10 ها مدل از کمد های بچگانه شیک و فانتزی

  • اشتراگ گذاری در شبکه های اجتماعی :

  • #
  • #
  • #
نمایش برترین فروشگاههای دکوراسیون داخلی در شهر شما...کلیک کنید

فروشگاه دکوراسیون داخلی خود را در بانک اطلاعات مپ استار ثبت کنید...کلیک کنید

10 ها مدل از کمد های بچگانه شیک و فانتزی
 
از جمله نیاز های اساسی و مهم برای اتاق خواب کودکان ، یک کمد مناسب با سن و جنسیت آنان می باشد . همانطور که خود نیز واقف بر این امر ‌هستید ، کمد های بچگانه و فانتزی در طرح ها و رنگ های بسیار فراوان و ، مختلفی در بازار موجود می باشند ، که در حقیقت انتخاب مناسب ترین آنان ، کمی دشوار است . 
 
از جمله کمد های بچگانه و فانتزی دخترانه ، موجود در بازار می توان به کمد مدل Banafshe اشاره کرد . البته ذکر این نکته در این قسمت حائز اهمیت فراوان می باشد ، که این کمد در واقع یک سرویس تخت به همراه کمد می باشد ، در خصوص مزایا و مشخصات ظاهری کمد بچگانه و فانتزی مدل Banafshe ، باید افزود که این کمد از بدنه بسیار مستحکم و مقاومی برخوردار می باشد ، و مهم تر از همه اینکه این کمد بچگانه و فانتزی ، ضد خش و همچنین ضد رطوبت است . در مورد جنس این کمد زیبا باید افزود که ، جنس فریم آن ، چوبی ، پایه های آن پلاستیکی ، و در نهایت جنس چوب آن از MDF می باشد . نکته ای که برای اکثر افرادی که تمایل به تهیه کمد دارند ، بسیار مهم است این امر هست که ، کمد دارای فضای کافی برای قرار دادن وسایل و البسه کودک باشد ، کمد بچگانه و فانتزی مدل  Banafshe  تمامی این نیاز ها را برای شخص برآورده می کند . 
 
از دیگر کمد های بچگانه و فانتزی که می توان ، به آن اشاره کرد ، کمد بچگانه مدل Viking می باشد . در خصوص مزایا و مشخصات ظاهری این کمد زیبا و فانتزی بچگانه ، می توان به رنگ ثابت بودن آن اشاره کرد ، همچنین کمد فانتزی مدل Viking همچون کمد مدل Banafshe دارای بدنه محکم و بسیار قوی می باشد ، لازم به ذکر است که این کمد نیز ،  همچون مورد فوق ، ضد خش و رطوبت است . در خصوص جنس کمد بچگانه و فانتزی مدل Viking باید افزود که ، جنس فریم این کمد ، چوبی ، و پایه های آن پلاستیکی می باشد ، و در نهایت شایان ذکر است که جنس چوب این کمد از ، MDF است . این کمد زیبا و دلنشین مناسب برای دختران و پسران می باشد . کمد بچگانه و فانتزی ، در طرح فروزن  از دیگر کمد های زیبا و دلنشین موجود در بازار می باشد ، اگر فرزند شما دختر است ، انتخاب این کمد بچگانه و فانتزی ، مناسب ترین و درست ترین انتخاب ممکن است . در خصوص مشخصات ظاهری این کمد بچگانه باید اشاره کرد که ، جنس این کمد زیبا از MDF می باشد که دارای ضخامتی ، در حدود شانزده میلی متر است ، همچنین شایان ذکر است که کمد بچگانه و فانتزی مدل فروزن ، دارای روکش پلی استر و کیلر می باشد . این کمد زیبا دارای طرح های برجسته و همچنین CNC شده ای است که ، به راحتی می توان با یک دستمال مرطوب آن را مورد شستشو قرار دارد ، بدون اینکه نگران از بین رفتن و یا حتی محو شدن طرح های موجود بر روی کمد را داشت . 
لازم به ذکر است که برای انتخاب یک کمد مناسب و فانتزی برای کودکان ، باید به نکات مهمی توجه کرد ، برای مثال بهترین جنس کمد برای کودکان ، چوب می باشد ، و یا نکته دیگر این امر است که هنگام تهیه کمد برای کودکان باید به جا دار بودن آن توجه شایانی کرد ، و در نهایت بهتر است کمد هایی را تهیه کنید که دارای کشو های متحرک می باشند ، تا کودک یا شما  ، به راحتی بتوانید وسایل مورد نیاز را بردارید .
  • مرجع :https://www.mapstar.net/decorate/
  • برچسب ها : 10 ها مدل از کمد های بچگانه شیک و فانتزی

تعداد نظرات ثبت شده :0 نظر

فرم ارسال نظر
  • دیدگاه شما

  •