همه چیز درباره دکوراسیون اتاق فرار

  • اشتراگ گذاری در شبکه های اجتماعی :

  • #
  • #
  • #
نمایش برترین فروشگاههای دکوراسیون داخلی سراسر کشور...کلیک کنید

همه چیز درباره دکوراسیون اتاق فرار

احتمالا شما نیز ممکن است که تابلو های اتاق فرار به چشم تان خورده باشد ، و علاقمند شده باشید که حداقل برای یک بار هم که شده آن را تجربه کنید ، اگر از شما هم عاشق هیجان باشید و حتی برای یک بار هم که شده وارد اتاق فرار شده باشید ، قطع به یقین خواهید دانست که اتاق های فرار انواع مختلفی دارند ، گاهی در یک اتاق فرار در کنار حل معما ها ، ترس و هیجان را نیز تجربه می کنید و گاهی نیز فقط ذهن شما مشغول حل معما های طرح شده می شود . همانطور که انواع اتاق فرار ذکر شد ، متوجه شدید که دکوراسیون هر کدام از این اتاق ها و هر کدام از این مراحل  بسیار با هم متفاوت هستند . برای مثال یک اتاق فراری که در کنار حل معما ، در آن ترس را هم تجربه می کنید باید در هر اتاق دکور متفاوتی باشد و مهم تر اینکه راه های رسیدن به اتاق های دیگر غیرعادی و پیچیده باشد مثلا از پشت یک قاب عکس یا آینه وارد یک کانال شده و بعد به اتاق بعدی می رسید .  شاید برای تان جالب باشد که بدانید اولین بار ، فردی به نام تاکائو کاتو در کشور ژاپن اتاق فرار را ابداع کرده است . که بیشتر بر مبنای علم ریاضی ساخته و پرداخته شده بود . و پس از آن در کشور های دیگری همچون سنگاپور طرفداران  بسیاری کسب کرد. اما اولین بار در سال ۱۳۹۴ اولین اتاق فرار در ایران به وجود آمد و مکانی برای تفریح و هیجان و قرار های دوستانه یا خانوادگی به وجود آمد .
اگر شما قصد ایجاد یک اتاق فرار عالی را دارید کافیست کمی در مورد دکور آن اطلاعات کسب کنید برای مثال ، اگر تمایل دارید که در کنار حل معما افرادی که به اتاق فرار شما مراجعه می کنند هیجان را نیز تجربه کنند ، باید دقت کنید که اتاق فرار شما باید تاریک به نظر برسد و با استفاده از نور هایی همچون قرمز یا حتی سرمه ای ، ترشح آدرنالین افرادی که به اتاق فرار شما مراجعه می کنند را زیاد کنید چرا که رنگ قرمز باعث ایجاد هیجان زیادی در افراد حاضر در اتاق می شود . توجه داشته باشید که محیط و دکور اتاق فرار باید به قدری حرفه ای و خاص باشد که حس واقعی گیر افتادن در محیط آن سناریو را داشته باشند نه فقط حس گریه افتادن در یک اتاق بازی. وسایل و ابزاری که در اتاق فرار قرار می دهید از قبیل ، میز ،قاب عکس ، تابلو ، گاوصندوق ، همه و همگی باید طوری باشند که به داستان اتاق فرار شما بخورند و یک کمک باشند برای حل کردن معما ها .
جدا از رنگ نور و دیوار ها ، باید به صداهایی که در اتاق فرار شما پخش می شوند دقت کنید ، یک سیستم صوتی خوب که ترس را در دل اتاق پخش کند ، و باعث شود حس ترس و مرموز بودن اتاق به افراد حاضر در اتاق انعکاس یابد . هم چنین می توانید برای کمک به حل کردن معما به افراد حاضر در اتاق فرار از بلندگو هایی نیز استفاده کنید که با پخش صدایی ترسناک ، به افراد حاضر در اتاق اطلاع دهد که قصد کمک کردن به آنان را دارید .
در یک اتاق فرار وحشتناک ، نیاز است که از کاراکتر های ترسناک نیز استفاده کنید برای مثال ،  نیاز هست در کنار پخش صداهای ترسناک ، کارکنان اتاق فرار به کاراکتر های ترسناک تبدیل شوند و لباس یا ماسک هایی استفاده کنند و باعث شوند تا هیجان و ترس بیشتری را افرادی که در اتاق هستند تجربه کنند..
  • مرجع :https://www.mapstar.net/
  • برچسب ها : همه چیز درباره دکوراسیون اتاق فرار

تعداد نظرات ثبت شده :0 نظر

فرم ارسال نظر
  • دیدگاه شما

  •