نگاهی بر کافه زیبا و معروف بابِل

  • اشتراگ گذاری در شبکه های اجتماعی :

  • #
  • #
  • #

نگاهی بر کافه زیبا و معروف بابِل

 
 

کافه پر طرفدار و دلنشین بابِل ( با کادری مجرب و حرفه ای ، و مدیریتی عالی ) واقع در : بلوار کشاورز ، خیابان وصال شیرازی ، نبش بن بست هما ، پلاک ۱۱۹ ، از جمله معروف ترین و بی نظیر ترین کافه های تهران ، می باشد که همه روزه از ساعت ده صبح الی بیست و سه ، پذیرای عموم مردم است . افراد می توانند پیش از حضور در این کافه دلنشین و زیبا ، با برقراری تماس با این مجموعه میز مورد نظر خود را ، رزرو کنند .
کافه محبوب و خاص بابِل ( با دکوراسیونی دلنشین و منحصر به فرد و اکسسوری های جذاب ، در سه طبقه مجزا ، محیطی عالی برای کار ، مطالعه ، دورهمی ، بازی و سرگرمی ( ایونت ) و ... ) ، محیطی دنج و عالی برای : زوج های جوان ، قرار های کاری ، دورهمی های دوستانه ، قرار های گروهی ( قرار های بالای بیست نفر ) ، و ... می باشد . افراد می توانند در صورت تمایل ، جشن های خود را ( همچون : جشن تولد ، سالگرد دوستی ، و ... ) ، در این کافه برگزار کنند و لحظاتی شاد و خاطر انگیز‌ را در کنار یک دیگر ثبت کنند و یا در فضای VIP ‌ این مجموعه ، مراسمات خود را برگزار کنند . ( با رزرو و هماهنگی قبلی ) . 

از دیگر مواردی که می توان در خصوص کافه معروف بابِل افزود ، بخش های منو این کافه می باشد که عبارت است از : بخش صبحانه ( همچون : املت قارچ و خامه ، پنیر برشته ، و ... ) ، بخش   سالاد ها ( همچون : سالاد کاهو اسفناج ، سالاد مرغ و بادام ، سالاد سزار ، و .. ) ، بخش برگر ها ( همچون:گر مخصوص ، چیز برگر ، ماشروم برگر ، و .. ) ، بخش نوشیدنی های گرم ( همچون : شیر قهوه عسل ، شیر کاکائو ، هات چاکلت ، و ... ) ، بخش قهوه ها ( همچون : موکا ، آفوگاتو ،  اسپرسو ، قهوه دمی ، آمریکانو ، آیریش کافی ، کارامل ماکیاتو ، و ... ) ، بخش چای و دمنوش ها ( همچون : دمنوش آویشن ، چای ترش ، دمنوش چهل گیاه ، چای سبز ، و ... ) ، بخش پیش غذا ها ( همچون : سیب پنیر مخصوص ، سیب آلفردو ، و ... ) ، بخش پاستا ها ( همچون : پنه آلفردو ، پنه پستو ، پنه سبزیجات ، و ... ) ، بخش شیک ها ( همچون : شیک وانیل ، شیک توت فرنگی ، شیک بادام‌ زمینی ، و .. ) ، و ... . ( سیگار کشیدن در کافه بابِل ، آزاد می باشد ( در محیطی‌ مخصوص ) ) . لازم‌ به ذکر است که ، افراد می توانند با برقراری تماس با این مجموعه ، سفارشات خود را ثبت کنند و در محل مورد نظرشان نوش جان کنند . همچنین باید افزود که ، کافه بابِل دارای غذا های گیاهی نیز می باشد که افراد می توانند ، برای سرو غذا های گیاهی نیز به کافه دنج و زیبای بابِل ، مراجعه کنند . 
در کافه منحصر به فرد و دلنشین بابِل ، تمام پروتکل های بهداشتی ( از قبیل : استفاده کردن از ماسک ، ضدعفونی کردن میز ها ، رعایت فاصله اجتماعی ، و ... ) ، به خوبی رعایت می شود و افراد می توانند با خاطر ی آسوده ، لحظاتی را به دور از هیاهوی شهر ، در محیطی آرام سپری کنند .