بررسی اندروید ۱۱ و قابلیت های بی نظیر آن

 • اشتراگ گذاری در شبکه های اجتماعی :

 • #
 • #
 • #
نمایش برترین فروشگاههای دکوراسیون داخلی در شهر شما...کلیک کنید

بررسی اندروید ۱۱ و قابلیت های بی نظیر آن

بی شک بشر دائم در حال دستیابی به مدارج بالاتر در هر زمینه ای می باشد ، و همین امر باعث ، ایجاد تحول در اکثر زمینه ها شده است ، از جمله این زمینه ها  می توان به سیستم عامل گوشی های مطرح در دنیا اشاره کرد . 
از جمله این سیستم عامل ها می توان به اندروید ۱۱ اشاره کرد که مزیت ها و کاربرد های به خصوصی برای طرفداران خود دارند . اگر شما از جمله افرادی هستید که از گوشی هایی استفاده می کنید که سیستم عامل آنها اندروید است می توانید با به روز رسانی کردن گوشی همراه خود ، از نسخه جدید اندروید یعنی اندروید ۱۱ بهرمند شوید ، اندروید ۱۱ نسبت به نسخه قبلی خود ، دارای مزیت های به خصوصی است ، هرچند که به علت اندک بودن این مزایا ، ممکن است در وهله اول متوجه آن نشوید .
ممکن است پیش از این نیز شما با کمک یکسری از برنامه ها ، توانسته باشید که از صفحه گوشی خود فیلمبرداری کنید ، اما اینک با اندروید ۱۱ می‌ توانید بدون کمک از برنامه دیگری ، از صفحه گوشی خود فیلمبرداری کنید ، و جالب تر اینکه درست همزمان با فیلم برداری از صفحه گوشی خود ، می توانید با کمک میکروفن تمام مراحلی را که انجام می دهید توضیح دهید و یا اصلا این امکان برای شما فراهم است که در هنگام فیلمبرداری از صفحه گوشی ، صدای گوشی همراه خود را نیز ضبط کنید ، و با این روش به دیگران مطلبی را توضیح دهید یا طرز کارکردن یا یک برنامه را آموزش دهید .
از جمله دیگر مزایای اندروید ۱۱ این امر است که اگر توجه کرده باشید در سایر نسخه های قبلی با فشار دادن دکمه پاور گوشی ، سه حالت برای شما نمایان می شد که عبارتند از خاموش و یا روشن کردن تلفن ، ریستارت یا همان راه اندازی کردن مجدد تلفن همراه و در آخر فعال کردن حالت اضطراری بود ،که بسته به موقعیت یکی را انتخاب میکردید ، اما در نسخه جدید اندروید یعنی اندروید ۱۱ علاوه بر این سه مورد شما شاهد موارد دیگری از قبیل پرداخت آنلاین و دیگر اینکه کنترل هوشمند خانه نیز خواهید بود .
از دیگر مزایای اندروید ۱۱ می توان به قابلیت بی نظیر و جالب شناور کردن چت اشاره کرد ، به اینصورت که هنگامی که مشغول چت کردن با دوستان و یا حتی خانواده خود می باشید و  در عین حال  مشغول کار کردن با برنامه دیگر در گوشی هستید می توانید چت مورد نظر خود را شناور کنید و آن چت به صورت یک آیکون در صفحه گوشی شما نمایش داده می شود و شما می توانید هر بار که خواستید جواب دهید بر روی آیکون ضربه بزنید و وارد صفحه چت شوید .
از جمله مواردی دیگری که باید به آن اشاره کرد این امر است که اگر دقت کرده باشید در نسخه های قبلی اندروید با فعال کردن حالت هواپیما ، موارد دیگری همچون بلوتوث و یا حتی وای فای خود به خود خاموش می شوند و اگر نیاز داشته باشید به بلوتوث و یا حتی وای فای  باید آن را دوباره روشن کنید ، ولی در اندروید ۱۱ دیگر شاهد چنین اتفاقاتی نخواهید بود .
از موارد دیگری که جذابیت اندروید ۱۱ را چندین برابر می کند ، می توان به حباب های چت اشاره کرد ، به اینصورت که هنگامی که شما مشغول چت کردن با شخصی هستید و پیامی را یادداشت می‌ کنید ، می‌ توانید پیام‌‌ را در این حباب ها نگهداری کنید و هر وقت که تمایل داشتید آن را ارسال کنید .
نکته دیگری که در مورد اندروید ۱۱ باید به آن اشاره کرد این امر است که برای جستجوی صوتی گوگل در نسخه های قبلی حتما نیاز به اینترنت داشتید اما در اندروید ۱۱ این امکان برای شما فراهم است که حتی به  صورت آفلاین نیز از جستجوی صوتی بهرمند شوید .
 • مرجع :https://www.mapstar.net/
 • برچسب ها : بررسی اندروید ۱۱ و قابلیت های بی نظیر آن

تعداد نظرات ثبت شده :1 نظر

فرم ارسال نظر
 • دیدگاه شما

 •  

 • #

  ونوس

  واقعا لذت بردم.چه تغییات مهمی و جالبی برای اندروید11 اتفاق افتاده.

  1399/06/30