چراغ آویز های دلنشین و منحصر به فرد گالنزو

  • اشتراگ گذاری در شبکه های اجتماعی :

  • #
  • #
  • #
چراغ آویز های دلنشین و منحصر به فرد گالنزو 

 

از جمله چراغ آویز های زیبا و دلنشین موجود در بازار ، می توان به چراغ آویز های گالنزو اشاره کرد . چراغ آویز هایی پر کاربرد و منحصر به فرد که به علت قیمت مناسب و مقرون به صرفه ای ، که دارند دارای تعداد کثیری از طرفداران می باشند . 
همانطور که خود نیز واقف بر این امر هستید ، چراغ آویز های گالنزو نیز ، همچون دیگر چراغ آویز های موجود در بازار ، دارای انواع بی شماری از رنگ ها و مدل ها هستند ، که هر کدام از این مدل ها ، ویژگی منحصر به فرد خود را ، دارا می باشد . در خصوص این چراغ آویز های دلنشین باید افزود که ، افراد می توانند از این چراغ آویز ها در محیط هایی همچون ، آشپزخانه ، هال ، پذیرایی ، اتاق نشیمن ، اتاق خواب ، فضاهای داخلی ، راهرو و .... استفاده کنند . 
همانطور که در فوق اشاره شد ، چراغ آویز های گالنز دارای انواع بی شماری از مدل ها می باشند ، که از جمله این مدل ها می توان به ، چراغ آویز گالنزو 7589B اشاره کرد . این مدل از چراغ آویز گالنزو ، نیم کره ای شکل بوده و دارای وزنی حدود 1500 گرم می باشد . نکته ای که در این قسمت باید افزود ، این امر است  که ابعاد این چراغ آویز چیزی حدود ، 23 × 36 سانتی متر ، و جنس بدنه آن نیز آلومینیومی می باشد ‌. چراغ آویز گالنزو 7589B ، تنها دارای یک سرپیچ لامپ یا LED است که ، در صورت سوختن لامپ یا علل دیگر ، امکان تعویض برای کاربر فراهم می باشد . 
چراغ آویز گالنزو مدل 7558 از دیگر مواردی است که می توان به آن ، اشاره کرد . در خصوص مشخصات این چراغ آویز باید افزود که ابعاد این چراغ آویز 26 × 33 سانتی متر ، و وزن آن حدود هزار گرم می باشد . جنس بدنه چراغ آویز گالنزو مدل 7558 همچون مورد فوق ، از آلومینیوم می باشد . نکته دیگری که باید به آن اشاره کرد تعداد سر پیچ های این چراغ آویز است ، چراغ آویز گالنزو مدل 7558 ، بر خلاف مدل مذکور در فوق دارای سه سر پیچ لامپ یا LED می باشد . که در صورت نیاز می توان لامپ را تعویض کرد ‌. چراغ آویز گالنزو مدل 7029 ، نوع دیگری از این چراغ آویز ها می باشد ، که دارای ابعادی حدود 25 × 16 سانتی متر و وزنی بالغ بر ، هشتصد گرم می باشد . جنس این چراغ آویز نیز همچون موارد فوق ، از آلومینیوم است . چراغ آویز گالنزو مدل 7029 ، همچون چراغ آویز گالنزو 7589B ، نیم کره ای شکل بوده و تنها دارای یک سر پیچ لامپ یا LED  می باشد ، که در صورت نیاز امکان تعویض لامپ برای کاربر فراهم می باشد . 
مدل دیگری که می توان به آن اشاره کرد ، چراغ آویز گالنزو مدل 7516 است ، که دارای وزنی حدود 2000 گرم و ابعادی حدود 20 × 48 سانتی متر ، می باشد . جنس بدنه این مدل از چراغ آویز های گالنزو نیز ، آلومینیومی و شکل آن نیم کره ای می باشد . نکته دیگری که در خصوص چراغ آویز گالنزو 7516 می توان ذکر کرد ، این امر است که این چراغ آویز همچون ، چراغ آویز 7558 دارای سه سر پیچ لامپ یا LED ، می باشد که همانطور که در فوق نیز ذکر شد ، این چراغ آویز نیز قابلیت تعویض لامپ یا LED را دارد .
  • مرجع :https://www.mapstar.net/
  • برچسب ها : چراغ آویز های دلنشین و منحصر به فرد گالنزو

تعداد نظرات ثبت شده :0 نظر

فرم ارسال نظر
  • دیدگاه شما

  •