نکات تایید شده توسط طراحان برای استفاده حداکثری از سقف های بلند

  • اشتراگ گذاری در شبکه های اجتماعی :

  • #
  • #
  • #
نکات تایید شده توسط طراحان برای استفاده حداکثری از سقف های بلند
نکات تایید شده توسط طراحان برای استفاده حداکثری از سقف های بلند
نکات تایید شده توسط طراحان برای استفاده حداکثری از سقف های بلند
 
نکات  تایید شده توسط طراحان برای استفاده حداکثری از سقف های بلند
 


( مقاله ترجمه شده از سایت معتبر خارجی ) 
 
 
به صورت افقی شروع کنید
 
پاولوس می ‌گوید: « من احساس می ‌کنم مقیاس یکی از بزرگ ‌ترین اشتباهاتی است که می ‌بینیم مردم مرتکب می‌شوند. هنگام انتخاب مبلمان برای فضای کف، می خواهید دو بار اندازه بگیرید، یک بار بخرید. گاهی اوقات این اشتباه شامل قطعاتی می شود که توسط یک اتاق بزرگ بلعیده می شوند، در حالی که گاهی اوقات این وسایل بسیار بزرگ برای فضا هستند.
 
برای جلوگیری از این امر، او با استفاده از نرم ‌افزار طراحی به کمک رایانه، طرح‌ بندی ‌های دو بعدی را برای مشتریان ایجاد می‌ کند – اما پائولوس می ‌گوید که برخی از نوارهای نقاش و اندازه‌ گیری نیز می ‌توانند این کار را انجام دهند. او در برنامه ریزی خود از این قاعده کلی پیروی می کند: برای استفاده بهینه از یک پلان بزرگ، یا مبلمان وسیع تری (مثلاً تختخواب طولانی تر) یا مبلمان بیشتری می خواهید - مثلاً یک اتاق نشیمن با چیدمان مقطعی برای شب ‌های خنک، به ‌علاوه یک صندلی راحتی برای گوشه‌ ای برای مطالعه.
 
سپس به بالا نگاه کنید
 
پائولوس می‌ گوید خیلی ساده، "شما باید بلندتر فکر کنید." به عنوان مثال، اگر شما عاشق کابینتی هستید که به اندازه کافی بلند نیست، در نظر داشته باشید که کشوهای بیشتری در بالای آن بسازید.
 
همچنین ممکن است راه های دیگری برای افزایش ارتفاع در سر داشته باشید. او می ‌گوید: در یکی از طراحی ‌های فعلی خانه ‌های پائولوس، «ما گیاهان کف بزرگ، لامپ ‌های کف بلند، و پارچه‌ های کف تا سقف را قرار می‌ دهیم. آنها را تا سقف گسترش داد. او می افزاید: "ما در کل به این یکپارچگی عمودی فکر می کنیم تا مطمئن شویم که طرح های خود را به نصف نمی رسانیم."
 
بدانید که با چه چیزی کار می کنید
 
پاولوس می‌ گوید در حالت ایده ‌آل، شما می‌ خواهید به دیوارهای خود به‌ عنوان یک قطعه منسجم نگاه کنید، به‌ جای اینکه فقط سعی کنید چیزها را در یک زمان قرار دهید. نکته کلیدی این است که نسبت ها را در نظر داشته باشید. پاولوس توضیح می ‌دهد: «این دقیقاً مانند زمانی است که به یک طبقه نگاه می ‌کنید و تصمیم می ‌گیرید چه اندازه فرشی روی آن بپوشید. با یک دیوار بزرگ، می ‌خواهید یک منطقه مورد علاقه به نسبت مناسب ایجاد کنید.»
 
 
در اتاق نشیمن او که اخیراً روی آن کار می ‌کرد، این اخلاق به شش بوم بافت‌ دار روی یک دیوار و سه قطعه مجسمه‌ سازی متوسط ​​روی دیوار دیگر ترجمه شد.  پاولوس می‌ گوید، سؤالی که می‌خواهید بپرسید این است: "چقدر از این دیوار را باید پر کنیم تا مقیاس مناسب را احساس کنیم؟"
 
نیازی به پوشاندن هر اینچ نیست
 
پاولوس تاکید می‌ کند: هر چقدر که می ‌خواهید با دادن چیزی به مهمانان چشم ‌ها را جلب کنید، «فضای منفی می ‌تواند به همان اندازه مهم باشد». در اتاق با شش بوم، او عمداً دیوار روبروی آنها را خالی گذاشت. او می ‌گوید : «من همیشه به مردم می‌ گویم که لازم نیست چیزی را روی هر دیواری بگذارید. ما نمی ‌خواهیم همه چیز با هم درگیر شود.»
 
