دکور اتاق خواب یونیکورنی برای کودک شما

  • اشتراگ گذاری در شبکه های اجتماعی :

  • #
  • #
  • #
نمایش برترین فروشگاههای دکوراسیون داخلی در شهر شما...کلیک کنید

دکور اتاق خواب یونیکورنی برای کودک شما

اکثر دغدغه پدر و مادر ها ، ممکن است این امر باشد که اتاق خواب فرزند دلبند آنان به چه طرح و رنگی باشد ؟ اگر فرزند آنان به تازگی به دنیا آمده باشد ، ممکن است از مدت ها قبل ، به دنبال یک طرح و رنگ زیبا برای فرزند شان باشند ، و یا اگر فرزند آن ها کمی بزرگ باشد که بتوانند نظر او را در مورد طرح و دکوراسیون اتاقش بپرسند ، می توانند دکور مورد علاقه او را عملی کنند . 
اکثر کودکان عاشق شخصیت های کارتون ها و یا حتی شخصیت های کتاب داستان خود می شوند و ، هنگامی که از آنان نظرشان را بپرسیم ممکن است خیلی سریع جواب دهند و نام یک شخصیت را ببرند ، شخصیتی که به تازگی کودکان به آن علاقه نشان می دهند ، یونیکورن هست یا همان اسب تک شاخ کارتون ها .
اگر فرزند شما نیز دختر باشد ، و شما به فکر طراحی یک اتاق خواب زیبا برای او هستید ، طرح یونیکورنی بهترین گزینه برای فرزند شما هست و می توانید خیلی راحت اتاق خواب فرزند تان را تبدیل به یک اتاق خواب زیبا و خاص با طرح یونیکورن کنید .
کافیست تا وسایلی را که قصد خریداری آنان را دارید ، با طرح و نقش یونیکورن تهیه کنید . اما نکته ای که شایان ذکر است این مورد هست که تقریبا تمامی دختران ، عاشق رنگ صورتی هستند و ترکیب این رنگ با طرح و نقش یونیکورن قطعا اتاق خواب را زیباتر و آرامش بخش تر می کند .
می توانید برای شروع ، از پرده های با کیفیت و زیبا استفاده کنید و عکس مورد علاقه فرزند تان از یونیکورن را بر روی پرده چاپ کنید تا اتاق خواب کودک شما ، تبدیل به یک اتاق خواب رویایی شود. همچنین اگر فرزند شما به تازگی قرار است به دنیا بیاید و یا نوزاد است ، نیز می توانید از این پرده های زیبا با خیالی راحت استفاده کنید .
از جمله دیگر وسایلی که می توانید برای اتاق کودک تان تهیه کنید ، یک پوستر دیواری خاص و با کیفیت با طرح یونیکورن یا همان اسب تک شاخ است که با انواع و اقسام رنگ های شاد و ملایم ، آماده نصب در اتاق خواب فرزند شما هست .
هر اتاق خوابی ، نیاز به یک جا دستمالی و سطل دارد ، وقتی که شما تصمیم گرفتید که طرح اتاق خواب فرزند تان را یونیکورنی کنید پس بهتر است که در تمامی وسایل اتاق خواب ، این طرح و نقش از خود رد پایی باقی بگذارد . شما می توانید برای جا دستمالی و سطل اتاق خواب فرزند تان از طرح هایی استفاده کنید که عروسک اسب تک شاخ به آن دوخته یا چاپ شده باشد.
به خاطر داشته باشید که فرزند شما از محیط تاریک ممکن است ترس داشته باشد ، و بهتر این است که از یک چراغ خواب استفاده کنید ، حال خیلی بهتر می شود اگر چراغ خوابی که تهیه می کنید فانتزی باشد و  نیز همان یونیکورن یا اسب تک شاخ باشد . تا هنگامی که آن را روشن می کنید هم ، محیط اتاق خواب را تبدیل به محیطی کودکانه و زیبا کند .
مهم تر از تمامی وسایلی که نام برده شد ، تخت خواب فرزند زیبای شما است ، می توانید یک تخت خواب معمولی را انتخاب کنید که زیاد تفاوتی با تخت خواب بزرگسالان ندارد ، و یا می توانید تختی را انتخاب کنید که کودک شما لحظه شماری کند تا شب فرا رسد و روی آن استراحت کند ، بهترین گزینه برای یک اتاق خواب یونیکورنی ، انتخاب یک تخت خواب یونیکورنی هست به همراه یک رو تختی زیبا .
  • مرجع :https://www.mapstar.net/
  • برچسب ها : دکور اتاق خواب یونیکورنی برای کودک شما

تعداد نظرات ثبت شده :0 نظر

فرم ارسال نظر
  • دیدگاه شما

  •