فنگ شویی وسایل اتاق خواب

  • اشتراگ گذاری در شبکه های اجتماعی :

  • #
  • #
  • #
فنگ شویی وسایل اتاق خواب

در فنگ شویی ، اتاق خواب دارای اهمیت بالایی می باشد و در واقع مکانی است که برای شما شخصی است و شما بیشترین وقت خود را در آن می گذرانید و همین طور ساعاتی را نیز در انجا می خوابید.
در اتاق خواب ، تخت خواب شما بهتر است که در موقعیتی قرار بگیر که رو به درب اتاق نباشد.
چرا که بدین صورت درب اتاق رو به پاهای شما باز شده و در این حالت موقعیت تابوت ایجاد می شود که صحیح نیست.
چرا که در این حالت انرژی دیگر قسمت های خانه باعث کم شدن انرژی ما در هنگام خواب می شود.
قسمت بالای تخت یا تاج تخت نیز باید با دیوار ۵ سانتی متر فاصله داشته باشد تا انرژی و هوای ازاد بتواند از آنجا رد و بدل شود.
اگر حتی کناره های تختان نیز با دیوار مماس شده است بهتر است که ۳ الی ۵ سانتی متر با دیوار فاصله داشته باشد.
این باعث به تعادل رسیدن کابوس ها و رویاهای شما به هنگام خواب می شود و تمام این تقسیم بندی ها مربوط به یین و یانگ می باشد.
هرگز آینه اتاق را مقابل تخت خواب خود قرار ندهید و ان را در جای دیگر بگذارید . اگر اینه شما در موقعیت بالاتر قرار داشته باشد ایرادی ندارد.
و یا می توانید روی آن را به هنگام خوابیدن بپوشانید چرا که نباید در هنگام دراز کشیدن و خواب ، تصویر خود را در اینه ببینید.
زیر تخت خود را از تمامی وسایل پاک و خالی کنید و بگذارید هوا و انرژی از زیر تخت نیز جریان یابد ، چرا که زمانی که شما در حالت یین و خواب قرار دارید این انرژی ها روی شما تاثیر می گذارد.
وسایل الکتریکی و مغناطیسی را در اتاق خود کاهش دهید چرا که این امواج باعث انتشار انرژی منفی در اتاق خواب شما می شود.
در اتاق خواب به رنگ دیوار ها توجه داشته باشید و از رنگ های خنثی استفاده کنید البته رنگ اتاق به حالت روحی شما بستگی دارد و می توانید دیوار ها را بر اساس حس خودتان پر شور تر رنگ کنید و از رنگ های قرمز و نارنجی استفاده کنید.
در اتاق خواب خود می توانید از تابلو های مختلف استفاده کنید و اگر مجرد هستید بهتر است که از تابلوهایی که تصاویر جفت دارند استفاده کنید.
داشتن قفسه کتاب بزرگ در اتاق خواب برای خوابیدن شما مشکل ایجاد می کند چرا که کتاب ها دارای انرژی فعال بوده و ذهن شما را تحریک می کند ، پس بهتر است که کتاب ها را در خارج از اتاق خواب خود قرار دهید.
از قرار دادن میز تحریر و اداری در اتاق خواب خود خودداری کنید چرا که اتاق خواب محل استراحت و آرامش است ، اگر میز در اتاق خود دارید بهتر است با یک پارتیشن آن را از تخت خود و فضای اتاق خود جدا کنید.
شما می توانید از انواع گیاهان اپارتمانی در اتاق خود استفاده کنید چرا که گیاهان و گل ها باعث جریان پیدا کردن انرژی در اتاق شده و سموم را از بین می برند.
در اتاق خواب فعالیت های کاری و ورزشی به هیچ عنوان انجام ندهید.
هم چنین از گذاشتن تلویزیون در اتاق پرهیز کنید.
اگر مجرد هستید می توانید از جفت پرنده ماندارین و یا جفت شمع قرمز رنگ و یا ماهی جفت در منطقه جنوبی اتاق خود استفاده کنید تا انرژی خوب برای جذب زوج مناسب ایجاد شود.
اتاق خواب خود را خوب تمیز کنید و تمامی وسایل داخل آن را گردگیری کنید . ملاحفه تان را هفته ای یک بار  عوض کنید و کف اتاق را خوب جاروبرقی بکشید.

کدام فروشگاه دکوراسیون در شهر شما طراحی فنگ شویی اتاق خواب میکند؟ کلیک کنید
  • مرجع :https://www.mapstar.net/
  • برچسب ها : فنگ شویی وسایل اتاق خواب

تعداد نظرات ثبت شده :0 نظر

فرم ارسال نظر
  • دیدگاه شما

  •