درخشان‌ ترین راه برای اینکه آشپزخانه‌ تان را بزرگ ‌تر و روشن‌ تر نشان دهید: یک آینه اضافه کنید

  • اشتراگ گذاری در شبکه های اجتماعی :

  • #
  • #
  • #
درخشان‌ ترین راه برای اینکه آشپزخانه‌ تان را بزرگ ‌تر و روشن‌ تر نشان دهید: یک آینه اضافه کنید
درخشان‌ ترین راه برای اینکه آشپزخانه‌ تان را بزرگ ‌تر و روشن‌ تر نشان دهید: یک آینه اضافه کنید
درخشان‌ ترین راه برای اینکه آشپزخانه‌ تان را بزرگ ‌تر و روشن‌ تر نشان دهید: یک آینه اضافه کنید
درخشان‌ ترین راه برای اینکه آشپزخانه‌ تان را بزرگ ‌تر و روشن‌ تر نشان دهید: یک آینه اضافه کنید
 


 ( مقاله ترجمه شده از سایت معتبر خارجی ) 
 
زندگی شلوغه بودجه ها تنگ است. ما همیشه به دنبال جزئیات کوچکی هستیم تا به خانه‌ ای اضافه کنیم که تأثیر نامتناسب زیادی داشته باشد - بنابراین می ‌توانید از خانه خود نهایت لذت را ببرید. یکی از راه‌ هایی که می ‌توانید امروز با یک افزودنی ساده و کمی غیر منتظره به سرعت ظاهر آشپزخانه را بهبود بخشید چیست؟ یک آینه اضافه کنید .
درست است، یک آینه ظرفیت تقریبا جادویی برای افزودن نور و عمق به هر اتاقی دارد و این شامل آشپزخانه شما نیز می شود. اما آیا آینه ها به آنجا تعلق دارند؟ آیا به نظر نمی رسد ... عجیب و غریب؟ با کمی فکر و تخیل زیاد کاملا کار می کند، به ما اعتماد کنید. ما فکر می کنیم ارزش این ریسک را دارد. مدرک می خواهید؟ ما شواهد عکاسی داریم که نشان می ‌دهد آینه آشپزخانه را بهتر می‌ کند - بدون توجه به سبک آن.
برای مثال، آشپزخانه صورتی این طراح تورنتو را در نظر بگیرید . مطمئنا، او قبلاً چند انتخاب فوق العاده غیر سنتی انجام داده است، که با رنگ صورتی شروع می شود. اما آینه تقریباً شبیه پنجره دوم است و واقعاً فضا را باز می کند. یکی از جزئیات کلیدی که باعث کارایی آن می ‌شود، قاب آن است که به رنگ سفید همان تزئینات، قالب‌ گیری، رادیاتور و کابینت ‌ها رنگ آمیزی شده است.
 
در یک دیوار کناری به عنوان یک لهجه، یک آینه در این آشپزخانه از این دیوار رنگ آمیزی جسورانه جلوگیری می کند تا اتاق را بیش از حد تاریک نکند. این کمک می کند که قاب یک نسخه کمی تیره تر از رنگ دیوار رنگ آمیزی شود. این به هماهنگی خوب کمک می کند. همچنین توجه داشته باشید که رادیاتور زیر نقره ای رنگ شده است، بنابراین آینه تنها شی درخشان در اتاق نیست. و اندازه آینه کاملاً متناسب با فضا است ‌.
این آینه بزرگ که بر روی اجاق گاز در آشپزخانه طراح Marjorie Skouras آویزان شده است با ظاهر کلی آنتیک فرانسوی هماهنگی کامل دارد. قاب برنزی پرآذین با آشپزی مسی آویزان و جزئیات برنجی در محدوده به خوبی کار می کند. همچنین به این فضای کوچک کمک می کند بزرگتر به نظر برسد.
 
The Most Brilliant Way to Make Your Kitchen Look Bigger and Brighter: Add a Mirror
 
Life’s busy. Budgets are tight. We’re always on the lookout for tiny details to add to a home that will make a disproportionately big impact — so you can get to enjoying your home to its fullest more. What’s one way you can improve a kitchen’s look and feel quickly today with a simple, slightly unexpected addition? Add a mirror.
That’s right, a mirror has the almost magical capacity to add both light and depth to any room, and that includes your kitchen. But do mirrors even belong there? Won’t that look … weird? With a little thought and a lot of imagination it totally works, trust us. We think it’s worth the style risk. Want proof? We’ve got the photographic evidence that a mirror makes a kitchen better — no matter its style.
Take this Toronto designer’s pink kitchen, for example. Sure, she’s already made some super non-traditional choices, starting with all that pink. But the mirror almost feels like a second window and really opens up the space. One key detail that makes it work is the frame painted in the same white as the trim, molding, radiator, and cabinets.
On a side wall as an accent, a mirror in this kitchen keeps this boldly painted wall from making the room feel too dark overall. It helps that the frame is painted a slightly darker version of the wall color. This helps it harmonize well. Note, too, that the radiator below is painted silver so the mirror isn’t the only shining object in the room. And the mirror’s size fits the space perfectly
This big mirror hanging over the stove in designer Marjorie Skouras’ kitchen is in perfect harmony with the overall Frenchy antique look. The ornate, bronze frame works well with the hanging copper cookery and the brass details on the range. It also helps this tiny space feel larger.
  • مرجع :https://www.apartmenttherapy.com
  • برچسب ها : درخشان‌ ترین راه برای اینکه آشپزخانه‌ تان را بزرگ ‌تر و روشن‌ تر نشان دهید: یک آینه اضافه کنید

تعداد نظرات ثبت شده :0 نظر

فرم ارسال نظر
  • دیدگاه شما

  •  

آخرین اخبار (23 تیر 1403)
پارفیکا ، وارد کننده پارکت تمام چوب طبیعی
پارفیکا ، وارد کننده پارکت تمام چوب طبیعی

شرکت های اندکی در ایران هستند که در زمینه واردات پارکت طبیعی ، فعالیت می کنند . از جمله این شرکت ها می توان به : شرکت موفق و معتبر پارفیکا اشاره کرد .

