نکات انتخاب کاغذ دیواری اتاق فرزند دلبند شما

 • اشتراگ گذاری در شبکه های اجتماعی :

 • #
 • #
 • #
نکات انتخاب کاغذ دیواری اتاق فرزند دلبند شما

یکی از دغدغه های اکثر زوج هایی که به تازگی صاحب فرزند می شوند ، این مورد است ک برای فرزندشان یک اتاق خواب زیبا فراهم کنند ، اتاق خوابی متناسب با سن و جنسیت فرزند ، اما خوب این فقط مختص به نوزادان نیست ، بلکه انتخاب اتاق خوابی متناسب با سن و جنسیت و سلیقه فرزند یکی از دغدغه های پدر و مادر ها است .
ارکان و اجزایی که یک اتاق را به اتاق خواب کودک تبدیل می کند ، بسیار است ، مواردی مثل ، تخت خواب ، پرده ها ، چراغ خواب ، کمد ، و خصوصا رنگ دیوار ها یا طرح کاغذ دیواری به کار برده شده در اتاق . همگی از عواملی هستند که یک اتاق خواب را تبدیل به اتاقی برای فرزند شما می کنند .
اما توجه به این مطلب که طرح و رنگ کاغذ دیواری اتاق خواب فرزند تان به چه صورت باشد نیازمند دقت و مطالعه و توجه بسیار زیادی است ، از جمله مواردی که باید در انتخاب کاغذ دیواری مدنظر داشت این مورد است که بر اساس رنگ و طرح وسایل اتاق فرزند تان باید کاغذ دیواری انتخاب کنید چرا که با در نظر گرفتن این مورد ، به راحتی می توانید وسایل داخل اتاق خواب را با کاغذ دیواری منتخب خود ست کنید . در ضمن لازم به ذکر است که اگر عجله دارید برای کاغذ دیواری کردن اتاق فرزند تان و نمیدانید جنسیت او چیست  بهتر است که رنگ لیمویی را برای کاغذ دیواری انتخاب کنید . 
هرچه که سن فرزند شما کمتر باشد باید از طرح های درشت تر و رنگ های ملایم تر استفاده کنید و به تبع خلوت تر باشد و بعد به مرور که فرزند دلبند شما رشد کرد می توانید طرح های شلوغ تری بسته  به سلیقه او جایگزین کنید . به یاد داشته باشید که طرح و رنگی که انتخاب می کنید می تواند به فرزند شما کمک کند که ذهنی خلاق داشته باشد ، و همچنین علاوه بر ایجاد ذهنی خلاق ، نوع و رنگ و طرح کاغذ دیواری می تواند باعث نشاط و شادی فرزند تان شود .
همانطور که در فوق هم ذکر شد بسته به سن ، جنسیت و علایق فرزند تان می توانید از طرح های مختلفی از کاغذ دیواری ها بهره ببرید ، برای مثال اگر فرزند شما دختر است با طرح کارتون ها و شخصیت های کارتونی  دخترانه و اگر پسر است به تبع با شخصیت ها و رنگ های خاص مطابق میل آنان باید کاغذ دیواری انتخاب کنید یا اگر فرزند شما هنوز نوزاد است بسته به جنسیت او از طرح های کودکانه تری باید استفاده کنید ، به یاد داشته باشید از طرح هایی که ممکن است کودک شما از آن بترسد استفاده نکنید چرا که بر ذهن و روح او اثر می گذارد انتخاب شما . خصوصا در نظر داشته باشید کاغذ دیواری انتخاب کنید که فرزند شما به آن نوع حساسیت نداشته باشد .
نکته دیگری که شایان ذکر است این مورد هست که کودکانی که تازه شروع به راه رفتن می کنند و یا حتی کمی بزرگتر ، بسیار دیده شده که شروع به رنگ آمیزی دیوار ها می کنند یا حتی خوراکی خود را به دیوار میمالند ، تمیز کردن خط خطی ها و خوراکی ها برای مادران بسیار کار سختی است خصوصا اگر شما مستاجر هم باشید این اصلا درست نیست که در انتها یک دیوار خط خطی شده و کثیف تحویل دهید پس در نظر داشته باشید برای رهایی از این مشکل ،هنگام خرید کاغذ دیواری ، نوعی را انتخاب کنید که قابل شستشو باشد و به راحتی بتوانید آثار هنری فرزند تان را از روی دیوار پاک کنید .

بهترین فروشگاههای دکوراسیون شهر شما کدامند؟ کلیک کنید
 • مرجع :https://www.mapstar.net/
 • برچسب ها : نکات انتخاب کاغذ دیواری اتاق کودک

تعداد نظرات ثبت شده :3 نظر

فرم ارسال نظر
 • دیدگاه شما

 •  

 • #

  سنا

  چه جالب

  1399/04/15

 • #

  رعنا

  من همیشه مشکل تمیز کردن کاغذ دیواری رو داشتم . هیچوقت به نوع انها دقت نمی کردم ولی از این به بعد حتما دقت خواهم کرد .

  1399/04/15

 • #

  الناز شاکردوست

  از مطلب خوبتون استفاده کردم ممنون از اطلاعاتتون

  1399/04/09