چندین علت اساسی برای انتخاب هارد اکسترنال ای دیتا

  • اشتراگ گذاری در شبکه های اجتماعی :

  • #
  • #
  • #
نمایش فروشگاههای موبایل سراسر کشور...کلیک کنید

چندین علت اساسی برای انتخاب هارد اکسترنال ای دیتا

هنگامی که قصد خریداری یک محصول را دارید ، قطعا به این نکته توجه خواهید کرد که محصول مورد نظر شما از‌ چه شرکتی است و کیفیت و مرغوب بودن آن را در نظر‌ می گیرید ، شرکت ای دیتا  از جمله شرک هایی است که تولید کننده محصولات با کیفیت و مرغوب است و به همین علت ، طرفداران بسیار زیادی دارد ، از جمله محصولات این شرکت ، هارد اکسترنال است که از جمله بهترین هارد ها در میان رقیبان خود است .
در هنگام مشاهده هارد اکسترنال ، ممکن است ظاهر آن توجه شما را به خود جلب کند  و ظاهری متفاوت با دیگر هارد های موجود در بازار داشته باشد ،  اما قطعا هیچ امری بی حکمت نیست ، ظاهر هارد های اکسترنال ای دیتا ، از چندین لایه سیلیکونی تشکیل شده است و همین لایه ها باعث تفاوت هارد اکسترنال ای دیتا با دیگر هارد ها شده است چرا که این لایه های سیلیکونی که در شکلی عضلانی هستند ، باعث می شوند تا هارد های اکسترنال ای دیتا در مقابل تمامی ضربات و ارتعاشات مقاوم باشند . اما قطعا این تمام مزایای هارد اکسترنال ای دیتا نیست ، بلکه هارد هایی اکسترنال ای دیتا به گونه ای تولید شدند که هم در مقابل گرد و غبار ، هم آب و هم همانطور که گفته شد در برابر انواع ضربه ها مقاوم هستند . نکته جالب تر این امر است که اگر هارد اکسترنال ای دیتا درست در زمانی که درپوش محافظ آن بسته باشد ، و به طور ناگهانی داخل آب بیفتد ، می تواند تا عمق ۲ متری و در مدت زمان یک ساعت دوام بیاورد و خراب نشود . و همچنین شایان ذکر است که اگر هارد اکسترنال ای دیتا از یک ارتفاع یک و نیم متری بیفتد و یا سقوط کند نیز ، هیچ اتفاقی برای آن نمی افتد و مثل روز اول کار می کند ، که تمامی این موارد باعث برتر و بهتر بودن هارد اکسترنال ای دیتا می شود .

و اما باید اشاره کرد که اگر بنا به دلایلی هارد اکسترنال ای دیتا دچار شوک و یا حتی تکان بسیار شدید و ضربه قرار بگیرد ، به علت دارا بودن فن آوری سنجش شوک ، تمام فعالیت های هارد اکسترنال قطع می شود و با قطع شدن تمامی فعالیت های هارد اکسترنال ، خیال استفاده کننده های این هارد راحت می شود چرا که کلیه اطلاعات آنان محفوظ می ماند و اما این فن آوری فقط مختص شرکت ای دیتا است و دیگر شرکت های تولید کننده هارد از این مزیت برخوردار نیستند ، و این یک دلیل دیگر برای برتری هارد اکسترنال ای دیتا در مقایسه با دیگر رقیبان خود  می باشد .

نکته دیگر که باید به آن اشاره کرد و قطعا برای افرادی که تمایل دارند هارد اکسترنال ای دیتا را تهیه کنند ، ظرفیت این هارد است که به چه اندازه هست ؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که هارد اکسترنال ای دیتا ، در چندین ظرفیت مختلف تولید شده که عبارتند از  ، ظرفیت های یک ، دو ، سه ، چهار و پنج ترابایت . 
هارد های اکسترنال ای دیتا در چهار رنگ مختلف و زیبا زرد ، آبی ، مشکی و قرمز  در بازار موجود باشند که علاقمندان به محصولات این شرکت می توانند آنان را خریداری کنند ، لازم به ذکر است که هارد های اکسترنال ای دیتا چهار و پنج ترابایتی در حال حاضر فقط در رنگ مشکی تولید و عرضه شدند ، اما باقی هارد ها ، دارای تمامی چهار رنگ می باشند که بسته به سلیقه خود می توانید آنان را تهیه کنید .
  • مرجع :https://www.mapstar.net/
  • برچسب ها : چندین علت اساسی برای انتخاب هارد اکسترنال ای دیتا

تعداد نظرات ثبت شده :0 نظر

فرم ارسال نظر
  • دیدگاه شما

  •