کاغذ دیواری آرکو محصول شرکت استار

  • اشتراگ گذاری در شبکه های اجتماعی :

  • #
  • #
  • #
کاغذ دیواری آرکو محصول شرکت استار
کاغذ دیواری آرکو محصول شرکت استار
کاغذ دیواری آرکو محصول شرکت استار
کاغذ دیواری آرکو محصول شرکت استار
 


شرکت معتبر استار ( از مجموعه هلدینگ شرکت های استار ، هیراد ، مدرن و آرامیس ) شرکتی موفق و خوش فکر می باشد ، که همواره محصولاتی درجه یک و با کیفیت را وارد ، و در بازار عرضه می کند .
 
این شرکت معروف ، به تازگی از آلبوم کاغذ دیواری جدید خود ، به نام آلبوم کاغذ دیواری آرکو ، رو نمایی کرده است . آلبومی درجه یک و زیبا با طرح های بروز ۲۰۲۳ و ۲۰۲۳ .
 
از دیگر محصولات با کیفیت و زیبای شرکت معتبر استار ، می توان به : 
۱ / آلبوم کاغذ دیواری وگاس ، 
۲ / آلبوم کاغذ دیواری اسپورت ، 
۳ / و آلبوم کاغذ دیواری اسپریت ،
  اشاره کرد .
 
نکته حائز اهمیتی که باید در خصوص شرکت های وارد کننده ، ذکر نمود این امر است که : پس‌ از آن که چیزی حدود ۲ الی ۳ سال از واردات یک محصول سپری شد ، به سبب آن که آلبوم های جدیدی وارد بازار می شوند ، و مشتریان دیگر با آلبوم های قدیمی توجه نمی کنند ، به همین علت شرکت های وارد کننده آلبوم های قدیمی خود را دیگر شارژ نمی کنند ، و تمامی کد های باقی مانده را حراج ، و سپس به طور کامل از‌ رده آن آلبوم کاغذ دیواری را ، خارج می نمایند و آلبوم کاغذ دیواری جدیدی با طرح هایی بروز ، وارد می کنند .
 
البته حراج آلبوم های کاغذ دیواری ، تنها به این موضوع ختم نمی شود . در واقع از آن جا که بازار دکوراسیون ایران به شدت به دلار وابسته است ، و قیمت دلار نیز دائما در حال نوسان می باشد ، این امکان وجود دارد که شرکتی یک آلبوم کاغذ دیواری را ، زمانی تهیه کند که قیمت دلار بسیار بالاست ، و در هنگام فروش با کاهش شدید قیمت دلار مواجه گردد ، و ضرر بسیار زیادی را متحمل شود ، به صورتی که چاره ای جز حراج محصول برای او باقی نماند .
 
لازم به ذکر است که : شرکت های وارد کننده ، علاوه بر مشکل دلار ، با مشکلات دیگری مانند : تعرفه های سنگین گمرک ، تعلق نگرفتن ارز دولتی برای واردات آلبوم های کاغذ دیواری به سبب کالای لوکس محسوب شدن آنان ، مالیات های سنگین ، عدم حمایت دولت از شرکت های وارد کننده ، و .. مواجه هستند .
 
با تمامی این اوصاف ، شرکت های وارد کننده باید همواره محصولات خود را با پشتوانه عالی تامین نمایند ، و از عدم خوردن آنان جلوگیری کنند . چرا که رمز موفقیت در بازار دکوراسیون ، به عدم نخوردن محصولات می باشد ‌. چرا که وقتی کالایی مملو از کد های عدم می شود ، در این صورت فروشگاه ها آن محصول را دیگر به مشتریان شان ارائه نمی دهند ، به این علت که ممکن است مشتری کدی را بپسندد ، و آن کد موجود نباشد و این امر از حوصله مشتری و مغازه داران ، خارج است . 
 
وبسایت مپ استار ، ضمن آرزوی موفقیت برای شرکت استار ، با رصد دقیق و موشکافانه بازار دکوراسیون داخلی ایران ، از شرکت های پخش ، فروشگاه ها ، و شرکت های وارد کننده حمایت می کند . این وبسایت معتبر ، به هر فروشگاه صفحه ای اختصاصی ارائه می دهد ، تا محصولات خود را در آن ثبت نمایند و راحت تر با مشتریان خود ، ارتباط برقرار کنند .
 
کدام‌ فروشگاه ها در شهر شما ، محصولات شرکت استار را ارائه می دهند ؟ کلیک کنید .
  • مرجع :
  • برچسب ها : کاغذ دیواری آرکو محصول شرکت استار

تعداد نظرات ثبت شده :0 نظر

فرم ارسال نظر
  • دیدگاه شما

  •  

آخرین اخبار (13 آذر 1402)
چند ویژگی طراحی طرفداران می گویند که صاحبان خانه در حال حاضر درخواست می کنند
چند ویژگی طراحی طرفداران می گویند که صاحبان خانه در حال حاضر درخواست می کنند

«تغییر قابل‌ توجهی از فضای مربع بزرگ‌ تری که همه در سال ‌های گذشته می‌ خواستند، وجود دارد، به طوری که مشتریان اتاق ‌های کوچک ‌تر، مجهز تر و کامل‌ تر مانند کتابخانه‌ ها و لانه‌ ها را درخواست می‌ کنند. هارپر، رئیس شرکت ساختمانی مستقر در یوتا، هارپر می‌ گوید: «من فکر می‌ کنم بسیاری از این تغییرات ناشی از این واقعیت است که بسیاری از مردم متوجه شده ‌اند که برای داشتن فضای بیشتر به فضای بیشتری نیاز ندارند. آنها فضاهای قابل استفاده و با عملکرد مناسب می خواهند و نمی خواهند برای متراژ مربعی که استفاده نم

آلبوم ایتالیایی کارارا 3 ‌شرکت وال آرتی تبریز
آلبوم ایتالیایی کارارا 3 ‌شرکت وال آرتی تبریز

شرکت معتبر و موفق وال آرتی ، ( دفتر و انبار مرکزی این شرکت واقع در تبریز می باشد و با باربری اتوبوس محصولات خود را به دیگر شهر ها ارسال می‌ کند ) شرکتی معروف است که تنها برند های مخصوص شرکت های خارجی را وارد می کند .

