((احسان علیخانی)) مجری گران صدا و سیما

  • اشتراگ گذاری در شبکه های اجتماعی :

  • #
  • #
  • #
آنچه اتفاق افتاده بی اعتمادی مردم نسبت به حرفهای مجریان مشهور تلویزیونی میباشد.
احسان علیخانی نیز جز مجریان مشهوری میباشد که سالهاست در برنامه های تلویزیون فعالیت میکنید.اما آنچه در اخرین برنامه این مجری مشهور اتفاق افتاد شایعات بسیار زیادی را بدنبال داشت.برنامه عصر جدید جز موفق ترین برنامه های چند سال تلویزیون بود که باز هم با مدیریت احسان علیخوانی مهمان تلویزیون مردم شد.اما بدنبال خروج برگههای دریافت قرار داد و حقوق این مجری مشهور شایعات بسیار زیادی در دنیای مجازی شکل گرفت.
شایعات زیادی درباره دستمزد  احسان علیخانی در فصل دوم عصر جدید در فضای مجازی ایجاد شده که  هیچکدام از سوی  احسان علیخانی تایید نشده اند .  احسان علیخانی که در سالهای گذشته و در ماه رمضان برنامه ماه عسل را اجرا میکرد در باره دستمزدش در برنامه ماه عسل اینچنین گفت:
 احسان علیخانی  پرده از مبلغ دقیق دستمزد خود برداشت.  احسان علیخانی در پاسخ به مهمانان خود که چند جانباز جنگ تحمیلی بودند اعلام کرد که به دلیل موج سنگینی که در شبکه های اجتماعی در خصوص این برنامه و  احسان علیخانی راه افتاده قصد پاسخ و توضیح در این خصوص را نداشته اما به دلیل خواست میهمانان برنامه توضیحاتی ارائه کرد.
مجری ماه عسل اعلام کرد که دستمزد وی برای کل ماه رمضان و برنامه ماه عسل مبلغ ٤٥ میلیون تومان است که این مبلغ برای یک سال تلاشش برای آماده سازی و تهیه سوژه و بررسی و فیلمبرداری برای ماراتن یک ماهه رمضان است و اعضای تهیه برنامه در طول یکسال درگیر پیش تولید و ساخت این مجموعه هستند.
وی گفت که حتی هزینه لباس و کت شلوارهای برنامه نیز از هزینه شخصی است.
 احسان علیخانی با انتقار تلویحی از موج گسترده شایعات و موج سواری برخی در خصوص دستمزد و درآمد حامیان مالی برنامه گفت: درآمد ناشی از حامیان مالی برنامه و آگهی ها مستقیم به خزانه دولت و حساب صدا و سیما واریز می شود و ماه عسل هیچ عایدی از این محل ندارد.
گفتنی است، پیش تر شایعاتی در شبکه های اجتماعی حاکی از دریافتی یک میلیارد و دویست میلیون تومانی علیخانی حکایت داشت! که البته میهمان برنامه نیز به آن اشاره کرد.
چند روز پیش احسان علیخانی در برنامه ماه عسل در پاسخ به سوال غیرمنتظره میهمان برنامه مبنی بر دستمزد میلیاردی‌‌اش می‌گوید دستمزد وی از برنامه ماه عسل تنها ۴۵ میلیون تومان در سال است.این در حالی است که فردی طی تماس با روزنامه آفتاب یزد ادعا می‌کند اظهارات علیخانی ساختگی و مطابق با سناریو از پیش تعیین شده بوده است!
برنامه ماه عسل که روزی روزگاری در یافتن سوژه‌های حزن‌انگیز دستی بر آتش داشت حالا این روزها خودش به سوژه بسیاری از رسانه‌ها و روزنامه‌ها تبدیل شده است تا جایی که «ماه عسل» حاشیه‌سازترین برنامه ماه رمضان نام گرفت. برنامه‌ای که هر چند روز یکبار با حاشیه‌های جدیدی همراه بوده و هست.اولین حاشیه پرحاشیه برنامه ماه عسل را اولین سوژه این برنامه در ماه رمضان ۹۴ رقم زد؛ روزی که پسر جوان ۲۷-۲۶ ساله چشم در چشم دوربین برنامه (با مخاطب میلیونی) دوخت و از خودکشی برای اثبات عشق به همسرش سخن گفت درحالی که اعتراف کرد از کرده خود پشیمان نیست! و این شد سرآغاز هجوم انتقادات به برنامه‌ای که نامش را “پمپاژ غم” نهاده‌اند. در ادامه توهین مجری برنامه به دختران جامعه حتی واکنش خود صدا و سیما را به دنبال داشت.
  • مرجع :www.mapstar.ir
  • برچسب ها : دستمزد احسان علیخانی, عصر جدید

تعداد نظرات ثبت شده :2 نظر

فرم ارسال نظر
  • دیدگاه شما

  •