بررسی پرده های زیبای سیلوئیت در چند دقیقه

  • اشتراگ گذاری در شبکه های اجتماعی :

  • #
  • #
  • #
نمایش برترین فروشگاههای دکوراسیون داخلی در سراسر  کشور...کلیک کنید

بررسی پرده های زیبای سیلوئیت در چند دقیقه 


همانطور که خود نیز آگاه بر این موضوع می باشید ، مدل ها و انواع فراوانی پرده در بازار موجود هستند ، که از جمله پر طرفدار ترین و زیبا ترین آنان ، می توان به پرده های سیلوئیت و یا به معنی لغوی ، ضد نور اشاره کرد . 
در خصوص پرده های زیبا و دلنشین سیلوئیت باید ذکر کرد ، که این پرده ها در واقع از انواع پرده های زبرا می باشند ، که متشکل شدند از دو لایه حریر و یا توری ، که این دو لایه مذکور به صورت موازی به همراه ، یک لایه پارچه ای دیگر که ، میان این دو لایه به صورت افقی قرار گرفته ، تشکیل شده است ، که در نهایت نمایی همچون پرده های کرکره ای فلزی را مشتری مشاهده می کند . 
در خصوص مکانیزم پرده های زیبا و کاربردی سیلوئیت باید ذکر کرد ، که مکانیزم این پرده ها درست همانند پرده های زبرا و پرده های شید ، می باشد . به این صورت که پرده های سیلوئیت دارای این قابلیت می باشند که ، به اندازه ای که مشتری تمایل دارد نور محیط را تنظیم کند ، و یا سایه روشن ایجاد کند . 
پرده های دلنشین و زیبای سیلوئیت ، دارای چیزی حدود سه مکانیزم حرکتی هستند ، مکانیزم اول به این صورت است که با بالا رفتن پرده یا بالا دادن پرده ، می توان از حداکثر نوری که وارد محیط می شود لذت برد ، به این صورت که پرده سیلوئیت در قاب خود جمع می شود ، مکانیزم بعدی که می توان به آن اشاره کرد ، زمانی است که قصد دارید تا از ورود نور به محیط جلوگیری کنید ، به این شکل که با آمدن پرده به سمت پایین و یا به اصطلاح با باز کردن پرده این امر صورت ، می گیرد . مکانیزم سوم پرده های زیبای سیلوئیت ، به این صورت است که پرده سیلوئیت همچون پرده های کرکره ای نمایان می شود ، به این شکل به اصطلاح حالت باز شو می گویند ، حالت باز شو بدین صورت است که با چرخاندن زنجیره پرده و باز شدن باندل های آن ، پرده به شکل پرده های کرکره ای در می آید . 
از جمله مزایای پرده های سیلوئیت می توان به ، دوام و کیفیت آنان اشاره کرد ، چرا که جنس پارچه این پرده زیبا از پلی استر می باشد ، که از جمله پارچه هایی است که دارای طول عمر زیادی می باشد . 
یکی از دغدغه های افراد پس از تمیز کردن و شستشوی پرده ها ، اتو کردن آن است ، نکته ای که باعث برتری پرده های سیلوئیت نسبت به دیگر انواع پرده های موجود در بازار شده است ، این امر می باشد که پس از شستشو این پرده ها ، نیاز به اتو کردن آنان نیست . 
از دیگر مواردی که در خصوص پرده های سیلوئیت می توان اشاره کرد ، این امر است که می توان از این پرده زیبا هم به عنوان سایه بان و ، هم به عنوان پرده در دکوراسیون داخلی ، بهره برد . 
از این پرده های زیبا و دلنشین ، می توان در تمامی محیط ها ، همچون محیط های تجاری ، اتاق خواب ، اتاق نشیمن ، اتاق پذیرایی ، محیط های اداری ، آشپزخانه و ... استفاده کرد ، لازم به ذکر است که پرده های با کیفیت و زیبا ی سیلوئیت ، از جمله پرده هایی می باشند که ، مونتاژ آنان نسبت به سایر پرده های موجود در بازار ، راحت تر و آسان تر است .
  • مرجع :https://www.mapstar.net/decorate/
  • برچسب ها : بررسی پرده های زیبای سیلوئیت در چند دقیقه

تعداد نظرات ثبت شده :0 نظر

فرم ارسال نظر
  • دیدگاه شما

  •