مپ استار ، اخبار داغ رستورانهای سراسر کشور

 • نگاهی بر کافه دلسا
  نگاهی بر کافه دلسا
  کافه معروف و دلنشین دلسا ( با کادری مجرب و حرفه ای ، و مدیریتی عالی ) ، واقع در : پاسداران ، رو به روی نگارستان ۵ ، پلاک چهل و شش ، از جمله بی نظیر ترین و پر طرفدار ترین کافه های تهران ، می باشد که همه روزه از ساعت ۹ صبح الی ۲۳:۳۰ دقیقه پذیرای عموم مردم است.

  تاریخ درج :1400/10/26

 • کافه رستوران معروف و زیبای نوول NOVEL
  کافه رستوران معروف و زیبای نوول NOVEL
  کافه رستوران معروف و دلنشین نوول ( با کادری مجرب و حرفه ای ، و مدیریتی عالی ) واقع در : اتوبان لشگری ، جنب مترو بیمه کارخانه نوآوری آزادی ، از جمله زیبا ترین و پر طرفدار ترین کافه رستوران های تهران ، می باشد که همه روزه از ساعت ۹:۳۰ تا ۲۰:۳۰ دقیقه پذیرای عموم مردم ، است .

  تاریخ درج :1400/10/23

 • لحظاتی خاطر انگیز در عمارت باران
  لحظاتی خاطر انگیز در عمارت باران
  عمارت زیبا و با شکوه باران ( با کادری مجرب و حرفه ای ، و مدیریتی عالی ) ،واقع در: اندرزگو ، خیابان سلیمان غربی ، پلاک ۱۱۹ ، از جمله بی نظیر‌ ترین و پر طرفدار ترین کافه رستوران های تهران ، می باشد کههمه روزه از ساعت ۹ صبح الی ۲۳ پذیرای عموم مردم است.

  تاریخ درج :1400/10/21

 • معرفی کافه معروف و پر طرفدار پلاک
  معرفی کافه معروف و پر طرفدار پلاک
  کافه زیبا و معروف پلاک ( با کادری مجرب و حرفه ای ، و مدیریتی عالی )، واقع در: خیابان فلسطین شمالی ، بعد از خیابان ایتالیا، نرسیده به میدان فلسطین، بن بست سعدی، پلاک 9، از جمله پر طرفدار ترین و دنج ترین کافه رستوران های تهران، می باشد

  تاریخ درج :1400/10/19

 • نگاهی بر کافه رستوران معروف و لاکچری گارنت
  نگاهی بر کافه رستوران معروف و لاکچری گارنت
  کافه رستوران بین المللی محبوب و زیبای گارنت ( با کادری مجرب و حرفه ای ، و مدیریتی عالی ) ، واقع در : اندرزگو ، حد فاصل کاوه و قیطریه ، نبش خیابان مهر محمدی جنوبی ، برج دیانا ، طبقات ده و یازده ، از جمله معروف ترین و پر طرفدار ترین کافه رستوران های تهران ، می باشد که همه روزه از ساعت دوازده و سی دقیقه ظهر الی بیست و چهار ، پذیرای عموم مردم است .

  تاریخ درج :1400/10/16

 • نگاهی بر کافه زیبا و معروف بابِل
  نگاهی بر کافه زیبا و معروف بابِل
  کافه پر طرفدار و دلنشین بابِل ( با کادری مجرب و حرفه ای ، و مدیریتی عالی ) واقع در : بلوار کشاورز ، خیابان وصال شیرازی ، نبش بن بست هما ، پلاک ۱۱۹ ، از جمله معروف ترین و بی نظیر ترین کافه های تهران ، می باشد که همه روزه از ساعت ده صبح الی بیست و سه ، پذیرای عموم مردم است .

  تاریخ درج :1400/10/13

 • کافه بی نظیر و زیبای افست
  کافه بی نظیر و زیبای افست
  کافه معروف افست ( با کادری مجرب و حرفه ای ، و مدیریتی عالی ) ، واقع در : ضلع جنوبی خیابان انقلاب ، پلاک ۹۷۴ ، ( بعد از چهار راه ولی عصر ، پنجاه متر‌ مانده به اول پل کالج ) ، از جمله بی نظیر ترین و پر طرفدار ترین کافه های تهران ، می باشد .

  تاریخ درج :1400/10/12

 • لحظاتی خاطر انگیز در کافه لامور
  لحظاتی خاطر انگیز در کافه لامور
  کافه محبوب و بی نظیر لامور ( با کادری مجرب و حرفه ای ، و مدیریتی عالی ) ، واقع در : شهرک غرب رو به روی اریکه ایرانیان ، خیابان حافظی ، پلاک پنجاه ، از جمله محبوب ترین و پر طرفدار ترین کافه های تهران می باشد ، که همه روزه از ساعتده و سی دقیقه صبح الی بیست و چهار ، پذیرای عموم مردم است .

  تاریخ درج :1400/10/08

 • معرفی کافه رستوران پر طرفدار رزانا
  معرفی کافه رستوران پر طرفدار رزانا
  از جمله معروف ترین و بی نظیر ترین کافه رستوران های اصفهان ، می توان به کافه رستوران رزانا ( با کادری مجرب و حرفه ای و ، مدیریتی عالی ) ، واقع در : مرداویج ، مجموعه پرواز ، اشاره کرد . افراد می توانند پیش از حضور در این کافه رستوران محبوب ، با برقراری تماس با این مجموعه میز مورد نظر خود را ، در هر یک از بخش های این کافه رستوران ، رزرو کنند .

  تاریخ درج :1400/10/07

 • کافه رستوران محبوب و زیبای شیث
  کافه رستوران محبوب و زیبای شیث
  کافه رستوران زیبای شیث ( با کادری مجرب و حرفه ای ، و مدیریتی عالی ) ، واقع در : میدان ونک ، خیابان ملاصدرا ، خیابان شیرازی شمالی ، میدان شیرازی شمالی ، ساختمان ایران سکنا ، پلاک دویست و سی و شش ، از جمله معروف ترین و پر طرفدار ترین کافه رستوران های تهران ، می باشد

  تاریخ درج :1400/10/05