دکوراسیون داخلی بر گرفته از طبیعت زنده

 • اشتراگ گذاری در شبکه های اجتماعی :

 • #
 • #
 • #
دکوراسیون داخلی بر گرفته از طبیعت زنده 

در اطراف ما عده ای هستند که عاشق و دوست دار طبیعت هستند ، این عزیزان در همه حال به فکر طبیعت و محیط زیست هستند و از آن به خوبی مراقبت می کنند ، و حتی در روزهایی خاص از سال با گروه خود به طبیعت رفته و زباله هایی که دیگر افراد می اندازند را از دامان طبیعت پاک می کنند ، در کلان شهر هایی همچون تهران بسیار نادر است دیدن منزل هایی که مالک آنان دوستدار طبیعت است ، اما یافت می شود خانه هایی که از چوب ساخته شده اند ، روشنایی منزل خود را در طول روز از خورشید و در شب با انرژی خورشیدی دریافت  می کنند و از این قبیل موارد ..

پس برای اینکه حتی نمای خانه شما از طبیعت باشد می توانید با استفاده از چوب ، محیطی آرام و زیبا داشته باشید و نمایی فوق العاده به منزل خود بدهید . اما این به اینجا ختم نمیشود چرا که استفاده از چوب گرمای اتمسفر خانه را بالا می برد ، و طبیعت را در منزل شما به همراه می آورد . اما تنها نمای بیرونی  منزل شما نیست که می توانید آن را با چوب زیبا کنید بلکه شما می توانید برای داخل منزل خود هم دکوراسیونی فوق العاده داشته باشید ، با استفاده از مبلمان چوبی ، پارکت ، و یا حتی تزیین های چوبی.

همچنین می توان پرده هایی نصب کرد با طرح هایی از طبیعت ،پرده ای با طرح کاکتوس یا حتی با طرح گل ، و یا تابلو هایی با استفاده از انواع برگ ها ، که یا تصویر نقاشی کشیده آنان است یا خود برگ که خشک شده ، و همچنین استفاده از مبل و کوسن هایی که طرح های برجسته ای از دل طبیعت روی آن بافته شده است.

ایده های بسیاری برای دکور منزل از دل طبیعت وجود دارد همچون ساخت و استفاده از آویز های چوبی ، یا حتی می توانید شیشه های کوچکی تهیه کنید و وقتی به سواحل زیبای شمال و یا حتی جنوب سفر می کنید آن ها را با شن های ساحل پر کنید .

اما اینها جز طبیعت زنده نیستند و فقط جزئی از طبیعت هستند که می توان به یاری آن ها محیط منزل خود را زیباتر کنیم.

اما عده ای افراد عاشق تم هایی از طبیعت هستند آن هم طبیعت زنده که به آنها حس زندگی و شور و اشتیاق فراوان می دهد ، به عنوان مثال برای اینکه شما بتوانید از دکوراسیونی زنده از دل طبیعت برای منزل خود استفاده کنید لازم است که طبیعت را به خانه خود بیاورید اما چگونه؟ هر شخصی هرچند کم گل و گیاه و یا حتی درختچه هایی را نگهداری می کند ، عده ای در حیاط ، گلخانه منزل خود، و یا حتی در بالکن.. رکن اول این است که شما تعدادی از گل ها و درختچه های خود را که به نور آفتاب نیاز ندارند و نباید جلوی نور مستقیم آفتاب قرار گیرند را به منزل بیاورید ، مثلا گیاه بامبو ، گیاهی است که باید به دور از نور مستقیم آفتاب باشد ، و امروزه طرفداران بسیاری دارد و در اکثر خانه ها یافت می شود . 

 یا حتی می توان صدای طنین انداز آب را به منزل خود آورد ، مثلا در گلخانه خود یک حوض تزیینی و کوچک با تزیین سنگ های فیروزه ای و تعدادی گل زیبا در کنار آن ، می تواند آرامش بخش منزل شما باشد و روح شما را تازه کند .

و مورد دیگر اینکه می توانید با سفر خصوصا به سواحل جنوب با خرید انواع صدف و مرجان و ستاره دریایی و ... یک کلکسیون زیبا بر روی دیوار منزل خود ایجاد کنید .
 • مرجع :https://www.mapstar.net/
 • برچسب ها : دکوراسیون داخلی بر گرفته از طبیعت زنده

تعداد نظرات ثبت شده :1 نظر

فرم ارسال نظر
 • دیدگاه شما

 •  

 • #

  سالار

  من طراح دکوراسیون داخلی در رشت هستم.ممنون از مقاله خوبتون

  1399/03/20