بررسی همه جانبه کارت خوان سایوتیم

  • اشتراگ گذاری در شبکه های اجتماعی :

  • #
  • #
  • #
نمایش برترین فروشگاههای موبایل در شهر شما...کلیک کنید

بررسی همه جانبه کارت خوان سایوتیم 

ممکن است بسیار برای شما اتفاق افتاده باشد ، که هنگامی که با اعضای خانواده و یا حتی دوستان خود به سفر و یا گردش می روید ، بعد از انداختن چند عکس زیبا و دست جمعی متوجه شوید که فضای گوشی شما پر است ، و مجبور می شوید عکس ها یا فایل های قدیمی تر را حذف کنید تا بتوانید عکس بیندازید ، و این پروسه تقریبا هر سری ممکن است برای شما تکرار شود ، و از پاک کردن عکسهای قدیمی خود بسیار ناراحت شوید . و یا اصلا تمایل دارید که عکس هایی که ثبت کردید در گوشی همراه شما باقی نماند ، چرا که احتمال این خطر همیشه هست که گوشی خود را گم کنید یا تلفن همراه تان دزدیده شود و .. مواردی این چنین . که باعث می شود شما مایل باشید عکس ها ، فیلم ها و... را در لب تاب یا کامیپوتر و ... خود نگهداری کنید ، تا هر زمان که خواستید در کنار خانواده با هم از دیدن آن عکس ها لذت ببرید .
اما شاید شما نیز با شنیدن اینکه می توانید عکس های خود را به حافظه لب تاب یا کامیپوتر بسپارید به این فکر کنید که قطعا باید یک رابط برای این عمل ، وجود داشته باشد تا بتوانید خیلی سریع و راحت اطلاعات موبایل خود را وارد لب تاب یا کامپیوتر کنید . و این رابط چیزی نباشد جز سیم USB ، چرا که نمی توانید رم گوشی همراه خود را به طور مستقیم و بی هیچ واسطه ای به لب تاب یا کامپیوتر متصل کنید ، به این علت که هیچگونه لب تاب و کامیپوتری موجود نمی باشد که قابلیت این امر‌ را داشته باشد ، اما می توانید از یک وسیله دیگر به جای سیم USB کمک بگیرید تا دیگر مجبور نباشید که گوشی را به لب تاب و یا کامیپوتر متصل کنید و از طرفی نگران ویروسی شدن و ... آن باشید  از جمله این وسیله ها می توان به کارت خوان سایوتیم اشاره کرد ، که در انواع و اقسام مختلفی موجود می باشند ، مثلا برخی مدل هایی کارت خوان های موجود در بازار  فقط یک ورودی دارند  ولی کارت خوان سایوتیم از پنج ورودی به علاوه یک نشانگر LED برخوردار است . 
اما این که کارت خوان سایوتیم دارای پنج ورودی است ، تنها مزیت آن محسوب نمی شود ، بلکه شما می توانید با استفاده از کارت خوان سایوتیم ، از کابل رابط microUS به USB برای متصل کردن به لب تاب و یا حتی کامیپوتر استفاده کنید .
کارت خوان های سایوتیم به علت شکل ظاهری و ابعاد نسبتا کوچکی که دارند و در عین حال سبک وزن بودن که وزنی حدود ۵.۲ گرم دارند  ، می توانند تبدیل به یک همراه همیشگی برای شما شوند ، و آن ها را در جیب یا حتی کیف پول ، و یا به دسته کلید خود وصل کنید ، و نگران اینکه گم شوند نباشید . همچنین لازم به ذکر است که بر خلاف ظاهر کوچک این کارت خوان ، سرعت انتقال اطلاعات آن نسبتا زیاد و مناسب است و شما در مدت زمان کمی می توانید اطلاعات بسیاری را انتقال دهید .
شاید فکر‌ کنید ، تهیه و داشتن چنین وسیله کار آمدی ، قطعا نیازمند صرف هزینه بسیار زیادی هست ، اما این یک برداشت اشتباه و فکری نادرست است ، چرا که کارت خوان های سایوتیم ، بر خلاف مزیت فوق العاده ای که دارند ، بسیار مقرون به صرفه و ارزان می باشند و شما می توانید با صرف هزینه اندکی این کارت خوان ها در هر رنگی که مایل هستید و می پسندید تهیه کنید و از استفاده از آن لذت ببرید .
  • مرجع :https://www.mapstar.net/
  • برچسب ها : بررسی همه جانبه کارت خوان سایوتیم

تعداد نظرات ثبت شده :0 نظر

فرم ارسال نظر
  • دیدگاه شما

  •