لذت دارا بودن یک فلش مموری و دستبند با 01UI-Bc

  • اشتراگ گذاری در شبکه های اجتماعی :

  • #
  • #
  • #
نمایش برترین فروشگاههای موبایل در شهر شما...کلیک کنید

لذت دارا بودن یک فلش مموری و دستبند با 01UI-Bc

دنیای امروز ، دنیایی مملو از اطلاعات است که بسته به موقعیت هر شخصی ، نوع اطلاعات متفاوت هست ، برای مثال اطلاعات یک دانش آموز ممکن است ، فایل ها یا پاورپوینت و ... درسی باشد ، اطلاعات یک خانم خانه دار ، عکس ها و فیلم های خانوادگی در دل کویر و یا طبیعت و یا حتی در مهمانی ها باشد ، و اطلاعات یک مهندس ، انواع نقشه ها و .. باشد و .. . برای تک تک این افراد ، اطلاعاتی که دارند مهم و حیاتی می تواند باشد به گونه ای که اگر این اطلاعات از بین بروند ، یا جبران ناپذیر هستند  و یا با زحمت فراوانی می شود دوباره آن ها را کسب کرد .
با پیشرفت تکنولوژی ، بشر به موفقیت های بسیاری دست یافت ، که باعث آسان تر شدن زندگی شد ، از جمله این موفقیت ها می توان به انواع فلش مموری ها اشاره کرد که هر فرد می تواند با در اختیار داشتن یک فلش مموری مختص به خود ، میلیون ها اطلاعات را با خود حمل کند بدون اینکه این اطلاعات گم و یا نابود شوند .
همانطور که در فوق نیز ، ذکر شد ، انواع و اقسام بسیار زیادی از فلش مموری ها در بازار موجود می باشند اما می‌ توان به عنوان یکی از برترین و بهترین فلش مموری های موجود ، فلش مموری طرح دستبند 01UI-Bc را نام برد ، که دارای مزایای به خصوصی می باشد . از جمله مزایای فلش مموری طرح دستبند 01UI-Bc که ممکن است در وهله اول به چشم بیاید ، همین طرح دستبند بودن آن است که در میان سایر فلش مموری های موجود ، یک طراحی نوین و خاص می باشد و با تهیه این فلش مموری خیال شما از بابت گم نشدن فلش همیشه راحت است چرا که همچون یک دستبند همیشه در دست شما است. 
مزیت دیگری که لازم به ذکر است این امر هست که فلش مموری 01UI-Bc به دلیل دارا بودن درگاه USB2 و مدار داخلی گرید A می تواند خیلی سریع تر و در مدت زمان بسیار اندکی نسبت به سایر فلش مموری ها ، اطلاعات را بخواند و در عرض یک چشم به هم زدن آن را منتقل کند . همچنین در اینجا ذکر این نکته ضروری است که به علت اینکه ولتاژ فلش مموری طرح دستبند 01UI-Bc برای انتقال اطلاعات چیزی حدود پنج ولت می باشد ، می توان از این فلش مموری برای تمامی سیستم عامل های موجود استفاده کرد .
فلش مموری 01UI-Bc از جمله فلش مموری هایی است که شما می توانید میلیون ها میلیون اطلاعات خود را بدون نگرانی از اینکه مبادا حافظه آن پر شود ، به فلش انتقال دهید ، چرا که ظرفیت این فلش مموری حدود ۶۴ گیگابایت می باشد ، ظرفیتی شگفت انگیز و غیر قابل باور.
اما مزایای فلش مموری 01UI-Bc تنها به این موارد ختم نمیشود و قطعا مزایای حائز اهمیت فراوانی دارد ، از جمله مزایای فلش مموری 01UI-Bc می توان به بدنه فلزی آن اشاره کرد که ارتباط مستقیمی با دیگر مزایای این فلش دارد ، برای مثال لازم به ذکر است که این فلش مموری در برابر انواع ضربات ، آب ، گرد و غبار و حتی هر گونه شوک و لرزش از مقاومت بالایی برخوردار می باشد و شما می توانید با خیال راحت از آن استفاده کنید ، همچنین لازم به ذکر است که فلش مموری 01UI-Bc از جمله فلش مموری هایی است که ضد خش و اثر انگشت و حتی لک بوده است .وزن  این فلش مموری خاص و ایده آل ، تقریبا 34 گرم می باشد که هیچگونه سنگینی را شما بر روی دست خود حس نخواهید کرد . همچنین شایان ذکر است که فلش مموری01UI-Bc در شش رنگ زیبا موجود می باشد که بسته به سلیقه خود می توانید آن را تهیه کنید .
  • مرجع :https://www.mapstar.net/
  • برچسب ها : لذت دارا بودن یک فلش مموری و دستبند با 01UI-Bc

تعداد نظرات ثبت شده :0 نظر

فرم ارسال نظر
  • دیدگاه شما

  •