پرده های مقرون به صرفه و ارزان لوردراپه

  • اشتراگ گذاری در شبکه های اجتماعی :

  • #
  • #
  • #
پرده های مقرون به صرفه و ارزان لوردراپه 

 

پرده ها ، نقش حیاتی و بسیار مهمی در دکوراسیون داخلی ، هر محیطی چه محیط های مسکونی و چ اداری و ... دارند . همانطور که خود نیز واقف بر این امر هستید ، انواع و اقسام بسیار زیادی از پرده ها ، در بازار موجود می باشد . که از جمله آنان می توان به نوعی از پرده های کرکره ای ، که به صورت عمودی طراحی و عرضه می شوند ، به نام پرده های لوردراپه اشاره کرد . 
پرده های کرکره ای لوردراپه ، مناسب ترین نوع پرده برای محیط هایی است که ، نسبتا کوچک می باشند چرا که این نوع پرده ، برخلاف سایر پرده های موجود در بازار ، دارای تزئینات اضافی نیست و تنها قاب پنجره را می پوشاند . پرده های با کیفیت و کاربردی لوردراپه ، همچون دیگر پرده های موجود در بازار ، دارای تنوع رنگ و طرح بی شماری می باشد ، که به همین سبب هر شخص با هر سلیقه و نظری که دارد می تواند ، برای هر محیطی که تمایل دارد ، از این پرده های با کیفیت بهره ببرد . 
در خصوص مشخصات ظاهری پرده های لوردراپه ، باید افزود که  این پرده ها از کنار هم قرار گرفتن تیغه های سیزده سانتی متری پهن ، به همراه پارچه هایی با کیفیت از جنس سولیت و یا حتی pvc تشکیل شدند . در قسمت بالای پرده های لوردراپه ، یک ریل آلومینیومی قرار دارد که ، وظیفه آن نگه داری از پرده است ‌ . 
پرده های با کیفیت و زیبای لوردراپه ، از جمله پرده هایی هستند که دارای قیمتی ارزان و یا به عبارت دیگر ، مقرون به صرفه می باشند ، همچنین شایان ذکر است که این پرده های دلنشین ، نصبی آسان و سریع را برای خریداران خود به ارمغان می آورند . باید افزود که پرده های لوردراپه ، به سبب جنس و کیفیت عالی و خوبی که دارند ، از دوام و طول عمر بسیار زیادی برخوردار می باشند . از جمله مزایای پرده های با کیفیت و دلنشین لوردراپه ، می توان به امکان درج تصویر بر روی تیغه های این پرده اشاره کرد . که حال بر حسب سلیقه ، شخص می تواند از تصاویر از پیش حک شده بر روی این پرده ها همچون تصویر منظره ، کودک و ... استفاده کند و یا تصویر خاص مورد نظر خود را بر روی این پرده های با کیفیت درج  کند . تا در نهایت با در کنار هم قرار گرفتن این تیغه ها ، تصویر حک شده بر روی تیغه های پرده لوردراپه ، تکمیل  شود و زیبایی چشمگیری را به محیط ببخشد . لازم به ذکر است که تصویر درج شده بر روی تیغه های پرده لوردراپه ، به هیچ عنوان در اثر تابش مستقیم نور خورشید ، تغییر رنگ نمی دهند و یا حتی کم رنگ نمی شوند ، به همین سبب افراد می توانند با خاطر آسوده از این پرده زیبا استفاده کنند . همچنین باید افزود که پرده های لوردراپه ، از مقاومت بسیار زیادی در برابر رطوبت نیز ، برخوردار می باشند . شایان ذکر است که این پرده های با کیفیت ، را می توان در مواقع نیاز شست بدون آن که نگران تغییر رنگ آنان بود . 
از دیگر مواردی که می توان در خصوص ، پرده های لوردراپه اشاره کرد این امر است که ، این پرده ها همچون دیگر پرده های کرکره ای ، به سهولت باز و جمع می شوند . همچنین لازم به ذکر است که افراد می توانند با تغییر زاویه پرده های لوردراپه ، میزان ورود نور به محیط را ، تغییر دهند . 
  • مرجع :https://www.mapstar.net/
  • برچسب ها : پرده های مقرون به صرفه و ارزان لوردراپه

تعداد نظرات ثبت شده :0 نظر

فرم ارسال نظر
  • دیدگاه شما

  •