مبلمان ال شکل برای دکوراسیون اتاق نشیمن

 • اشتراگ گذاری در شبکه های اجتماعی :

 • #
 • #
 • #
نمایش برترین فروشگاههای دکوراسیون داخلی...کلیک کنید

مبلمان ال شکل برای دکوراسیون اتاق نشیمن

مبل ها زینت بخش خانه می باشد، و بسیار برای راحتی افراد و مهمانان مناسب می باشد، در بسیاری از شرکت ها و کارگاه ها از چوب های با کیفیت گردو و راش و افرا ، مبلمان بسیار زیبایی طراحی و تولید می کنند و چوب ان ها را منبت کاری می کنند.
مبل های ال شکل در واقع از کنار هم قرار گرفتن دو تیکه از مبل ها تشکیل می شود که برای دراز کشیدن نیز مناسب است، فضای خانه نیز بوسیله ی این چنین مبل هایی بسیار دلباز تر نشان می دهد و می توان از این سبک مبل ها برای خانه های کوچک نیز استفاده کرد. همیشه خرید مبلمان برای منزل با دشواری همراه بوده چرا که انتخاب رنگ و طرح مناسب با خانه و هم چنین در کنار ان ها سلیقه شخصی موجب می شود که به هنگام انتخاب مبل افراد سخت پسند بشوند. پیش از انتخاب مبل باید فضای مورد نظر در منزل اندازه گیری شود و ابعاد ان معلوم بشود.
مبلمان ال شکل بیشتر از دیگر مبلمان به چشم می خورد و با اینکه جای کمتری می گیرد اما تعداد صندلی بیشتری را در اختیار افراد قرار می دهد. به قسمت عقبی رو به سمت جلویی مبل ال شکل ، شلزون گفته می شود و ابعاد مناسب ان برای مبل ال شکل سه نفره حدود ۱۹۵ در ۲۲۳ می باشد.
در صورتی که فضای شما کم است می توانید از این نوع مبل سه نفره استفاده کنید تا سبک مدرن و زیبایی را به خانه ببخشید. در مبل های ال شکل پنج نفره ابعاد جلویی و عقبی مبل یکسان است، و ابعاد ان حدود ۲۱۰ در ۲۱۰ می باشد و عمق ان ها ۸۱ سانتی متر است. در طراحی برخی از مبل های ال شکل در قسمتی که دو تکه از هم جدا می شود در قسمت حایل ان ها بوسیله ی چوب میزی نیز درست می کنند تا افراد بتوانند لدازم خود را بر روی ان قرار دهند ، هم چنین برای پذیرایی کردن هم به عنوان میز مورد استفاده قرار می گیرد.
نوع دیگری از این مبلمان، مبل ال شکل هفت نفره می باشد که بسیار مناسب هم فضای کوچک و هم فضای بزرگ است و بسیار منحصربفرد می باشد و باعث زیبایی هر چه بیشتر خانه می شود، در کنار این مبل در قسمت دسته، کنج و مبل شلزون را به ان افزود.
در این نوع ابعاد، مبل ال شکل تکه های بیشتری دارد و می توان هر موقع که خواسته شد تعداد صندلی های ان را کم کرد. در برخی از تکه های مبل ال شکل، این تکه ها یا صندلی هستند و یا به صورت جداگانه میز می باشند که در کناره های مبل قرار می گیرند.
مبل های ال شکل معمولا دارای یک سال گارانتی می باشد و ضمانت ان برای قسمت بدنه و نشیمن است ، با همه ی این ها این مبل ها بسیار با دوام و مقاومند و طرح ها و رنگ های بسیار زیبایی دارند که موجب شیک شدن محیط خانه می شود.
این مبل کاملا با ارگونومی بدن متناسب است و این موضوع در ان به دقت انجام شده، زمانی که بر روی مبل می نشینید کاملا کمر شما حالت s خود را حفظ کرده و پاهای شما بر روی زمین
قرار می گیرد.
در برخی از این مبل ها از چوب چنار استفاده می شود چرا که استحکام بالایی دارد و حدود ۳۵ کیلو اسفنج در قسمت نشیمن ان مورد استفاده قرار می گیرد، و همان طور که گفته شد تا یک سال گارانتی داشته، پس به راحتی از ان استفاده کرده و نگران فرورفتگی ان نباشید.
 • مرجع :https://www.mapstar.net/
 • برچسب ها : مبلمان ال شکل برای دکوراسیون اتاق نشیمن

تعداد نظرات ثبت شده :1 نظر

فرم ارسال نظر
 • دیدگاه شما

 •  

 • #

  مهناز

  ممنون از مقاله بسیار خوبتون

  1399/08/04