واردات لمینت ممنوع ! رقابت پارکت ، لمینت ایرانی

 • اشتراگ گذاری در شبکه های اجتماعی :

 • #
 • #
 • #
واردات لمینت ممنوع ! رقابت پارکت ، لمینت ایرانی

اکثر ما ایرانی ها ، در خرید محصولاتی که نیاز داریم چه برای منزل یا محل کار و یا حتی برای میل کردن و نوشیدن ، و حتی پوشیدن ، ترجیح میدهیم کمی بیشتر هزینه کنیم اما جنسی مرغوب و با کیفیت و خارجی تهیه کنیم که طول عمر آن بیشتر باشد نسبت به محصولاتی که در ایران تولید می شود . این عدم اعتماد ما به اجناس تولید شده در ایران ناشی از آن است که شاید همگی ما مشاهده کرده باشیم و یا حتی از تجربه های دیگران متوجه شده باشیم که جنس ایرانی که تهیه کرده بودند نا مرغوب  بود و کیفیت چندانی نداشت و خیلی زود هم از بین رفت ، اما نباید همه ی محصولات را به یک چشم نگاه کرد و چون یک مورد بد از آب در آمده ، باقی محصولات را هم به همان چشم نگاه کنیم و اجازه ندهیم که به قولی از خود دفاع کنند . فراموش نکنیم اکثر تولید کننده های بزرگ دنیا در شرایطی سخت و طاقت فرسا ، دست به تولیداتی شگفت انگیز و خارق العاده زدند که اینک نام و آوازه آنها جهان شمول است. تولید کنندگان غیور ایرانی در شرایط سخت تحریم ها با استفاده از دانش و هوش خود سعی بر این داشتند که محصولاتی مرغوب و با کیفیت و حتی بهتر از محصولات خارجی تهیه و عرضه کنند ، این نکته حائز اهمیت است که همیشه هزینه کردن های زیاد به این معنی نیست که جنسی که تهیه میکنیم مرغوب و با کیفیت است ، چرا که جنسی که از خارج وارد می کنیم ، هزینه هایی در بر دارد همچون گمرک و ... که باعث افزایش قیمت بی رویه آنان می شود ، در حالیکه جنس ایرانی می تواند همان کیفیت یا حتی بهتر از آن کیفیت را داشته باشد ولی ارزان تر نسبت به محصول خارجی باشد. 

تولید کننده های پارکت و لمینت های ایرانی با قرار گگرفتن در شرایط تحریم سعی کردند نقاط ضعف خود را برطرف‌ کنند و اینک پارکت  لمینت های برند ایران دست کمی از برند های خارجی ندارد ، و بلکه از آن ها هم بهتر و با کیفیت تر است .

از انواع این پارکت لمینت ها میتوان به مواردی مرغوب چون :  پارکت لمینت ویلا که برای مکان های پر تردد مناسب هست و حتی مقاوم است در برابر خط و خش اشاره کرد ، این پارکت در هشت طرح و رنگ متنوع است و متناسب با هر سلیقه ای است. 
پارکت لمینت فرست وود ، مناسب است برای مکان هایی همچون اداره ها و منازل، اما نکته ای که این پارکت لمینت را خاص می کند در بین سایر انواع پارکت لمینت این است که می توانید همچون سایر وسایل خود پارکت لمینت فست وود را جمع آوری کنید و به مکانی دیگر انتقال دهید ، اما این تمام ماجرا نیست ، این پارکت لمینت ضد آب است و مقاوم است در برابر سیستم گرمایشی و مهم تر اینکه مقرون به صرفه است و تنوع بالایی دارد ، در دوازده طرح و رنگ مختلف عرضه می شود ،
پارکت لمینت یشیل ، از انواع قدیمی پارکت لمینت ها بوده و امروزه با طرح و رنگی متفاوت و به روز هم مای دیگر رقیبان خود عرضه بازار شده است ، این پارکت لمینت در برابر رطوبت مقاوم است و همچنین برای مکان هایی که بسیار تردد صورت می گیرد نیز مناسب است و در هشت رنگ و طرح مختلف به بازار عرضه شده است . 

پارکت لمینت یونیک ، بسیار مقاوم در برابر خط و خش ، دارای بهترین قفل و  بست ها و همچنین از لحاظ جنس و مقاومت به چند نوع تقسیم می شود و همین علتی است بر این امر که دارای انواع قیمت ها بر حسب نوع و درجه آن است.
 
بهترین برند لمینت کدام است؟ کلیک کنید
 • مرجع :https://www.mapstar.net/
 • برچسب ها : واردات لمینت ممنوع , رقابت پارکت ، لمینت ایرانی

تعداد نظرات ثبت شده :1 نظر

فرم ارسال نظر
 • دیدگاه شما

 •  

 • #

  صادق احمدی

  واقعا جلوی لمینت رو گرفتند اشتباه کردند.لمینت جنس تزئینی هست نباید به زور گفت باید از تزئینات ایرانی باید خرید کنی..چه داستانی شده واقعا

  1399/03/28