با شرکت ژیوار وارد کننده کالای دکوراسیون داخلی آشنا شویم
با شرکت ژیوار وارد کننده کالای دکوراسیون داخلی آشنا شویم

شرکت معتبر و موفق ژیوار ، شرکتی قدیمی و بزرگ در ایران می باشد که در زمینه واردات آلبوم های کاغذ دیواری ، فعالیت می کند و همواره محصولاتی با کیفیت و درجه یک ، در بازار عرضه می نماید ( لازم به ذکر است که : این شرکت معروف ، وارد کننده انحصاری پاررکت لمینت زینت نیز می باشد ) .

کافه عمارت پر طرفدار فولک
کافه عمارت پر طرفدار فولک

کافه عمارت زیبای فولک ( با کادری مجرب و حرفه ای و مدیریتی عالی ) ، واقع در : محدوده دانشگاه تهران ، خیابان قدس ، بالا تر از خیابان ایتالیا ، بن بست امیر شاهی ، پلاک هفت ، از جمله پر طرفدار ترین و خاص ترین کافه عمارت های تهران می باشد ، که همه روزه از ساعت ۹ صبح الی ۲۳:۳۰ دقیقه ، پذیرای عموم مشتریان عزیز می باشد . مشتریان محترم می توانند پیش از حضور در این کافه ، با برقراری تماس با این مجموعه ، میز مورد نظر خود را رزرو کنند .

چند راه  برای اینکه کسب و کار خود را بدون مشکل در زمان دور نگه دارید
چند راه برای اینکه کسب و کار خود را بدون مشکل در زمان دور نگه دارید

. به آنها اطلاع دهید که چه تاریخی دور خواهید بود و اگر دفتر شما برای تعطیلات بسته می شود، تاریخ هایی که در سال جدید بسته می شود و بازگشایی می شود.

شرکت درودگران تولید کننده لمینت و ابزارآلات پارکت
شرکت درودگران تولید کننده لمینت و ابزارآلات پارکت

شرکت جوان و معتبر درودگران ( که در گذشته با نام نمایندگی لمینت ایگر آلمان فعالیت می نمودند ) ، در سال 1398 به جرگه تولیدکنندگان پارکت لمینت های با کیفیت و آبزار آلات آن پیوسته و خود را ، برای رقابت بسیار سنگین پارکت لمینت های ایرانی با رقبای سرمایه دار آماده می کنند .

آلبوم زیبای گلدن استار ۳ شرکت آرشا دکور
آلبوم زیبای گلدن استار ۳ شرکت آرشا دکور

شرکت معروف آرشا دکور ، یکی از معتبر ترین و فعال ترین شرکت های وارد کننده آلبوم های کاغذ دیواری می باشد که ، که همواره محصولاتی بی نظیر و با کیفیت وارد و در بازار ، عرضه می کند .

آلبوم کاغذ دیواری کازابلانکا شرکت اریکا
آلبوم کاغذ دیواری کازابلانکا شرکت اریکا

شرکت معتبر و موفق اریکا ، در دهه اخیر با پشتوانه نام بزرگ ایدی ، در امر واردات آلبوم های کاغذ دیواری فعالیت خود را آغاز نمود . همیشه نام ایدی با نام کارخانه بزرگ گرانتیل و همچنین با نام آقایان قهرمانی ، همراه می باشد .

 آلبوم های پر طرفدار شرکت آریو دکور
آلبوم های پر طرفدار شرکت آریو دکور

شرکت معتبر آریو دکور ، شرکت جوان ، فعال ، منظم و با تجربه ای می باشد که در دهه اخیر فعال شده است . این شرکت معروف ، از تجربه دیگر شرکت های موفق در این حرفه ، استفاده نموده و به همین سبب اینک همچون شرکتی کاملا حرفه ای عمل می کند .

با شرکت پدیده تولید کننده انواع پرده  آشنا شویم
با شرکت پدیده تولید کننده انواع پرده آشنا شویم

شرکت معتبر پدیده ، از تولید کننده های برتر و موفق انواع و اقسام پرده ها ، همچون : پرده زبرا ، پرده دومکانیزم ، پرده کرکره ، پرده دی کی ، پرده شید ساده ، اسکرین و بلک اوت ، می باشد .

آلبوم کاغذ دیواری ماهتیسا شرکت وان تو وان
آلبوم کاغذ دیواری ماهتیسا شرکت وان تو وان

شرکت جوان و معتبر وان تو وان ، از جمله جوان ترین شرکت هایی می باشد که در زمینه واردات آلبوم های کاغذ دیواری فعالیت می کند ( دفتر و انبار مرکزی این شرکت ، در تهران است ) .