• تاریخچه صنایع غذایی طبیعت
  تاریخچه صنایع غذایی طبیعت
  کارخانه ی طبیعت در زمینی به وسعت 9 هکتار در مامونیه ی شهریار تاسیس شده است این کارخانه ظرفیت تولید 10 هزار تن روغن جامد و مایع در ماه، 5 تن چای به صورت روزانه و 6 میلیون قوطی رب را به صورت ماهانه داراست. در حال حاضر با 50 شعبه ی فعال در سراسر کشور توزیع مویرگی در سطح کشور داشته و به زودی به پشتوانه ی همین توزیع گسترده بخش عظیمی از بازار را تحت پوشش قرار خواهد داد.

  تاریخ درج :1399/11/07

 • همیشه سلامت با شکلی
  همیشه سلامت با شکلی
  یکی از شرکت های قدیمی در حوزه ی تولید کره و روغن های حیوانی ، شرکت شکلی می باشد. همزمان با پیشرفت تکنولوژی این شرکت توانسته است کره های حیوانی را به صورت روغن فراوری کرده و در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد. شرکت صنایع لبنی شکلی با پشتوانه ی 150 سال تجربه، محصولاتی چون ماست، کره ، عسل و خامه را تولید می نماید.

  تاریخ درج :1399/11/06

 • تاریخچه شرکت زر ماکارون
  تاریخچه شرکت زر ماکارون
  زر ماکارون را آقای مرتضی سلطانی در سال 1384 تاسیس نمود. این شرکت علاوه بر تولید آرد سمولینا انواع پاستا رشته ای و فرمی ، لازنیا ، پودر کیک، ماکارونی فرمی جامبو، اسپاگتی سبزیجات و سس پاستا را تولید می کند. این شرکت در سال 1389 یعنی بعد از عملیات گسترش کارخانه توانست مرکز آموزش علمی و کاربردی زر را در مجموعه ی خود داشته باشد و از این طریق به کارآموزان علاقمند خدمت رسانی نماید. آقای مرتضی سلطانی بنیانگذار شرکت کارخانه های زر کار خود را با احداث سوله های نگه داری گندم آغاز نمود.

  تاریخ درج :1399/11/05

 • لبنیات و صنایع غذایی پاکبان
  لبنیات و صنایع غذایی پاکبان
  پاکبان در حال حاضر تولید کننده ی محصولاتی چون شیر، ماست، دوغ، پنیر، خامه ، کشک، آبمیوه، ماء الشعیر، نوشیدنی های بدون گاز، دسر، کیک، تخم مرغ و قارچ است. این شرکت بر مبنای شعار خود در راستای تولید محصولات با کیفیت و مطابق با نیاز مشتری گام های اساسی برداشته و با ایجاد فضای تولید منطبق با استاندارد های جهانی به اهداف مجموعه جامه ی عمل پوشانیده است.

  تاریخ درج :1399/11/04

 • تاریخچه ی شوکو پارس
  تاریخچه ی شوکو پارس
  شرکت شوکو پارس ( سهامی عام ) در سال 1341 فعالیت خود را با نام تجاری شوکو مارس و تحت لیسانس شرکت خارجی مارس آغاز نمود. این شرکت در سال 1357 و همزمان با انقلاب اسلامی ایران به شوکو پارس تغییر نام داد و در سال 1373 به بخش خصوصی واگذار شد

  تاریخ درج :1399/11/03

 • شرکت صنایع غذایی دراژه
  شرکت صنایع غذایی دراژه
  شرکت صنایع غذایی دراژه بزرگترین تولید کننده ی تافی های روکش دار، مغزدار، کلاسیک و میوه ای ، پودرهای ژله ، ژله ی رژیمی ، دسر، کرم کارامل و کرم شکلات است که در دهه ی 80 شمسی در شهرک صنعتی یزد به بهره برداری رسید.

  تاریخ درج :1399/11/02

 • تاریخچه شرکت گوشتیران
  تاریخچه شرکت گوشتیران
  کارخانه ی گوشتیران که در سال های دور با نام آرزومان شناخته شده بود در سال 1307 توسط یکی از هموطنان ارمنی تبار که در شهر سلماس زندگی می کرد تاسیس شد. این فرد که در جراید تاریخی از او با نام آرزومان آوانسیان یاد می شود یکی از اهالی شهر سلماس بود که برای اولین بار کالباس را از مرزهای شمالی وارد ایران کرد و از آن پس خود به همراه اعضای خانواده اش مشغول به تولید خانگی آن شد.

  تاریخ درج :1399/11/01

 • نان قدس رضوی
  نان قدس رضوی
  به دلیل حجم بالای تقاضا، نان تولید شده در این نانوایی کفاف مشتریان را نمی داد و به همین دلیل متولیان آستان قدس تصمیم گرفتند که تولید این نان را به عنوان نانی با کیفیت گسترش دهند، لذا در سال 1351 شرکت نان قدس رضوی را ثبت نموده و در خیابان رازی مشهد، درست در کنار بیمارستان، مجال رشد را به آن دادند. این مجموعه تا سال 1357 تولیدات خود را کم و بیش ادامه داد و بسیار مورد استقبال مردم بود.

  تاریخ درج :1399/10/29

 • کشت و صنعت روژین تاک
  کشت و صنعت روژین تاک
  شرکت کشت و صنعت روژین تاک در سال 1380 و با سرمایه گذاری بخش خصوصی در استان کرمانشاه آغاز به کار نمود. این شرکت در زمینی به مساحت 24 هکتار تاسیس شد که حدود 11 هکتار آن صنعتی می باشد و برای تجهیز آن از پیشرفته ترین ماشین آلات خارجی بهره گرفته شد.

  تاریخ درج :1399/10/28

 • تاریخچه محصولات دلند
  تاریخچه محصولات دلند
  شرکت صنایع غذایی گلستان عصاره در سال 1378 در زمینی به مساحت 35000 هزار متر مربع و با زیر بنای 16000 متر مربع در استان گلستان تاسیس شد. این شرکت سالانه ظرفیت تولید 10000 تن رب گوجه فرنگی و انواع پوره ی میوه را دارد و برای تولید این حجم از محصولات از ماشین آلات تمام اتوماتیک ایتالیایی بهره می برد.

  تاریخ درج :1399/10/27