بررسی ایده های زیبا و بی نظیر پاییزی برای منزل

  • اشتراگ گذاری در شبکه های اجتماعی :

  • #
  • #
  • #
نمایش برترین فروشگاههای دکوراسیون داخلی در شهر شما...کلیک کنید

فروشگاه دکوراسیون داخلی خود را در بانک اطلاعات مپ استار ثبت کنید...کلیک کنید

بررسی ایده های زیبا و بی نظیر پاییزی برای منزل

همیشه فصل پاییز برای دکوراسیون و طراحی و حتی بازسازی منزل نیز مناسب است. در این فصل زیبا می توانید از اکسسوری ها و لوازم بسیار زیبا و ایده ال استفاده کنید، برای مثال می توانید از مدل های مختلف کوسن برای مبلمان خود استفاده کنید، کوسن های رنگی گرم و نرم می توانند زیبایی ویژه ای را به خانه ببخشند، هم چنین می توانید در شب های سرد ، این کوسن های گرم و زیبا را به همراه داشته باشید و به تماشای فیلم دلخواه خود بپردازید. هم چنین می توانید از تاج های گل در رنگ های متنوع برای درب ورودی منزل استفاده کنید که کاملا فضا را پاییزی کند. از طرفی استفاده از ظروف رنگی در طرح های پاییزی با رنگ های نارنجی و قرمز و زرد ، به هنگام سرو غذا شادابی خاصی را به شما می بخشد.
هم چنین می توانید گلدان هایی به طرح کدو تنبل خریداری کنید و درون ان خوشه های گندم و یا گل های به رنگ پاییزی بگذارید و بر روی میز خود قرار دهید.
گل های افتابگردان نیز برای این فصل استفاده می شوند، می توانید ان ها را با چراغ های ال ای دی تزیین کنید، چرا که اینکار باعث زیبایی ان در شب هنگام می شود. می توانید راهرو را نیز تزیین کنید و از قالی و یا فرش رنگی که مناسب این سبک باشد استفاده کنید. بر روی میز اشپزخانه نیز ، رومیزی با طرح برگ بیندازید و یادتان باشد که ست شدن دستمال های بشقاب ها با رومیزی می تواند جذابیت ان را دو چندان کند. علاوه بر شمع ها و چراغ های تزیینی، می توانید از فانوس ها نیز برای دکوراسیون پاییزی استفاده کنید، می توانید سه فانوس در اندازه های مختلف را در راهروی خود قرار دهید، بایستی از لامپ های افتابی در ان استفاده کنید تا رنگ و تم پاییزی را به فضا ببخشد.