پرده های ارزان قیمت و با کیفیت پانچی

  • اشتراگ گذاری در شبکه های اجتماعی :

  • #
  • #
  • #

پرده های ارزان قیمت و با کیفیت پانچی
 

پرده های زیبای پانچی ، از جمله پرده های پر کاربردی می باشند که علاوه بر استفاده در دکوراسیون مدرن ، می توان از آنان در محیط های سنتی نیز ، بهره برد ( فقط باید به طرح و رنگ آن ، توجه کرد تا همخوانی با محیط داشته باشد ) . عموما در دکوراسیون مدرن ، از پرده های پانچ با رنگ های خنثی ، و ساده ، و بدون هیچ گونه طرح و نقش شلوغ ، استفاده می کنند . ( پرده های پانچی ، اصولا متعلق به دکوراسیون مدرن هستند ) . در خصوص دکوراسیون کلاسیک ، باید افزود که در این محیط از پرده های پانچ ، مخمل  با کتیبه های منبت کاری شده و پر زرق و برق ، بهره می برند . ( تا ظاهری آنتیک تر و موقر تر داشته باشد ) . در دکوراسیون سنتی نیز ، می توان از پرده های پانچی ، بهره برد . در این محیط از پرده های پانچ با طرح هایی همچون : بته جقه ، نقوش اسلیمی ، طرح های سنتی ، و ... استفاده می شود ،‌که برای هماهنگی و همخوانی با دیگر وسایل خانه ، می توان از چند پشتی ، یا کوسن ، و ... همرنگ با آن پارچه ، استفاده کرد . 
این پرده های ساده و شیک ، بر خلاف دیگر پرده های موجود در بازار ، از قیمت ارزان تر و مقرون به صرفه تری برخوردار هستند ، و در مقایسه با دیگر پرده ها ، بسیار دیرتر از مد می افتند  . وزنی سبک ، و نصبی آسان نیز از دیگر مزایای پرده های پانچ ، می باشد . ( پرده های منحصر به فرد و پر فروش پانچ ، به وسیله یک چوب پرده نصب می شوند ، و افراد به راحتی می توانند با کنار زدن آن ، از نور خورشید در محیط خود بهره ببرند ) .

در خصوص کاربرد های بی شمار پرده های پانچی ، می توان به استفاده از این پرده ها در محیط آشپزخانه اشاره کرد . ( بهتر است برای محیط آشپزخانه ، از پرده پانچ حریر ، سبک ، و رنگارنگ و شاد ، استفاده شود ) .
از دیگر موارد کاربرد پرده های پانچ ، استفاده از این پرده های زیبا در اتاق پذیرایی می باشد . که برای این قسمت عموما از پرده های پانچ ،  با جنس کتان ، یا مخمل کبریتی ، و یا حتی ساتن های کار شده ، استفاده می شود تا موقر و سنگین به نظر آیند .
همچنین افراد می توانند از پرده های پانچ ، در اتاق خواب ( کودک یا بزرگسال ) نیز ، بهره ببرند . ( در محیط اتاق خواب کودکان ، می توانند از پرده های پانچ فانتزی و رنگارنگ ، استفاده کنند ) .
لازم به ذکر است که ، علاوه بر استفاده از پرده های ارزان قیمت و با دوام پانچ ، در محیط های مسکونی می‌ توان از این پرده های پر کاربرد و زیبا ، در محیط های عمومی ( همچون : تالار ها ، هتل ها ، و .... ) نیز ، بهره برد . 
پرده های پانچی ، از جمله پرده های می باشند که برای محیط هایی که نسبتا کوچک هستند ، همچون منازل آپارتمانی ، بسیار مناسب می باشند . چرا که این پرده ها ، باعث می شوند تا سقف خانه بلند تر ، به نظر برسد . این پرده های منحصر به فرد ، دارای والان نمی باشند ، به همین علت پرده های پانچ ، جزء پر طرفدار ترین پرده های موجود در بازار ، هستند .