مقایسه انواع تلویزیون های شرکت سامسونگ

  • اشتراگ گذاری در شبکه های اجتماعی :

  • #
  • #
  • #
نمایش برترین فروشگاههای موبایل در شهر شما...کلیک کنید

مقایسه انواع تلویزیون های شرکت سامسونگ

شرکت سامسونگ از گذشته تا به اکنون محصولات فراوانی را روانه بازار خرید کرده است و همواره در رقابت با کمپانی های مختلفی همانند سونی بوده است ، تلویزیون های ساخته شده تویط این شرکت از کنتراست بالایی برخوردار بوده و کیفیت بسیار عالی دارد. اولین نوع و سری ای که وارد بازار شدند، سری چهارم این تلویزیون ها بودند که با ورودشان به بازار عرضه گوی رقابت را به دست گرفتند و دیگر کمپانی ها به مسابقه با این شرکت پرداختند که این امر باعث پیشرفت شرکت سامسونگ شد.
این تلویزیون ۳۲ اینچ بوده و کیفیت ان فول اچ دی می باشد و دارای بلند گوی استریو بوده که به خوبی صدا را پخش می کند، بعد از این تلویزیون، نسل پنجم ان روانه بازار شدند که ان ها هم ۳۲ اینچ بودند اما پیکسل شان کمتر از سری قبلی بود، و تصاویر را نیز با کیفیت پخش می کردند، رزولوشن ان ها ۱۰۸۰ بوده و هر سری کیفیت ان بهتر میشد. تا جایی که می توان گفت تلویزیون های نسل پنجم در اندازه های ۵۵ اینچ ساخته شدند و پیکسل شان بالاتر رفت.
نوعی دیگر از تلویزیون های سامسونگ ساخته شد که به نام ام ۶۵۰۰ می باشد که از لحاظ تصویر شفاف و واضح می باشد و رزولوشن بالایی دارد، این تلویزیون هم چنین قابلیت پخش تصاویر به صورت سه بعدی را نیز دارد. این تلویزیون ها محدوده ی اندازه از ۳۲ تا ۷۵ اینچ دارند، و هم چنین فول اچ دی هستند.
تلویزیون Ru ۷۳۰۰ نیز یکی دیگر از ان هاست.
این تلویزیون پر فروش ترین و محبوب ترین می باشد، از مزیت ها و ویژگی های ان می توان به کیفیت ۴ کا ان اشاره کرد. هم چنین قابلیت های اتصال به اینترنت و امکانات هوشمند در این تلویزیون اپدیت شده است. ظاهر این تلویزیون بسیار زیبا است و طراحی ان به صورت باریک است و پایه های تلویزیون نیز به همراه ان در جعبه وجود دارد، باید این نکته را نیز گفت که اندازه ی این تلویزیون ها تا ۷۵ اینچ می باشد.
شرکت سامسونگ از سال ۲۰۱۷ به بعد، قابلیت اولد را به تلویزیون های خود اضافه کرد، این قابلیت باعث شده است که به هنگام اجرا و انجام بازی های نمایشی، ویدیویی، تصاویر بسیار عالی برای کاربر به نمایش در اید و در  واقع عمر تلویزیون نیز در این موارد بیشتر است. از طرفی مقدار پیکسل و رزرلوشن ان بالا می باشد،تنها اشکالی که شاید می توان به این تلویزیون ها وارد کرد، قیمت گران ان هاست، و هم چنین سوختن دائمی صفحه نمایشگر ان را می توان اشاره کرد که اگر این اتفاق بیفتد دیگر به طور کل کارایی خود را از دست می دهد.
در سال ۲۰۱۹ کمپانی سامسونگ ، دو مدل تلویزیون در دو سری R و Q ارائه داده است.
این تلویزیون ها از نوع کیولد هستند، و تمامی ان ها در اندازه ۸۲ و ۷۵ اینچ عرضه شدند. این تلویزیون های بی نظیر از قابلیت اولترا نیز برخوردارند و هم چنین از طرفی دیگر دارای بلند گوی استریو بسیار با کیفیت است که قابلیت پخش صدا به صورت دالبی اتموس را دارد.
هم چنین قابلیت اتصال به وایفای و اینترنت را دارد و بسیاری از ویژگی های هوشمند را نیز دارا می باشد و دارای گارانتی دو ساله نیز هست، دارای هوش مصنوعی نیز بوده که به مرور زمان عملکرد ان بهبود میابد.
اینگونه از تلویزیون ها قابلیت سنسور نوری نیز دارند و با توجه به نور محیط، نور خود را کم و زیاد می کند.
سیستم عامل موجود در این تلویزیون ها از نوع تایزن می باشد، از طرفی قابلیت اتصال به صورت اسکرین میرورینگ را با گوشی همراه دارد.
  • مرجع :https://www.mapstar.net/
  • برچسب ها : مقایسه انواع تلویزیون های شرکت سامسونگ

تعداد نظرات ثبت شده :0 نظر

فرم ارسال نظر
  • دیدگاه شما

  •