نگاهی بر مشخصات کانن پاورشات زوم

  • اشتراگ گذاری در شبکه های اجتماعی :

  • #
  • #
  • #
نگاهی بر مشخصات کانن پاورشات زوم 
 
دوربین عکاسی کانن پاورشات زوم ، از جمله دوربین های تک چشمی و جیبی است که ، در تاریخ 2020 / 10 / 14 معرفی شده است . دایره استفاده از این دوربین عکاسی ، بسیار وسیع می باشد و فقط مختص افراد خبره در زمینه عکاسی نیست ، بلکه مبتدی ترین افراد در زمینه عکاسی نیز ،‌ می‌ توانند از این دوربین زیبا ، بهره ببرند . لازم به ذکر است که ، دوربین عکاسی کانن پاورشات زوم ، از جمله دوربین های عکاسی می باشد که به علت سبک وزن بودن ، می توان آن‌ را ، حتی با یک دست گرفت و به عکاسی یا فیلم‌ برداری مشغول شد . 
در مورد مشخصات ظاهری دوربین با کیفیت ، کانن پاورشات زوم باید اشاره کرد که ، ابعاد این دوربین عکاسی 33 × 51 × 103 میلی متر ، و وزن آن نیز حدود 145 گرم می باشد ، البته شایان ذکر است که ، این وزن با احتساب باتری دوربین کانن پاورشات زوم ، به این میزان می باشد ‌. باتری این دوربین عکاسی ، از جمله باتری های لیتیوم یونی ، و با ظرفیت 800 میلی آمپر ساعت است . همچنین باید اشاره کرد که ، عمر‌ باتری یا به عبارت دیگر تعداد عکس بر اساس استاندارد CIPA ، دوربین عکاسی کانن پاورشات زوم ، 150 می باشد . 
از دیگر مواردی که می توان در خصوص این دوربین زیبا و کاربردی ، به آن اشاره کرد این است  که نوع سنسور کانن پاورشات زوم ، CMOS و اندازه سنسور آن نیز 1.3 اینچ‌ می باشد ‌. تعداد پیکسل موثر این دوربین تک چشمی ، 12 پیکسل و حداکثر رزولوشن آن نیز ، 4000 × 3000 است . همچنین لازم به ذکر است که ، نسبت تصویر در دوربین با کیفیت و بی نظیر ، کانن پاورشات زوم 4:3  می باشد . 
نکته دیگری که در خصوص این دوربین عکاسی ، باید به آن اشاره کرد کارت حافظه است ، کارت حافظه دوربین کانن پاورشات زوم ، micro SDXC می باشد . 
لنز و سیستم فوکوس در دوربین عکاسی کانن پاورشات زوم ، از دیگر مواردی است که ذکر‌ آن در این قسمت ضروری است ، فاصله کانونی لنز این دوربین عکاسی تک چشمی ، 100-400‌میلی متر و حداکثر گشودگی دیافراگم کانن پاورشات زوم نیز ، F5.6-6.3 می باشد . همچنین لازم به ذکر است که ، حداکثر زوم اپتیکال دوربین عکاسی کانن پاور شات زوم ، چهار برابر‌ و حداقل فاصله فوکوس عادی آن نیز ، 100 است . 
دوربین تک چشمی کانن پاورشات زوم ، از جمله دوربین های عکاسی می باشد که ، فاقد لرزش گیر داخلی ، و پسوند غیر فشرده است . 
در خصوص فیلم برداری با این دوربین عکاسی ، باید اشاره کرد که فرمت فیلم‌ برداری با دوربین عکاسی کانن پاورشات زوم ، MPEG-4 , H.264‌  ، و همچنین حالات فیلم برداری با این دوربین تک چشمی ، 1920 × 1080 ( 30 و 24 فریم در ثانیه ) می باشد ، میکروفون داخلی این دوربین نیز ، استریو است . 
دوربین عکاسی کانن پاورشات زوم ، دارای منظره یاب الکترونیکی می باشد ، که این خود مزیتی بی نظیر است . همچنین باید افزود که متاسفانه این دوربین عکاسی فاقد صفحه نمایش چرخان است . 
از جمله اتصالات دوربین کانن پاورشات زوم ، می توان به Wifi و USB ، اشاره کرد . در خصوص دکمه های دوربین عکاسی کانن پاورشات زوم ، باید افزود که دکمه های power  ، Zoom ، و در نهایت Menu در قسمت جلویی این دوربین عکاسی ، و دکمه های ویدئو و همچنین شاتر عکس ، در قسمت انتهایی کانن پاورشات زوم ، قرار گرفتند . 
  • مرجع :https://www.mapstar.net/
  • برچسب ها : نگاهی بر مشخصات کانن پاورشات زوم

تعداد نظرات ثبت شده :0 نظر

فرم ارسال نظر
  • دیدگاه شما

  •