پوستر دیواری کاما، انتخاب شیک پسندان

  • اشتراگ گذاری در شبکه های اجتماعی :

  • #
  • #
  • #

نمایش برترین فروشگاههای دکوراسیون داخلی در شهر شما...کلیک کنید

فروشگاه دکوراسیون داخلی خود را در بانک اطلاعات مپ استار ثبت کنید...کلیک کنید

پوستر دیواری کاما، انتخاب شیک پسندان


پوستر دیواری ها برای انواع مکان ها مورد استفاده قرار می گیرند، این پوستر دیواری ها در انواع و اقسام مختلفی تولید می شوند، و رنگ ها و طرح های زیادی را دارند که بایستی با وسایل و اشیای اطراف ان هماهنگ و ست شود. پوستر دیواری کاما از نوع مدرن و کلاسیک می باشد و معمولا اندازه رول ان ۴۰۰ گرم است، طرح ندارد و معمولا مشت این پوستر ها چسبی نیز ندارد، و بایستی برای نصب از نصاب کمک گرفته شود تا کار توسط یک متخصص انجام شود.
این پوستر در برابر تابش نور خورشید بسیار مقا م است و قابلیت انتی استاتیک دارد، هم چنین می توان این نوع از کاغذ دیواری را شستشو داد. این نوع از پوستر دیواری ها سه تکه ای هستند ، و از ان در مکان های مسکونی و اداری و تجاری استفاده بیشتری می شود.
این نوع از پوستر ها در کشور های دیگر هم تولید و عرضه می شوند و یکی از این کشور ها المان می باشد، و کارمندان و اداره ها از این پوستر به وفور تهیه می کنند. این پوستر دیواری را نباید در کنار پنجره ها نصب کرد چرا که حالت بی روحی را به محیط می بخشد.
این پوستر ها از طرح های طبیعی برخوردار هستند و اصلا به کاشی و سنگ نصب نمی شوند، و یک فرق بسیار مهمی که با سایرین دارند این است که همان طور که گفته شد به صورت تکه ای به فروش می رسند و اصلا رولی در بازار عرضه نمی شوند. این پوستر دیواری ها در اندازه های مختلفی نیز تولید می شوند که نسبت به سری های قبل تفاوت دارند، و هم چنین می توان در محیط های سنتی و سبک قدیمی از پوستر های مدرن کاما استفاده شود که باعث می شود که نقطه ی توجهی در اتاق وجود داشته باشد و موجب زیبایی محیط نیز خواهد شد.
اینکه پوستر دیواری کاما به صورت قطعه ای است باعث می شود که این قطعات در کنار هم کامل شود و طرح ان به نمایش گذاشته شود و این قابلیتی که پوستر دیواری کاما دارد در یک محیط متفاوت از نوع سبک، باعث ایجاد یک کنتراست می شود، که موجب زیبایی خاصی در محیط می شود.رنگ یکی از چیزهایی است که در مورد پوستر دیواری بایستی به ان دقت شود، طبیعتا رنگ های روشن تر باعث دلباز تر شدن محیط و رنگ های تیره باعث کوچک بنظر رسیدن فضا می شود. هم چنین باید این مطلب را هم گفت که همه ی دیوار ها نبایستی با پوستر پوشش داده شوند و تنها برخی از دیوار ها باید پوشش داده شوند تا محیط خیلی شلوغ به نظر نرسد.
پوستر های دیواری کاما از ماندگاری بالایی برخوردار هستند و طول عمر طولانی دارند و خیلی دیر خراب می شوند، از طرفی از لحاظ هزینه نیز بسیار مقرون به صرفه هستند و قیمت خوبی دارند ، می توان از فروشگاه ها از ان تهیه کرد.
استفاده از پوستر دیواری همیشه بهتر از رنگ امیزی بوده ، چرا که زحمت رنگ امیزی زیاد و قیمت ان بیشتر است،درحالی که پوستر دیواری کاما بسیار مناسب است و از طرفی اصلا ترک بر نمی دارد و کاملا رضایت کاربر را گرفته است.
البته این را هم بایستی گفت که در کشور دستگاه های چاپ طرح و رنگ در پوستر های دیواری وجود دارد که این طرح ها را ایجاد می کند که موجب می شود که این پوستر در تعداد نامحدود وجود داشته باشد.
این پوستر ها به دلیل اینکه در مقیاس بزرگتری تولید می شوند در حقیقت جلوه بصری بسیار خوبی دارند، و بایستی در خرید ان ها بیشترین دقت و حساسیت را داشت تا انتخاب خوبی انجام شود.

  • مرجع :https://www.mapstar.net/decorate/
  • برچسب ها : پوستر دیواری کاما، انتخاب شیک پسندان

تعداد نظرات ثبت شده :0 نظر

فرم ارسال نظر
  • دیدگاه شما

  •