آلبوم کاغذ دیواری تیفون شرکت دیار دکور
آلبوم کاغذ دیواری تیفون شرکت دیار دکور
آلبوم کاغذ دیواری تیفون شرکت دیار دکور
شرکت معروف دیار دکور ، از موفق ترین و معتبر ترین شرکت های وارد کننده آلبوم های کاغذ دیواری ، می باشد که همواره محصولاتی بی نظیر و درجه یک وارد ، و در بازار عرضه می کند .
 
از جمله محصولات این شرکت معتبر ، می توان به مواردی همچون : 
۱ / آلبوم کاغذ دیواری کوالا ،
۲ / آلبوم کاغذ دیواری رپتور ،
۳ / آلبوم کاغذ دیواری پاروت ،
۴ / آلبوم کاغذ دیواری فالکن ،
۵ / آلبوم کاغذ دیواری تامکت ،
۶ / آلبوم کاغذ دیواری دیار ،
۷ / آلبوم کاغذ دیواری پنتر ،
۸ / آلبوم کاغذ دیواری رافال ،
و ‌.... 
،
اشاره کرد .

 لازم به ذکر است که : رقابت بسیار زیادی میان شرکت های وارد کننده برقرار است ، و برای آن که شرکتی بتواند در این رقابت ها باقی بماند ، نیاز است که محصولات خود را همواره با پشتوانه بسیار عالی تامین کند و از عدم خوردن آنان ، جلوگیری نماید . چرا که اگر محصولی به عدم بخورد ، دیگر فروشگاه ها آن محصول را به مشتریان خود ارائه نخواهند داد ، به این علت که امکان دارد مشتری کدی را بپسندد ، که موجود نباشد و این امر ، از حوصله مشتری و مغازه دار خارج است .
 
 
در خصوص حراج آلبوم های کاغذ دیواری باید افزود که : به علت آن که بعد از گذشت چیزی حدود دو الی سه سال از واردات یک آلبوم کاغذ دیواری ، آلبومی جدید تر با طرح هایی بروز تر وارد و در بازار پخش می شود ، دیگر‌ کسی به آلبوم های قدیمی توجهی نمی کند و همین امر باعث می شود که ، شرکت های وارد‌ کننده ، دیگر آلبوم خود را شارژ نکنند و کد هایی را که باقی مانده ، حراج و در نهایت آن آلبوم را از رده خارج نمایند ، و آلبومی جدید تر وارد و در بازار عرضه کنند  .  
 
البته این تنها علت حراج آلبوم های کاغذ دیواری نمی باشد ، بلکه به سبب مشکلات فراوانی که پیش روی شرکت های وارد کننده است ( مشکلاتی همچون : تعلق نگرفتن ارز دولتی برای واردات آلبوم های کاغذ دیواری به سبب این که کالای لوکس محسوب می شوند ، نوسان شدید قیمت دلار ، وابستگی بازار ایران به دلار ، عدم حمایت دولت از شرکت های وارد کننده ، و ... ) ، گاها ممکن است که یک شرکت ، آلبومی را درست زمانی وارد کند که قیمت دلار به شدت بالاست و در هنگام فروش ، با کاهش عجیب قیمت دلار مواجه شوند ، به طوری که ضرر بسیار زیادی را ، متحمل شوند و چاره ای جز حراج آلبوم برای آن ها ، باقی نماند .

شرکت معتبر دیاردکور ، جدید ترین آلبوم کاغذ دیواری خود را به نام : آلبوم کاغذ دیواری تیفون ، وارد و عرضه کرده است . آلبومی خاص و با کیفیت ، با طرح های بروز و جدید ۲۰۲۳ و ۲۰۲۴ .
 
وبسایت مپ استار ، ضمن آرزوی موفقیت برای شرکت پر تلاش و موفق دیاردکور ، با رصد دقیق بازار  دکوراسیون داخلی ایران ، از شرکت های پخش ، شرکت های وارد کننده ، و فروشگاه ها حمایت می کند . این وبسایت معتبر ، به هر فروشگاه دکوراسیون صفحه ای اختصاصی ارائه می دهد ، تا محصولات خود را در آن صفحه ثبت و راحت تر با مشتریان ، ارتباط برقرار نماید .
 
کدام فروشگاه ها در شهر شما ، محصولات شرکت دیاردکور را ارائه می دهند ؟ کلیک کنید .