لایه بندی در آغوش
 
او می‌ گوید بزرگ‌ کردن عناصر تزئینی مانند پرده‌ها دو هدف را محقق می‌ کند: بر وسعت چشمگیر دیوارها تأکید می ‌کند و به تعدیل ریورب ‌هایی که در اتاق ‌های غار دار دیده می ‌شود کمک می ‌کند.
پائولوس خاطرنشان می کند: «مردم همیشه این گونه هستند که «من می خواهم خانه ام گرم باشد». "خوب، گرما از آنچه می بینید، بلکه از آنچه می شنوید ناشی می شود. بنابراین، اگر بتوانیم آکوستیک فضا را از طریق منسوجات ملایم کنیم - با اضافه کردن فرش های بیشتر، بالا بردن پارچه - می توانیم آن پژواک را کاهش دهیم و صدای آن را گرم تر کنیم. و این باعث می شود که همه چیز گرمتر شود .
 
قطعات کمتر و بزرگتر را در نظر بگیرید
 
یکی از ترفند های ظریف ‌تری که پائولوس در طراحی اتاق نشیمن مشتریانش انجام داد، حذف بیش از نیمی از قفسه ‌ها از فضای داخلی چشمگیر آن بود. این ممکن است خلاف واقع به نظر برسد، اما او التماس می کند که متفاوت باشد.
او می گوید: "مردم فکر می کنند، "اوه، بزرگتر است، می توانم قفسه های بیشتری بگذارم." "اما آنها در واقع باعث کوچکتر شدن آن می شوند . وقتی از آن فاصله می گیرید، به نظر می رسد که به کرکره ها نگاه می کنید، به جای توکار عظیمی که در آن وجود دارد.»
بنابراین او توصیه می ‌کند که کارهای بیشتری را با کمتر انجام دهید—قفسه‌ های کمتری که بسیار ضخیم ‌تر از قفسه ‌های معمولی هستند، مثلاً، یا نوعی فضای سبز و اشیاء هنری که جلب توجه می‌کنند. او می گوید: «در این مورد کمتر، بیشتر است، اما لوازم جانبی بزرگتر است. «شما به جای ریزه کاری چیزهای بزرگ می خواهید. همه چیز افزایش می یابد.» 
  • مرجع :https://www.elledecor.com/
  • برچسب ها : نکات تایید شده توسط طراحان برای استفاده حداکثری از سقف های بلند

تعداد نظرات ثبت شده :0 نظر

فرم ارسال نظر
  • دیدگاه شما

  •  

آخرین اخبار (11 خرداد 1402)
معرفی پنل دکوراتیو آکوستیک شرکت زهره آفاق
معرفی پنل دکوراتیو آکوستیک شرکت زهره آفاق

شرکت معتبر زهره آفاق ، یکی از موفق ترین شرکت های وارد کننده می باشد که در زمینه واردات انواع آلبوم های کاغذ دیواری ، لمینت ، کفپوش ، پارکت ، و چمن مصنوعی ، فعالیت می کند . و همواره طی سال ها فعالیت خود ، محصولاتی با کیفیت و درجه یک را وارد ، و در بازار عرضه نموده است .

مهارت ارتباط با مشتری
مهارت ارتباط با مشتری

یکی از حائز اهمیت ترین مسائلی که باید همواره به آن توجه داشت ، چگونگی ارتباط برقرار کردن و یا به عبارت دیگر ، مهارت ارتباط با مشتری می باشد . در واقع ، یکی از مهم ترین عواملی که باعث حفظ و همچنین افزایش وفاداری مشتری می شود ، چگونگی برخورد با او است ‌.

کافه زیبا و دلنشین بینج
کافه زیبا و دلنشین بینج

کافه بینج ( با کادری مجرب‌ و حرفه ای ، و مدیریتی عالی ) واقع در : سعادت آباد ، بلوار دریا ، انتهای خیابان رامشه ، انتهای بن بست مهرداد ، از جمله محبوب ترین و پر طرفدار ترین کافه های تهران می باشد ، که همه روزه از ساعت ۱۲ الی ۲۴ ، پذیرای عموم مشتریان عزیز است .

