انواع مدل های میز ناهار خوری استیل با طرح های لاکچری

  • اشتراگ گذاری در شبکه های اجتماعی :

  • #
  • #
  • #

نمایش برترین فروشگاههای دکوراسیون داخلی در شهر شما...کلیک کنید

فروشگاه دکوراسیون داخلی خود را در بانک اطلاعات مپ استار ثبت کنید...کلیک کنید

انواع مدل های میز ناهار خوری استیل با طرح های لاکچری

یکی از اجزای یک اشپزخانه می تواند ، میز ناهار خوری باشد که در واقع در انواع مختلفی وجود دارد، و می توان گفت که کاربر می تواند با توجه به سلیقه خود هر مدلی از ان را تهیه کند و در خانه استفاده کند. یکی از انواع میز های ناهار خوری مدل استیل ان می باشد که بسیار مناسب فضا و دکوراسیون مدرن و کلاسیک می باشد. این مدل میز را می توانید با توجه به دکور اطرافش ست و هماهنگ کنید تا فضا زیباتر و مدرن تر بنظر برسد. میزناهار خوری استیل در مدل های ترکیبی با شیشه نیز به کار برده می شود که در هنگام خرید بایستی به اندازه و ارتفاع ان توجه شود. چرا که برای خانه هایی که فضای کوچک دارند ، تهیه ی میز ناهار خوری کوچک می تواند به صرفه تر باشد، چون هم به عنوان میزناهار خوری می توان از ان استفاده کرد و هم به عنوان میز تحریرو یا قهوه خوری استفاده کرد.
مدل میز ناهار خوری حتی می تواند در اشتهای افراد نیز تاثیر داشته باشد ، پس بهتر است که از طرح و نقش خوبی برخوردار باشد، میز های ناهار خوری استیل بسیار پر فروش و پر طرفدار است و در دو مدل می باشد، یکی مدل کلاسیک و دیگری سلطنتی. در مدل میز های سلطنتی از متریال استیل ضد زنگ استفاده می شود، و برای سطح این میز بهتر است که از شیشه استفاده شود که این ترکیب بسیار بی نظیر است،هم چنین بایستی به اندازه صندلی ها و تعداد ان ها هم توجه شود تا در کنار میز یک ترکیب خوبی را ایجاد کند و به منزل یک جلوه ویژه ای را بدهد.
برای فضاهای کوچک ، میز کوچک و برای خانه های بزرگتر ، میز ناهار خوری بزرگتر می توان تهیه کرد البته شرکت ها و فروشگاه ها میز های استیلی را ساخته و پرداخته اند که  ، قابلیت تاشو را دارد و به خوبی می توان از ان در فضای کوچک نیز بهره مند شد.همه ی میز های ناهار خوری استیل به صورت مستطیلی و ابعاد بزرگ نیستند و طراحان برای فضاهای به نسبت کوچک هم مدل های دیگری را طراحی کرده اند که از این میان، می توان به مدل میز دایره ای اشاره کرد ، چنین میز هایی باعث لوکس شدن محیط می شوند، به خصوص اگر اینکه رویه ی میز از سنگ ایجاد شده باشد.
میز ناهار خوری استیل بهتر است که برای اشپزخانه و یا فضایی مدنظر قرار بگیرد که دارای تم روشن است، چرا که در این صورت رنگ و طرح این میزناهار خوری نقطه کانونی توجه می شود چشمان را به خود جذب می کند. در اینگونه از میز ها ، یا خود میز دارای نقوش و یا طرح می باشد و یا پایه های صندلی ها که در هر دو مدل زیبایی خاصی را به این میز ناهار خوری می بخشد.
در بسیاری از خانه ، تعداد وسایل خیلی زیاد است، در نتیجه موجب ایجاد یک شلوغی در فضا می شوند که بهتر است در چنین فضایی برای قرار دادن میز ناهار خوری از مدل هایی استفاده شود که رنگ روشن داشته و طرح ان ساده باشد. توجه داشته باشید که به هنگام خرید میز ناهار خوری ابعاد و اندازه فضایی را که قرار است ، میز را در انجا قرار دهید ، بدست اورید و سپس میز ناهار خوری را با توجه به ان ابعاد تهیه کنید. و حتی اگر مدل ساده ی این چنین میز هایی را تهیه می کنید می توانید از رومیزی های طرح دار روی ان استفاده کنید.
این میز های ناهار خوری از مقاومت بسیار بالایی برخورد ار بوده و قیمت مناسبی نیز دارد.

  • مرجع :https://www.mapstar.net/decorate/
  • برچسب ها : انواع مدل های میز ناهار خوری استیل با طرح های لاکچری

تعداد نظرات ثبت شده :0 نظر

فرم ارسال نظر
  • دیدگاه شما

  •