحرک بیرونی ، همان خبر مسرت بخش است که راه حل آسان و نوینی است برای حل تمامی این مشکلات .
 پرده های سقفی متحرک بیرونی ، درست است که نوعی پرده هستند ولی قطع به یقین با چیزی که در ذهن ، هنگام شنیدن نام پرده میاندیشیم  ، متفاوت است ، این نوع از پرده ها بر خلاف پرده های معمولی ، به صورت افقی نصب و استفاده می شوند .
نصب پرده های معمولی و حتی کنار کشیدن آنان برای تماشای محیط بیرون یا وارد شدن نور کافی به منزل و مواردی این چنین با پرده های سقفی متحرک بیرونی کاملا متفاوت است ، چرا که این پرده ها با استفاده از یک ریموت یا حتی به  صورت برقی و در مواردی به صورت دستی ، باز و بسته می شوند .
اما از جمله مزیت های پرده های سقفی متحرک بیرونی که می توان نام برد ، امکان چاپ انواع و اقسام عکس ها بر روی آن است ، شما می توانید بر حسب سلیقه خود و مناسب با محیط مورد نظر تان ، هر گونه عکسی که دلخواه شما است را بر روی این پرده ها چاپ کنید و از تماشای آن لذت ببرید .

تمیز کردن و یا حتی شستشوی این پرده ها نیز کار بسیار‌ راحت و آسانی است ، و شما می‌ توانید خیلی راحت آن را تمیز کنید . 
این پرده ها در طرح ها و رنگ های مختلف در بازار موجود است و شما می توانید بنا بر سلیقه خود آن را خریداری و استفاده کنید .
  • مرجع :https://www.mapstar.net/
  • برچسب ها : کاربرد پرده های سقفی متحرک بیرونی

تعداد نظرات ثبت شده :0 نظر

فرم ارسال نظر
  • دیدگاه شما

  •