محل قرار دادن ماشین ظرفشویی در آشپزخانه

  • اشتراگ گذاری در شبکه های اجتماعی :

  • #
  • #
  • #
محل قرار دادن ماشین ظرفشویی در آشپزخانه
محل قرار دادن ماشین ظرفشویی در آشپزخانه
محل قرار دادن ماشین ظرفشویی در آشپزخانه
محل قرار دادن ماشین ظرفشویی در آشپزخانه
محل قرار دادن ماشین ظرفشویی در آشپزخانه

 

 

( مقاله ترجمه شده از سایت معتبر خارجی ) 
 
اگرچه چیدمان هر آشپزخانه متفاوت است، دستورالعمل های قابل اعتمادی وجود دارد که به شما کمک می کند تا برنامه ریزی کنید که همه چیز را کجا قرار دهید. و وقتی صحبت از لوازم خانگی می شود، قرار دادن ماشین ظرفشویی کلیدی است. در حالت ایده آل، باید در جایی قرار گیرد که بارگیری و تخلیه را سریع و آسان کند. اما مطمئن شوید که درب ماشین ظرفشویی شما وقتی باز است، هیچ محل کار یا مسیرهای پیاده روی را مسدود نمی کند.


اگر تصمیم دارید ماشین ظرفشویی خود را در کنار سینک خود قرار دهید، توجه بعدی باید این باشد که آن را در سمت چپ یا راست قرار دهید. پاسخ درستی وجود ندارد؛ یک فرد راست دست معمولاً ظرفی را در دست چپ می گیرد و از دست راست برای خراش دادن یا شستن ظرف استفاده می کند، بنابراین بارگیری ظروف در ماشین ظرفشویی واقع در سمت چپ سینک را آسان تر می کند. برعکس در مورد یک چپ دست صدق می کند.
 
 بنابراین من گاهی اوقات می بینم که مشتریان ترجیح می دهند ماشین ظرفشویی را در همان سمتی از سینک قرار دهند که در آشپزخانه قدیمی خود روشن بود، صرف نظر از اینکه چپ دست یا راست دست هستند. چیدمان کلی بقیه قسمت های آشپزخانه و محل قرارگیری وسایل دیگر نیز مهم است .
 
اطمینان حاصل کنید که ماشین ظرفشویی به کشو ها نزدیک است

همیشه اطمینان حاصل کنید که کشو ها یا کابینت هایی که ظروف تخت، لیوان ها و ظروف در آن نگهداری می شوند به ماشین ظرفشویی شما نزدیک باشند . این نوع عملکرد و کاربردی برای هر طراحی آشپزخانه ضروری است. محل قرارگیری همه لوازم آشپزخانه نسبت به یکدیگر و محل نگهداری در آشپزخانه شما نقش مهمی در تبدیل آن به مکانی لذت بخش برای کار دارد.
 
به فاصله تا کابینت های نزدیک توجه کنید

هدف این است که حداکثر یک قدم فاصله بین ماشین ظرفشویی خود و مکان هایی که ظرف و ظروف را در آن قرار می دهید داشته باشید. ماشین ظرفشویی شما می تواند در مجاورت این کابینت ها و کشو ها یا روبروی آنها باشد. تا زمانی که نیازی به حرکت زیاد بین آنها نداشته باشید، مهم نیست.
قابلیت جابجایی در فضای خود را بررسی کنید

آزادی حرکت یک نکته مهم در طراحی یک طرح است. این امر به ویژه در مورد قرار دادن وسایلی مانند ماشین ظرفشویی که به فضای گردش باز می شوند و تا مدتی در حال استفاده هستند باز می مانند.

هنگام برنامه ریزی آشپزخانه خود، خود را در حال انجام وظایف روزانه مانند بارگیری و تخلیه ماشین ظرفشویی مجسم کنید. سعی کنید ماشین ظرفشویی خود را در مکانی قرار ندهید که وقتی راهروی اصلی باز است مسدود شود. همچنین مهم است که محل قرارگیری وسایل دیگر مانند اجاق گاز را در ارتباط با ماشین ظرفشویی در نظر بگیرید. از باز کردن درب ماشین ظرفشویی به محلی که کسی در هنگام استفاده از اجاق گاز می ایستد - یا سینک ظرفشویی، خودداری کنید.

برخورد درهای دستگاه یا کابینت هنگام باز شدن اغلب اجتناب ناپذیر است، به خصوص در آشپزخانه های L یا U  شکل. با این حال، ارزش این را دارد که اطمینان حاصل کنید که کشو ها و درهای ظروف، کارد و چنگال و ظروف شیشه ای شما می توانند همزمان با باز شدن درب ماشین ظرفشویی به طور کامل باز شوند تا تخلیه آسان شود.
 