چند اشتباه در بازسازی حیاط خلوت به گفته کارشناسان
چند اشتباه در بازسازی حیاط خلوت به گفته کارشناسان

وقتی هوا شروع به گرم شدن می کند، احتمالاً مکان های کمی وجود دارد که ترجیح می دهید به جای حیاط خلوت خود باشید. زمان صرف شده برای مراقبت از باغ خود ، آماده شدن برای مهمانی های در فضای باز ، یا صرف لذت بردن از یک فنجان قهوه صبحگاهی، همه چیزهایی هستند که این فضای باز را به بهشتی برای بهار و تابستان تبدیل می کنند. اما اگر در مورد حیاط خلوت خود چنین احساسی ندارید، ممکن است زمان بازسازی فرا رسیده باشد. چه بخواهید فضای ناهارخوری بیشتری اضافه کنید یا به سادگی با گیاهان و نور اضافی جذابیت بصری ایجاد کنید،

پارکت لمینت TCT و کفپوش ازمیر شرکت ترک چوب تبریز
پارکت لمینت TCT و کفپوش ازمیر شرکت ترک چوب تبریز

شرکت موفق ترک چوب تبریز ، با رویکرد تولید ، فروش و پخش پارکت لمینت های با کیفیت و درجه یک ، فعالیت خود را از سال هزار و سیصد و نود ( ۱۳۹۰ ) آغاز نموده است .

کیک ماست زغال اخته با 4 ماده (بدون آرد، تخم مرغ یا کره)
کیک ماست زغال اخته با 4 ماده (بدون آرد، تخم مرغ یا کره)

این کیک ماست بلوبری خامه ای، صاف و پر از طعم زغال اخته است. این کیک به راحتی درست می شود و فقط 4 ماده دارد. نیازی به آرد، تخم مرغ، کره یا روغن ندارد. تهیه کیک فقط چند دقیقه طول می کشد و می توان آن را زودتر از موعد برای یک رویداد درست کرد.

چگونه ماشین لباسشویی خود را تمیز کنیم
چگونه ماشین لباسشویی خود را تمیز کنیم

فقط به این دلیل که آن را با مواد شوینده لباس شویی پر می کنید به این معنی نیست که نیازی به تمیز کردن خود ماشین لباسشویی ندارید. به نظر غیر منطقی می رسد، اما در حالی که دستگاه شما لباس شما را از آلودگی پاک می کند، همیشه خود را از همان کثیفی یا تجمع باقی مانده مواد شوینده پاک نمی کند.

توضیح شرکت درودگران در خصوص کاربرد میت میانه گرده لب پله
توضیح شرکت درودگران در خصوص کاربرد میت میانه گرده لب پله

درودگران ، تولید کننده پارکت لمینت درجه یک درودگران می باشد . این شرکت معتبر و موفق ، از جوان ترین شرکت های تولید کننده قرنیز و ابزار و همچنین ، پارکت لمینت است که همواره محصولی خاص ، و با کیفیتی بی نظیر تولید و عرضه می کند .

با شرکت ژیوار وارد کننده کالای دکوراسیون داخلی آشنا شویم
با شرکت ژیوار وارد کننده کالای دکوراسیون داخلی آشنا شویم

شرکت معتبر و موفق ژیوار ، شرکتی قدیمی و بزرگ در ایران می باشد که در زمینه واردات آلبوم های کاغذ دیواری ، فعالیت می کند و همواره محصولاتی با کیفیت و درجه یک ، در بازار عرضه می نماید ( لازم به ذکر است که : این شرکت معروف ، وارد کننده انحصاری پاررکت لمینت زینت نیز می باشد ) .

با تایل PVC سقف کاذب  شرکت دکوپلاست بیشتر اشنا شویم
با تایل PVC سقف کاذب شرکت دکوپلاست بیشتر اشنا شویم

سقف کاذب PVC ( تایل PVC سقف کاذب ) به ابعاد ۶۰*۶۰ سانتیمتر از کاربردی ترین و منحصر به فرد ترین محصولات شرکت معتبر دکوپلاست ، با ابعادی ( در هر کارتن ) به اندازه ۷.۲۰ متر مربع می باشد ( مدل : تولید ایران ) .