چند روش کاری که برای حرفه ای ها و آنچه که آنها تغییر داده اند ، شکست خورده است

  • اشتراگ گذاری در شبکه های اجتماعی :

  • #
  • #
  • #
چند روش کاری که برای حرفه ای ها و آنچه که آنها تغییر داده اند ، شکست خورده است
چند روش کاری که برای حرفه ای ها و آنچه که آنها تغییر داده اند ، شکست خورده است
چند روش کاری که برای حرفه ای ها و آنچه که آنها تغییر داده اند ، شکست خورده است
چند روش کاری که برای حرفه ای ها و آنچه که آنها تغییر داده اند ، شکست خورده است 
 


( مقاله ترجمه شده از سایت معتبر خارجی ) 
 
پیدا کردن شیوه خود و تنظیم دقیق شیوه های کسب و کارتان می تواند کمی آزمون و خطا نیاز داشته باشد . وقتی روش ‌هایی را پیدا کردید که کار می‌ کنند ، می‌ خواهید به آنها بچسبید . و هنگامی که چیزی کار نمی کند ، مهم است که مایل به ایجاد تغییرات و آزمایش چیزهای جدید برای کمک به کسب و کار خود باشید .
شش کارشناس حرفه ‌ای ، شیوه‌ های کاری را به اشتراک می ‌گذارند که برای آنها شکست خورده بود و تغییراتی که برای کار بهتر با تیم‌ هایشان ، یافتن مشتریان خوب ، پیگیری پروژه ‌های خود و بهبود تعادل بین کار و زندگی ایجاد کردند . به کارهایی که این افراد حرفه ای انجام دادند نگاهی بیندازید ، سپس در نظرات به ما بگویید برخی از تغییراتی که ایجاد کرده اید و نتایج مثبتی به همراه داشته است .
 
1.فکر کنید که هر مشتری بالقوه یک مسابقه است .
پخش بیش از حد گسترده یک شبکه می تواند شما را با افراد بالقوه ای که با ارزش ها ، سبک کاری یا زیبایی شناسی شما همخوانی ندارند ، ایجاد کند .
راه حل : شناخت مخاطبان می تواند به شما در صرفه جویی در وقت گرانبها در هنگام جذب مشتریان جدید و رشد کسب و کارتان کمک کند . طراح ساختمان مارک گرینوالد از GCC Designs زمان زیادی را صرف این کرد که ببیند چگونه می تواند با هر مشتری بالقوه ای کار کند به جای اینکه تعیین کند کدام یک برای تجارت او مناسب هستند . او باید راهی برای برقراری ارتباط موثر با صاحبان خانه پیدا می کرد که به دنبال یک حرفه ای هستند .
گرینوالد می ‌گوید : «غربالگری مشتریان احتمالی برای محدوده کاری و جدول زمانی آنها به حذف پروژه‌ هایی که از نظر بودجه یا زمان‌ بندی دردسر ساز یا غیرمنطقی بودند ، کمک کرده است . "این به تنهایی زمان را برای تمرکز روی کار آزاد کرده است ." با نرم افزار کسب و کار همه کاره Houzz Pro آشنا شوید .
 
2. دادن گزینه های بیش از حد به مشتریان .
صاحبان خانه می توانند از تعداد زیاد مواد ، سطوح ، مبلمان و لوازم موجود در بازار غافلگیر شوند ، بدون این که به طرح های سفارشی و محصولات با مدت زمان طولانی اشاره کنیم . با توجه به ماهیت فعلی مسائل زنجیره تامین ، شما یک دستور العمل احتمالی برای فاجعه دارید .
راه حل : با تعداد گزینه هایی که به مشتریان نشان می دهید استراتژیک باشید . کارل وسلی لوری، رئیس Wesley-Wayne Interiors می‌ گوید : «تلاش برای خرید با یک مشتری یا دادن بیش از یک گزینه برای هر انتخاب برای ما ممنوع بود . "[آنها] تاخیر هایی ایجاد کردند که ما به سرعت به این نتیجه رسیدیم که لازم نیست ." اگر مشتریان گزینه ای را رد کنند ، لوری به راحتی می تواند طرح طراحی را تغییر دهد و در برنامه بماند .
 
3. تلاش برای انجام همه کارها توسط خودتان .
وقتی کارهای زیادی را به عهده می گیرید یا به تیم خود تکیه نمی کنید ، مطمئناً دچار استرس خواهید شد . ممکن است همه چیز شروع به لغزش کند و شما احساس می کنید که الهام نمی گیرید و نمی توانید خواسته های پروژه را برآورده کنی .
راه حل : معمار و شریک یوجین ساکای از Studio S Squared Architecture متوجه شد که انجام هر کاری به تنهایی پایدار نیست . او یاد گرفت که به تیم خود اعتماد کند و وظایفی را محول کند تا از طریق اشتباهات دست اول به رشد آنها کمک کند .
 
