انواع صندلی های راحتی اینتکس

  • اشتراگ گذاری در شبکه های اجتماعی :

  • #
  • #
  • #
نمایش برترین فروشگاههای دکوراسیون داخلی در شهر شما...کلیک کنید

فروشگاه دکوراسیون داخلی خود را در بانک اطلاعات مپ استار ثبت کنید...کلیک کنید

انواع صندلی های راحتی اینتکس

یکی از مسائلی که همیشه برای افراد در هنگام خرید مبل ها و صندلی های اینتکس این است که چگونه ان را راه اندازی و سپس استفاده کنند، حتی بایستی برای خرید ان دقت کافی را بگذارید تا نوع با کیفیت ان را انتخاب کنید، و به خوبی از ان مراقبت کنید تا دیر تر دچار خرابی و فرسودگی شود، از مهم ترین  شرکت های تولید کننده های این صندلی می توان به اینتکس و بست وی اشاره کرد، این شرکت ها در ساخت این مبل ها و صندلی ها ، سعی کردند که نهایت خلاقیت و تلاش خود را انجام دهند تا بهترین ان ها را تولید و در بازار قرار داده و به نمایش انظار عمومی در بیاورند. در این میان شرکت اینتکس گوی رقابت را در دست گرفته و توانسته است که بهترین محصولات را ارائه بدهد، حال بهتر است که به صورت تک تک به معرفی ان ها بپردازیم.
برای مثال مبل های تک نفره ان ها همان طور که از اسمش پیداست، مخصوص یک نفر می باشد، و به قدری از لحاظ نشیمن گاه راحت است و پشتی خوبی دارد که کاملا به حالت استاندارد تهیه شده و فرد به راحتی می تواند از ان استفاده کند.این صندلی ها از بهترین متریال و مواد ساخته شده اند، و ارتفاع مناسبی نیز دارند و اگر بخواهیم با دیگر محصولات ان را مقایسه کنیم، مبل هایی مثل شنی و یا حتی نمونه های عادی، نوع ساختشان باعث می شود که در هنگام نشستن فرو بروند، و در نتیجه ارتفاع ان ها متغیر می شود،اما محصولات اینتکس کاملا از هر لحاظ استاندارد هستند و در هنگام نشستن ارتفاع ان ها تغیری نمی کند، هم چنین اینکه در دو طرف این صندلی ها ، دو دسته قرار دارد که فردی که روی ان می نشیند، می تواند دست های خود را بر روی ان قرار داده و به راحتی بر روی ان قرار گیرد و استراحتی بکند.
مبل ها و صندلی های دو نفره نیز از لحاظ ساخت و متریال همانند مبل های تک نفره می باشند، ولی به دلیل اینکه این مواد در ان زیاد به کار رفته ان هم به خاطر دو نفره بودنش، در نتیجه تحمل وزن زیادی را دارد، هم چنین بخش نشیمن گاهی این مبل ها طوری طراحی شده که می توان دو نفر بدون هیچ فشار خاصی بر روی ان بنشینند، و به راحتی از ان استفاده کنند.
صندلی های اینتکس دو نفره خاصیت های ویژه ای نسبت به نوع تک نفره ی ان دارند، به این ترتیب که، این صندلی ها دارای قسمتی برای قرار دادن بطری اب هستند و حتی می توان لیوان نیز در ان قسمت قرار داد.  هم چنین این صندلی ها قابلیت تخت شدن نیز دارند، و باز و بسته می شوند، و از این ویژگی ان ها نیز می توان بهره برد.
جنس این مبل ها و صندلی ها از نوع پی وی سی هستند و برخی از ان ها نیز از نوع وینیل می باشند، هم چنین برخی از طرح چرم و برخی دیگر از طرح های ساده الهام گرفته اند.
به همراه این مبل ها، پمپ باد و سایر لوازم به جهت تعمیرات در ان قرار دارد، نگهداری از این صندلی ها و مبلمان و هم چنین راه اندازی ان ها بسیار باهم یکسان است و اگر اموزش ببینید، کار راحتی، خواهد بود.
برای باد کردن این صندلی ها از هیچ وسیله ای غیر از محصولاتی که داخل جعبه است، استفاده نکنید ، چرا که باعث اسیب دیدن ان می شود،هم چنین نبایستی که در کنار این صندلی ها ،اشیای تیز قرار دهید چرا که اگر  در صورتی که اسیب ببیند شاید دیگر نتوان ان را تعمیر کرد.
  • مرجع :https://www.mapstar.net/decorate/
  • برچسب ها : انواع صندلی های راحتی اینتکس

تعداد نظرات ثبت شده :0 نظر

فرم ارسال نظر
  • دیدگاه شما

  •