آینه های زیبا و دلنشین پدیده شاپ

  • اشتراگ گذاری در شبکه های اجتماعی :

  • #
  • #
  • #

نمایش برترین فروشگاههای دکوراسیون داخلی در شهر شما...کلیک کنید

فروشگاه دکوراسیون داخلی خود را در بانک اطلاعات مپ استار ثبت کنید...کلیک کنید

آینه های زیبا و دلنشین پدیده شاپ 
 
از جمله آینه های زیبا و تزئینی برای اتاق خواب و یا سایر نقاط منزل ، می توان به آینه های پدیده شاپ که در چهار رنگ زیبا و دلنشین ، طلایی ، مشکی ، نقره ای و مسی ، موجود می باشند ، اشاره کرد . 
در خصوص مشخصات آینه های زیبای پدیده شاپ ، باید افزود که ابعاد این آینه های جذاب و دوست داشتنی ، چیزی حدود 85 × 30 × 0.2 سانتی متر ، و وزن آنان نیز حدود پنجاه گرم می باشد . 
همانطور که در فوق نیز ذکر شد ، آینه های پدیده شاپ از جمله آینه های تزئینی هستند ، که دارای روکش استیکر آینه ای و همچنین دارای جنس پلکسی ، می باشند . شایان ذکر‌ است که همانطور که خود نیز آگاه بر این موضوع هستید ، آینه های پدیده شاپ ، از جمله آینه های چند تکه ای محسوب می شوند ، که از بیست و پنج تکه در سایز های مختلف ، زیبا و دلنشین تشکیل شده اند . 
از دیگر مواردی که در خصوص آینه های زیبا و جذاب پدیده شاپ ، می توان بدان اشاره کرد ، نحوه نصب این آینه ها است . لازم به ذکر است که آینه های پدیده شاپ ، دارای نصب بسیار راحت و آسانی می باشند ، و می توان در کمترین زمان ممکن به وسیله چسب دو طرفه فومی ای که ، در درون بسته بندی آینه قرار دارد ، آن را بر روی دیوار نصب کرد . ذکر این نکته در این قسمت حائز اهمیت می باشد ، چرا که عده ای نگران از بین رفتن یا کنده شدن دیوار ها به وسیله ، چسباندن این تکه های زیبا می باشند ، لازم به ذکر‌ است که افراد می توانند بدون هیچ گونه نگرانی ، اقدام به نصب آینه های پدیده شاپ کنند ، و هر زمان که مایل بودند تنها با استفاده از ، باد گرم سشوار ، آنان را از روی دیوار جدا کنند و در مکان دیگری نصب کنند . آینه های زیبای پدیده شاپ ، تنها قابلیت نصب بر روی دیوار اتاق خواب ، و زیبا تر کردن فضای‌ اتاق خواب را ندارند ، بلکه علاوه بر استفاده از این آینه ها در اتاق خواب ، می توان آنان را بر روی کمد ، کابینت ، شیشه ، پنجره ، حمام ، سرویس بهداشتی ، و حتی بر روی انواع سرامیک و کاشی ، بنا بر سلیقه و طرح دلخواه خود ، نصب کرد . شایان ذکر است که به علت آن که آینه های پدیده شاپ ، بسیار سبک وزن می باشند ، می توان حتی در صورت تمایل آنان را ، بر روی سقف نیز نصب نمود ، و با انعکاس نور بر روی این آینه ها ، شاهد زیبا تر شدن محیط بود . 
لازم به ذکر‌ است که ، به علت به کار برده شدن مولتی استایل ، در آینه های زیبا و با کیفیت پدیده شاپ ، والدین می توانند بدون نگرانی این آینه های زیبا را در اتاق خواب کودک خود ،‌ حتی در ارتفاع کم نیز نصب کنند . چرا که وجود مولتی استایل در آینه های زیبا و دلنشین پدیده شاپ ، باعث می شود ، تا اگر بنابر هر گونه اتفاقی ، این آینه ها شکستند ، هیچ گونه آسیب و صدمه ای به فرزند شما وارد نشود . البته ، باید اشاره کرد که آینه های پدیده شاپ ، در مقایسه با آینه های شیشه ای ، از مقاومت بسیار بالایی برخوردار می باشند ، و امکان شکستن آنان بسیار کمتر از آینه های شیشه ای ، است .

  • مرجع :https://www.mapstar.net/decorate/
  • برچسب ها : آینه های زیبا و دلنشین پدیده شاپ

تعداد نظرات ثبت شده :0 نظر

فرم ارسال نظر
  • دیدگاه شما

  •