4. برگزاری جلسات قابل پیش بینی .
جلسات به تیم شما امکان می دهد با هم ارتباط برقرار کنند و در همان صفحه قرار بگیرند . آنها می توانند به شما کمک کنند تا در مورد جدول زمانی پروژه و امور داخلی به روز بمانید و کسب و کار خود را به خوبی اجرا کنید . اما جلساتی که اغلب با استفاده از یک برنامه یا فرمت یکسان انجام می ‌شود ، می ‌تواند قدیمی شود و شما را به سادگی خارج از عادت کند . راه ‌های جدیدی برای ملاقات با تیم خود بیابید که بیشتر از به‌ روزرسانی‌ های روزانه کار را مورد بررسی قرار می ‌دهد .
راه حل : هنلی دیزاین برای از بین بردن یکنواختی جلسات هفتگی خود ، گردهمایی های تیمی شش ماهه را به عنوان کارگاه های فکری با تمرکز بر ساده سازی فرآیندهای مختلف تجاری معرفی کرد . هنلی می‌گوید : «ما نکات و ترفندها را به اشتراک می‌ گذاریم ، در مورد چگونگی بهبود کارایی و اجرای دو تا سه استراتژی جدید که از هر جلسه بیرون می ‌آیند صحبت می ‌کنیم .
 
(Work Practices That Were a Bust for Pros and What They Changed .)
business practices can take some trial and error. Once you find methods that work, you want to stick with them. And when something’s not working, it’s important to be willing to make changes and try new things to help your business.
Six pros share work practices that were a bust for them and the changes they made to work better with their teams, find good clients, track their projects and improve work-life balance. Take a look at what these pros did, then in the Comments tell us some changes you made that produced positive results.
 
1.Thinking Every Prospective Client Is a Match .
Casting too wide a net can leave you with prospects who don’t align with your values, work style or aesthetic.
The fix: Knowing your audience can help you save precious time when courting new clients and growing your business. Building designer Mark Greenwald of GCC Designs spent lots of time seeing how he could work with every potential client instead of determining which ones were a good fit for his business. He had to find a way to efficiently connect with homeowners looking for a professional.
Screening prospective clients for their scope of work and timeline has helped in eliminating projects that were either a headache or unreasonable from a budget or a timing point of view,” Greenwald says. “This alone has freed up time to focus on the work.
 
2.Giving Clients Too Many Options .
Homeowners can get overwhelmed by the sheer number of materials, surfaces, furniture and appliances on the market, not to mention custom designs and products with long lead times. Factor in the current nature of supply chain issues and you have a possible recipe for disaster.
The fix: Be strategic with the number of options you show clients. “Trying to shop with a client or giving them more than one option for each selection was a no-go for us,” says Carl Wesley Lowery, president of Wesley-Wayne Interiors. “[They] created delays that we quickly decided weren’t necessary.” If clients turned down an option, Lowery could easily tweak the design plan and stay on schedule.
 
3.Trying to Do Everything Yourself .
When you take on too much work or don’t lean on your team, you’re bound to get stressed. Things may start to slip through the cracks and you can find yourself feeling uninspired and unable to meet the demands of the project.
The fix: Architect and partner Eugene Sakai of Studio S Squared Architecture found that doing everything himself wasn’t sustainable. He learned to trust his team and delegate tasks to help them grow through making mistakes firsthand.
 
4.Having Predictable Meetings .
Meetings allow your team to connect and get on the same page. They can help you stay up to date on project timelines and internal affairs and keep your business running smoothly. But meeting too often using the same agenda or format can get old and leave you operating simply out of habit. Find new ways to meet with your team that address more than daily work updates.
The fix: To break up the monotony of its weekly meetings, Henley Design introduced semiannual team gatherings formatted as thought-provoking workshops focused on streamlining different business processes. “We share tips and tricks, talk about how to improve efficiencies and implement two to three new strategies coming out of each session,” Henley says.
  • مرجع :https://www.houzz.com
  • برچسب ها : چند روش کاری که برای حرفه ای ها و آنچه که آنها تغییر داده اند ، شکست خورده است

تعداد نظرات ثبت شده :0 نظر

فرم ارسال نظر
  • دیدگاه شما

  •  

آخرین اخبار (4 اردیبهشت 1403)
چند ایده دکور راهرو که دیوارهای خالی شما را پر از شخصیت می کند
چند ایده دکور راهرو که دیوارهای خالی شما را پر از شخصیت می کند

هنگام تزئین خانه، احتمالاً بیشتر وقت خود را در آشپزخانه، اتاق نشیمن، اتاق خواب و سایر قسمت های اصلی می گذرانید. اما جزئیات کوچک نیز نقش مهمی در ایجاد احساس کامل در خانه شما دارند، که به ویژه در مورد راهروهای شما صادق است - چه راهروهای ورودی و چه راهروهای راهرو. در حالی که راهروها اغلب در مورد دکوراسیون به کار می آیند، اما این فضاهای ورودی و میانی اتاق های شما و در نتیجه کل خانه شما را به هم گره می زند. چیزی به سادگی یک چاپ کوچک یا یک نیمکت ذخیره سازی می تواند به این منطقه نادیده گرفته شده شخصیت

