آشپزخانه ای دلنشین ، با کابینت پولیشی

  • اشتراگ گذاری در شبکه های اجتماعی :

  • #
  • #
  • #
آشپزخانه ای دلنشین ، با کابینت پولیشی
 
همانطور که خود واقف بر این امر هستید ، انواع و اقسام فراوانی از کابینت ها ، در بازار موجود می باشند . که از جمله پرطرفدارترین و با کیفیت ترین آنان ، می توان به کابینت های پولیشی ( انزو ) ، اشاره کرد . 
در خصوص مشخصات کابینت پولیشی باید افزود که ، این کابینت زیبا و با کیفیت ، نوعی از انواع بی شمار کابینت های انزو ، می باشد که دارای سطحی براق است . همانطور که خود می دانید جنس بدنه این کابینت های پرطرفدار و با کیفیت ، از رنگ با کیفیت پولیش ساخته شده است و رنگ آن نیز ، به ضخامتی حدود سه میلی متر بر روی بدنه کابینت ، اجرا می شود . لازم به ذکر است که رنگ مذکور همچون ، یک لایه شیشه ای بر روی بدنه کابینت پولیشی ، قرار می گیرد . 
در خصوص جنس کابینت های پولیشی باید افزود که ، این کابینت های پرطرفدار دارای مغزی با جنس MDF ( MDF خام ) ، می باشند . ورقه های MDF به کار رفته در کابینت پولیشی ، در سایز های مختلف 25 ، و 40 میلی متری تهیه می شوند و ، بنا بر سلیقه مشتری و محیط آشپزخانه ، این ورقه ها توسط دستگاه های برش و همچنین ، سی ان سی ، به صورت ابزار خورده شده و یا حتی ساده ، حکاکی می شوند . 
از جمله مزایای کابینت های زیبا و بی نظیر پولیشی ، می توان به مقاوم بودن این کابینت های با کیفیت در برابر ، آب اشاره کرد . چرا که دور تا دور کابینت ، ماده پولیش به کار رفته و به همین سبب ، تحت هیچ شرایطی آب به کابینت پولیشی ، نفوذ نمی کند . از دیگر مزیت های کابینت های پولیشی ، می توان به دچار تاب نشدن این کابینت ها ، اشاره کرد . همانطور که خود نیز می دانید به سبب اضافه شدن رنگ پولیشی بر روی این کابینت ها ، ضخامت صفحه های کابینت با کیفیت پولیشی ، تا حدود دو الی سه میلی متر بیشتر از دیگر کابینت های موجود در بازار می شود ، که به همین علت کابینت های پولیشی از دیگر کابینت های موجود در بازار ، هم محکم تر هستند و هم تحت هیچ شرایطی دچار تاب نمی شوند . 
شایان ذکر است که کابینت های پولیشی ، از جمله کابینت هایی می باشند که ضد خش و ضد ضربه ، هستند . همچنین باید افزود که این کابینت های با کیفیت در برابر حرارت های سطحی ، نور خورشید ، انواع روغن ، ترشحات نفتی ، و .... از مقاومت بسزایی برخوردار می باشند . 
کابینت های پولیشی ، از جمله کابینت هایی می باشند که می توان از آنان در هر شرایط آب و هوایی ، ( خصوصا مناطقی که دارای آب و هوای مرطوب می باشند ) ، با خاطر آسوده استفاده کرد .
در خصوص قیمت کابینت های پولیشی ( انزو ) ، باید افزود که همانطور که در فوق اشاره شد ، قطر صفحه ورقه های MDF در این کابینت چیزی حدود بیست و پنج و یا چهل میلی متر می باشد ، که در مقایسه با دیگر کابینت ها ( همچون کابینت ممبران که دارای قطری به اندازه شانزده و یا هجده میلی متر است ) ، دارای قطری بیشتر است و به همین سبب ، قیمت نهایی کابینت پولیشی از دیگر کابینت ها ، کمی بیشتر است . همچنین از دیگر علل افزایش قیمت در کابینت های با کیفیت پولیشی ، می توان به بهره بردن از رنگ پولیشی سفید براق ، در این کابینت ها اشاره کرد .

  • مرجع :https://www.mapstar.net/
  • برچسب ها : کابینت پولیشی, کابینت ممبران, کابینتMDF, کابینت مدرن

تعداد نظرات ثبت شده :0 نظر

فرم ارسال نظر
  • دیدگاه شما

  •