یک شارژ راحت با شارژر فندکی های بیبوشی

  • اشتراگ گذاری در شبکه های اجتماعی :

  • #
  • #
  • #
نمایش برترین فروشگاههای موبایل در شهر شما...کلیک کنید

یک شارژ راحت با شارژر فندکی های بیبوشی 

احتمالا برای شما نیز پیش آمده است که گاهی که نیاز ضروری به تلفن همراه خود دارید ، متوجه شوید که شارژ گوشی شما کم است و هر لحظه امکان خاموش شدن آن هست ، و یا حتی گاهی شاید پیش آمده باشد که در خودرو خود ، در حال رفتن به خارج از شهر و یا حتی به سرکار یا منزل هستید و باید یک تماس ضروری بگیرید ، اما تلفن همراه تان شارژ ندارد ، و .... هزاران هزار مشکل از این قبیل ممکن است برای شما رخ داده باشد و به طبع مشکلاتی را نیز پدید آورده باشد .
امروزه با پیشرفت تکنولوژی ، می توان با خیالی راحت این جمله را گفت ، که هر دردی قطعا درمانی دارد و این مشکلات نیز قطعا راه حلی دارند ، راه حلی همچون شارژر های فندکی ، که می توان آن ها را به عنوان همراه همیشگی و راه حل مشکل شما معرفی کرد .
شارژر فندکی های بیبوشی ، از جمله انواع بی شمار شارژر هایی هستند که می توانید در خودروی خود ، هنگامی که در حال رفتن به سفر یا سرکار و ... هستید و گوشی همراه تان شارژ ندارد ، از آن ها استفاده کنید و خیلی زود  گوشی تان را شارژ کنید .
با تهیه تنها یک شارژر فندکی می توانید برای مدت بسیار طولانی از آن برای شارژ کردن گوشی خود و یا حتی خانواده استفاده کنید ، این یک مزیت فوق العاده برای این شارژر ها است که تمام گوشی ها و یا تبلت و ... را می توان خیلی راحت و سریع با شارژر فندکی های بیبوشی شارژ کرد .
شاید این سوال برای شما نیز پیش آید که ، چگونه ممکن است یک شارژر را بتوان برای انواع مختلف گوشی های همراه استفاده کرد ؟ پاسخ خیلی واضح است ، شارژر های فندکی بیبوشی داری دو خروجی هستند به اندازه ۱ و ۱.۳ میلی آمپر ، و همین امر باعث می شود تا شما بتوانید هر مدل  و نوع گوشی را خیلی راحت و سریع در خودرو شارژ کنید .
شاید فکر کنید که همچون دیگر محصولاتی که می توان با آنان گوشی را شارژ کرد ، این شارژر های فندکی نیز وزن زیادی داشته باشند و باعث شوند کیف شما سنگین تر شود و یا حتی گاهی ممکن است کیف شما به قدری پر باشد که جایی برای هیچ وسیله دیگری نباشد ، اما می توان با خیال راحت، شارژر های فندکی بیبوشی را استفاده کرد  ، چرا که وزن این شارژر ها تنها ۳۵ گرم است و تقریبا می توان گفت که هیچ وزنی ندارند و اینکه ابعاد شارژر های فندکی بیبوشی 28×28×64 میلی متر هست که خیلی راحت می‌ توان آن را در یک کیف فوق العاده شلوغ ، جا کرد .
عده ای ممکن است نگران این امر باشند که حجم ولتاژی که هنگام شارژ کردن وارد گوشی همراه و یا تبلت شان می شود به قدری زیاد باشد که باعث خراب شدن گوشی و یا تبلت شود  ، در پاسخ به این نگرانی می توان گفت که حجم ولتاژی که هنگام شارژ کردن وارد دستگاه همراه شما می شود تنها  12-24 ولت است و به طبع ولتاژ خروجی ۵.۰ ولت می باشد که به هیچ عنوان باعث خراب شدن تلفن همراه و یا تبلت شما نمی شود .
همچنین لازم به ذکر است که جنس بدنه شارژر های فندکی بییوشی از آلومینیوم است و مهم تر این امر که برای تهیه آن ، لازم نیست که حتما هزینه بسیار زیادی متحمل شوید ، بلکه می توانید با صرف مقدار کمی هزینه ، از این شارژر های فندکی استفاده کنید و لذت ببرید و دیگر نگران تمام شدن شارژ گوشی خود نباشید .
  • مرجع :https://www.mapstar.net/
  • برچسب ها : یک شارژ راحت با شارژر فندکی های بیبوشی

تعداد نظرات ثبت شده :0 نظر

فرم ارسال نظر
  • دیدگاه شما

  •