یکپارچه سازی ماشین ظرفشویی خود را در نظر بگیرید

اگر آشپزخانه ای با پلان باز دارید، ممکن است بخواهید به مخفی کردن ماشین ظرفشویی خود فکر کنید، به خصوص اگر از قسمت نشیمن شما قابل مشاهده باشد. به طور مثال، یک ماشین ظرفشویی یکپارچه را در نظر بگیرید - یعنی ماشینی که به طور ویژه برای قرار گرفتن در پشت پانلی طراحی شده است که با بقیه کابینت آشپزخانه شما مطابقت دارد.
  • مرجع :https://www.houzz.com
  • برچسب ها : محل قرار دادن ماشین ظرفشویی

تعداد نظرات ثبت شده :0 نظر

فرم ارسال نظر
  • دیدگاه شما

  •  

آخرین اخبار (19 آذر 1401)
معرفی شرکت راد پویش کار ، تولید کننده انواع پرده
معرفی شرکت راد پویش کار ، تولید کننده انواع پرده

شرکت معتبر راد پویش کار ( طراحی ، چاپ صنعتی ، و تولید انواع و اقسام پرده مدرن ) از معروف ترین تولید کننده های انواع پرده می باشد که در این زمینه ، بسیار موفق بوده و همواره جنسی عالی و درجه یک تولید و در بازار عرضه نموده است .

شرکت ژیوار نماینده شرکت معتبر هوهنبرگر آلمان
شرکت ژیوار نماینده شرکت معتبر هوهنبرگر آلمان

شرکت معتبر ژیوار ، که یکی از موفق ترین و قدیمی ترین شرکت های وارد کننده آلبوم های کاغذ دیواری است ، که همواره محصولاتی بی نظیر و درجه یک را وارد می کند . اینک این شرکت ، دارای نمایندگی شرکت هوهنبرگر آلمان نیز می باشد .

رستوران خاص و زیبای جناب مستطاب
رستوران خاص و زیبای جناب مستطاب

رستوران پر طرفدار جناب مستطاب ( با کادری حرفه ای و مجرب ، و مدیریتی عالی ) واقع در : انتهای اتوبان شهید همت ، بزرگراه شهید خرازی ، ایران مال ، طبقه G1 ، از جمله بی نظیر ترین و خاص ترین رستوران های تهران ، می باشد . مشتریان محترم ، می توانند پیش از مراجعه به این رستوران پر طرفدار ، با برقراری تماس با این مجموعه میز مورد نظر خود را رزرو نمایند .

شرکت رها وارد کننده آلبوم کاغذ دیواری سیلور
شرکت رها وارد کننده آلبوم کاغذ دیواری سیلور

شرکت معتبر رها ، از جمله شرکت های وارد کننده موفقی ( و همچنین پخش کالا های شرکت پالاز در شرق تهران ) می باشد که سال ها در این حوزه فعالیت کرده ، و آلبوم هایی با کیفیت و درجه یک را وارد و عرضه نموده است .

تاریخچه مختصر - و شگفت آور جالب - مبل اتاق نشیمن
تاریخچه مختصر - و شگفت آور جالب - مبل اتاق نشیمن

مبل ها از زمان مصر و یونان باستان وجود داشته اند ، اما فراعنه و آتنی ها پوسته بالایی به چیزی نزدیک به برش های پرزدار امروزی و انباری نشیمنگاه نمی خوردند . « کاناپه ها » از نیمکت های چوبی محکم تشکیل شده بود و تا قرن شانزدهم ادامه یافت. در واقع، مبل واقعاً چیزی برای نشستن بود - نه استراحت - تا دهه 1680، زمانی که اولین صندلی روکش دار به ورسای آمد و الهام بخش دادگاه برای برداشتن بار بود.

کیک پنیر
کیک پنیر

کیک پنیر، دسر مورد علاقه شوهر من، مایکل است. در واقع، اولین باری که بیش از 20 سال پیش مادرشوهر آینده ام را ملاقات کردم، او به من گفت که راه رسیدن به قلب پسرش از شکم او می گذرد - و هر زمان که می خواست او در کودکی کاری انجام دهد، به او رشوه می داد. یک تکه چیزکیک نیویورک. شاید او یک خانم سنتی باشد، اما من این پیام را با صدای بلند و واضح دریافت کردم: یاد بگیر یک چیزکیک خوب درست کنی!

کاغذ دیواری تاپ مدرن کالای جدید شرکت اکسون
کاغذ دیواری تاپ مدرن کالای جدید شرکت اکسون

شرکت معروف و معتبر اکسون ، از جمله معروف ترین شرکت های وارد کننده آلبوم های کاغذ دیواری می باشد که در حوزه واردات آلبوم های کاغذ دیواری با کیفیت ، تایل های آینه ای ، استیل ، چوبی ، آلومینیومی ، و .... فعالیت می کند .

پنتون یک سرخابی پر جنب و جوش را برای رنگ سال 2023 انتخاب می کند
پنتون یک سرخابی پر جنب و جوش را برای رنگ سال 2023 انتخاب می کند

Viva Magenta یک رنگ قرمز پررنگ و سرد است که برای تقویت خوش بینی و شادی طراحی شده است . نحوه استفاده از آن را در خانه خود ببینید .

بهترین تبلت اندروید 2022: جایگزین های استثنایی برای iPad از 60 پوند
بهترین تبلت اندروید 2022: جایگزین های استثنایی برای iPad از 60 پوند

اگر به دنبال جایگزین مقرون به صرفه iPad یا Microsoft Surface هستید، باید یکی از بهترین تبلت های اندرویدی را خریداری کنید.

چسب کاغذ دیواری فدک
چسب کاغذ دیواری فدک

شرکت موفق فدک ، از معتبر ترین شرکت هایی می باشد که در زمینه واردات آلبوم های کاغذ دیواری فعالیت می کند ( دفتر و انبار مرکزی : تهران ) .