آیا خوردن هویج یا نوشیدن آب هویج فواید بیشتری برای سلامتی دارد؟
آیا خوردن هویج یا نوشیدن آب هویج فواید بیشتری برای سلامتی دارد؟

هویج به طور طبیعی شیرین و سرشار از ویتامین ها و مواد معدنی است. بنابراین، دریافت دوز غلیظ هویج با آب‌گیری آنها فقط برای شما مفید است، درست است؟

چند صندلی راحت که برای فضاهای کوچک دوست داریم
چند صندلی راحت که برای فضاهای کوچک دوست داریم

وقتی صحبت از زندگی در فضای کوچک به میان می آید ، همه چیز به این است که از متراژ مربعی که در اختیار دارید حداکثر استفاده را ببرید. برای انجام صحیح این کار، مهم است که با قطعاتی که وارد فضای خود می کنید هوشمند باشید. احتمالاً ضروری ترین مبلمانی که به خانه خود می آورید، بزرگ یا کوچک، صندلی شما است. از مبل‌ ها گرفته تا صندلی‌ های غذاخوری ، نشیمنگاه مناسب مهم‌ تر از آن چیزی است که فکر می ‌کنید.

پنل های کامپوزیت MP شرکت دکووال
پنل های کامپوزیت MP شرکت دکووال

شرکت معتبر و موفق دکووال ، بزرگ ترین و اولین تولید کننده پنل های دیوارپوش کامپوزیت و همچنین پنل های سه بعدی تمام چرم ، در ایران می باشد .

 آلبوم کاغذ دیواری پر طرفدار SEE محصول شرکت مدا
آلبوم کاغذ دیواری پر طرفدار SEE محصول شرکت مدا

شرکت معتبر و قدیمی مدا ، یکی از برترین و موفق ترین شرکت های وارد کننده آلبوم های کاغذ دیواری می باشد ، که همواره محصولاتی بی نظیر و با کیفیت را وارد و در بازار عرضه می کند .

پارکت لمینت باربادوس شرکت وپال
پارکت لمینت باربادوس شرکت وپال

شرکت معتبر وپال فلور ، شرکتی موفق و معروف است که چیزی حدود ده سال می باشد که در زمینه تولید پارکت لمینت ، فعالیت می کند ( دفتر و انبار مرکزی : تبریز . لازم‌ به ذکر است که شرکت وپال فلو ، در تهران نیز دارای دفتر فعالی می باشد ) .

خانه پیتزا معروف فونتینا
خانه پیتزا معروف فونتینا

خانه پیتزا پر طرفدار فونتینا ( با کادری مجرب و حرفه ای و مدیریتی عالی ) واقع در : ولیعصر ، بالاتر از پارک وی ، بعد از خیابان محمودیه ، پلاک ۲۷۵۶ که همه روزه از ساعت ۹:۰۰ صبح تا ۲۴:۰۰ شب پذیرای عموم مشتریان می باشد .

معرفی شرکت راد پویش کار ، تولید کننده انواع پرده
معرفی شرکت راد پویش کار ، تولید کننده انواع پرده

شرکت معتبر راد پویش کار ( طراحی ، چاپ صنعتی ، و تولید انواع و اقسام پرده مدرن ) از معروف ترین تولید کننده های انواع پرده می باشد که در این زمینه ، بسیار موفق بوده و همواره جنسی عالی و درجه یک تولید و در بازار عرضه نموده است .

با شرکت پدیده تولید کننده انواع پرده  آشنا شویم
با شرکت پدیده تولید کننده انواع پرده آشنا شویم

شرکت معتبر پدیده ، از تولید کننده های برتر و موفق انواع و اقسام پرده ها ، همچون : پرده زبرا ، پرده دومکانیزم ، پرده کرکره ، پرده دی کی ، پرده شید ساده ، اسکرین و بلک اوت ، می باشد .

طراحان می ‌گویند این 7 مدل تخته ‌دار می ‌توانند اتاق خواب شما را گران ‌قیمت جلوه دهند و همچنین برای فضای کوچک نیز مناسب هستند
طراحان می ‌گویند این 7 مدل تخته ‌دار می ‌توانند اتاق خواب شما را گران ‌قیمت جلوه دهند و همچنین برای فضای کوچک نیز مناسب هستند

من عاشق یک تخته سر بزرگ و روکش شده هستم! گرمای زیادی به اتاق می دهد و راه دیگری برای ترکیب الگو و بافت در فضا است. می توان آن را تافت کرد یا نه، و سر ناخن نیز کار می کند. هر دو روی تخت مناسب بسیار زیبا هستند.» طراح لیندسی آتاپاتو از LEB Interiors