شرکت تراز دکور وارد کننده کاغذ دیواری مای استار ایکس
شرکت تراز دکور وارد کننده کاغذ دیواری مای استار ایکس

شرکت معتبر تراز دکور ، شرکت موفق و بسیار جوانی می باشد که با نیروی های خلاق و پر ایده در حال فعالیت حرفه ای است . این شرکت معروف ، در ابتدا آلبوم کاغذ دیواری مای استار ۱ را وارد کرد تجربه بالایی در انبارداری پخش جذب فروشگاهها و نحوه سفارش کالا از کشور چین و تسلط به کدهای پرفروش ان البوم و همچنین کنترل هزینه ها از جمله گمرک مالیات ارزش فزوده و بیمه و … بدست اورد و پس از مدتی ، آلبوم کاغذ دیواری مای استار ۲ را نیز وارد کرد و همه تجارب خود را در این البوم جدید مجددا تکرار نمود و مسلط شد

پارکت لمینت گرندیور  GRANDEUR ، شرکت بازرگانی لایف دکور
پارکت لمینت گرندیور GRANDEUR ، شرکت بازرگانی لایف دکور

شرکت بازرگانی لایف دکور ، یکی از موفق ترین شرکت های تولید کننده پارکت لمینت می باشد . این شرکت معتبر ، در زمینه واردات آلبوم های کاغذ دیواری نیز ، فعالیت می کند و همواره محصولاتی با کیفیت و درجه یک وارد ، و در بازار عرضه می کند ‌.

 آلبوم کاغذ دیواری پر طرفدار SEE محصول شرکت مدا
آلبوم کاغذ دیواری پر طرفدار SEE محصول شرکت مدا

شرکت معتبر و قدیمی مدا ، یکی از برترین و موفق ترین شرکت های وارد کننده آلبوم های کاغذ دیواری می باشد ، که همواره محصولاتی بی نظیر و با کیفیت را وارد و در بازار عرضه می کند .

کجا مشتری بعدی خود را پیدا کنید.
کجا مشتری بعدی خود را پیدا کنید.

ضروری است که کسب و کار شما یک وب سایت داشته باشد. این باید حاوی اطلاعات واضحی در مورد آنچه کسب و کار شما ارائه می دهد، تصاویر با کیفیت از کار شما و جزئیات تماس آسان برای یافتن باشد.

با شرکت پلاستر تولید کننده کاغذ دیواری آشنا شویم
با شرکت پلاستر تولید کننده کاغذ دیواری آشنا شویم

شرکت معتبر و معروف پلاستر ، اولین و قدیمی ترین شرکت در ایران می باشد که در زمینه تولید کاغذ دیواری ، فعالیت می کند . در ابتدا این شرکت معتبر ، به علت عدم وجود دستگاه ، کاغذ های بدون PVC تولید می کرد . اما اینک با ورود دستگاه های جدید و مدرن ، کاغذ دیواری های قابل شستشو نیز تولید می کند .

پنل های کامپوزیت MP شرکت دکووال
پنل های کامپوزیت MP شرکت دکووال

شرکت معتبر و موفق دکووال ، بزرگ ترین و اولین تولید کننده پنل های دیوارپوش کامپوزیت و همچنین پنل های سه بعدی تمام چرم ، در ایران می باشد .

نحوه انتخاب بهترین رنگ برای هر قسمت از خانه، از کابینت آشپزخانه گرفته تا دیوارهای حمام
نحوه انتخاب بهترین رنگ برای هر قسمت از خانه، از کابینت آشپزخانه گرفته تا دیوارهای حمام

انتخاب رنگ مناسب برای خانه شما یک تصمیم بزرگ است، اما شاید مهمتر از آن انتخاب نوع رنگ مناسب باشد. همچنین به عنوان براق شناخته می شود، پایان رنگ به میزان نوری که رنگ از سطح خود منعکس می کند، اشاره دارد که میزان براق بودن آن را تعیین می کند. رنگ مسطح هیچ براقی ندارد، در حالی که براقیت بالا بسیار براق است. فراتر از زیبایی شناسی، دانستن تفاوت بین روکش ها مهم است زیرا تمیز کردن برخی از آن ها راحت تر است و بهتر از بقیه در برابر آسیب مقاومت می کنند. برای سهولت در انتخاب، ما بهترین انواع رنگ را برای هر

کاغذ دیواری اویستر اولین کالای شرکت نماد معماری
کاغذ دیواری اویستر اولین کالای شرکت نماد معماری

شرکت نماد معماری ، شرکتی جوان می باشد که از سال ۱۴۰۱ فعالیت خود را ، در زمینه واردات آلبوم های کاغذ دیواری آغاز نموده است .