کنسول بازی ایکس باکس S1 با طراحی نوین

  • اشتراگ گذاری در شبکه های اجتماعی :

  • #
  • #
  • #
نملایش یرترین فروشگاههای موبایل اطراف منزل شما...کلیک کنید

کنسول بازی ایکس باکس S1 با طراحی نوین

دنیای کنسول های بازی ، دنیایی هیجان انگیز و خارق العاده است ، که کافیست تا وارد آن شوید تا نهایت هیجان و لذت را تجربه کنید ، کنسول های بازی فراوانی در بازار موجود هستند با هر سبک و سلیقه ای و یا حتی با هر قیمتی که مدنظر شما است ، و شما می توانید با خرید هر یک از آنان اوقات فراغت خود را بسیار لذت بخش سپری کنید .همچنین اگر دنبال یک هدیه خاص و بی نظیر برای دوستان و یا حتی فرزند دلبند تان هستید ، کنسول بازی می تواند یک انتخاب خاص و فوق العاده باشد . همانطور که در فوق نیز ذکر شد انواع و اقسام بسیار زیادی کنسول بازی در بازار موجود می باشد ، و قطعا یکی از بهترین و با کیفیت ترین آنان کنسول بازی ایکس باکس  S1 است . که در نوع خود از جمله بهترین ها است .
کنسول بازی ایکس باکس S1 محصولی از شرکت مایکروسافت است که از جالب ترین ویژگی های ظاهری آن می توان به قابلیت بی نظیر افقی و یا حتی عمودی ایستادن را دارد . شاید اکثر افرادی که از کنسول های بازی استفاده می کنند  و از جمله طرفداران پر و پا قرص کنسول های بازی هستند ، اغلب این مشکل را داشته باشند که یا گرد و غبار زیادی بر روی کنسول بنشیند و یا حتی جای اثر انگشت آنان به صورت لک دائم بر روی کنسول بازی باشد . کنسول هایی بازی ایکس باکس S1 بر خلاف مدل های پیشین با رنگ سفید در بازار ارائه شدند و مهم تر و جالب تر اینکه جنس بدنه این کنسول ها به گونه ای است که گرد و غبار موجود در فضا را کمتر جذب می کند و دیگر نیاز نیست دائم شما کنسول بازی را تمیز کنید .
اکثر طرفداران کنسول های بازی شاید شکایت داشته باشند از این امر که کیفیت رنگ تصاویر در بازی اصلا جالب نیست و آن حس هیجان را به خوبی منتقل نمیکند ، خبری خوش برای این عزیزان این هست که کنسول های بازی ایکس باکس S1  به دلیل دارا بودن HDR این امکان را برای طرفداران و خریداران خود به وجود می آورند که تصاویر موجود در بازی را با شفافیت و کیفیت بهتر تماشا کنند .

 کنسول بازی ایکس باکس S1 قابلیت بازی بی سیم را دارد ، دسته های بازی کنسول ، در هشت رنگ مختلف و زیبا ، موجود می باشند که شما با هر سلیقه ای می توانید آنان را تهیه کرده و از بازی لذت ببرید . همچنین در رابطه با این دسته های بازی باید این نکته را اشاره کرد که دسته های بازی کنسول ایکس باکس تنها با استفاده از باتری های فلمی ، قابل استفاده هستند و این خود یک تفاوت بارز بین این دسته های بازی با دیگر انواع آن است . همچنین لازم به ذکر است که ، به دلیل وجود سنسور مادون قرمز در این دستگاه ، خیلی راحت کاربر می تواند هنگامی که با دسته بازی مشغول بازی است ، به خوبی با دسته بازی هماهنگ شود.
گاهی اوقات وقتی مشغول بازی هستید ، تنها به این علت که نمی توانید تا مرحله ای که پیش رفتید را ذخیره کنید ، مجبور می شوید تا سری بعد از اول بازی را انجام دهید ، اما کنسول بازی ایکس باکس به این کابوس خاتمه داده و با دارا بودن حافظه  رم ، شما می توانید خیلی راحت سری بعد که قصد بازی کردن را دارید ، دقیقا از همانجایی بازی را شروع کنید که تمام کرده بودید  و دوباره مجبور نشوید از نو بازی کنید .
  • مرجع :https://www.mapstar.net/
  • برچسب ها : کنسول بازی ایکس باکس S1 با طراحی نوین

تعداد نظرات ثبت شده :0 نظر

فرم ارسال نظر
  • دیدگاه شما

  •