مجله خبری دکوراسیون داخلی

 • کاربرد های بی شمار کاغذ دیواری های طرح سنگ
  کاربرد های بی شمار کاغذ دیواری های طرح سنگ
  از جمله انواع و اقسام کاغذ دیواری های بی شمار موجود در بازار ، می توان به کاغذ دیواری های پر طرفدار طرح سنگ ، اشاره کرد . کاغذ دیواری هایی محبوب و زیبا ، که افراد می توانند از آنان به جای انواع و اقسام سنگ ها ، در دکوراسیون محیط مورد نظر خود استفاده کنند .

  تاریخ درج :1400/05/08

 • بلوک های بی نظیر و پر کاربرد شیشه ای قرمز
  بلوک های بی نظیر و پر کاربرد شیشه ای قرمز
  بلوک های زیبا و پر کاربرد قرمز رنگ ، بلوک هایی از جنس شیشه می باشند ، که می‌ توان گفت فقط جنبه تزیینی دارند ( به این معنا که به هیچ عنوان نمی توان از آنان در سازه ساختمان ، استفاده کرد ) . به عنوان مثال ، افراد می توانند به وسیله این بلوک های شیشه ای ، قسمتی از منزل یا حتی محیط کسب و کار خود را ، از باقی قسمت ها جدا کنند بدون آن که ، نگران کم شدن نور محیط جدا شده ، باشند .

  تاریخ درج :1400/05/07

 • معرفی دیوارپوش پلیمری در چند دقیقه
  معرفی دیوارپوش پلیمری در چند دقیقه
  دیوارپوش های پر کاربرد و منحصر به فرد پلیمری ( یا فایبرگلاس ) ، از جدیدترین و پر کاربرد ترین دیوارپوش های موجود در بازار ، می باشند که دارای رنگ بندی ، ابعاد مختلف و همچنین طرح های مختلفی هستند ، که هر شخص بر طبق سلیقه و دکوراسیون محیط مورد نظر خود ، می تواند هر یک از این دیوارپوش ها را تهیه کند .

  تاریخ درج :1400/05/05

 • ویژگی کاغذ دیواری های طرح کودک
  ویژگی کاغذ دیواری های طرح کودک
  کاغذ دیواری های طرح کودک ، در مقایسه با دیگر کاغذ دیواری های موجود در بازار ( در طرح های مختلف ، برای استفاده در محیط هایی غیر از اتاق کودکان ) ، بسیار متفاوت می باشند ، چرا که بر خلاف دیگر کاغذ دیوار ها که غالبا تک رنگ هستند ، کاغذ دیواری های طرح کودک ، یک نواخت نیستند و در آنان چندین رنگ فانتزی و مختلف ، به کار برده شده است تا محیط اتاق خواب ، برای کودکان خسته کننده نباشد ‌و باعث دل زدگی آنان نشو

  تاریخ درج :1400/05/02

 • نگاهی بر کفپوش های عایق برق
  نگاهی بر کفپوش های عایق برق
  کفپوش های عایق برق ، از بی نظیر ترین و کاربردی ترین کفپوش ها می باشند . که افرادی که به صورت ایستاده در برابر تجهیزات برق ، به فعالیت مشغولند باید برای حفظ ایمنی خود ، از این کفپوش ها بهره ببرند . چرا که کفپوش های عایق برق ، از این افراد ( پرسنل اداره برق ) ، در مقابل شوک های الکتریکی و برق گرفتگی محافظت می کند .

  تاریخ درج :1400/05/01

 • مزایای دیوارپوش ترمووود
  مزایای دیوارپوش ترمووود
  دیوارپوش ترمووود ، در واقع همان چوب ترمووود می باشد که افراد می توانند ، با استفاده از آن فضای محیط مورد نظر خود را ، تبدیل به فضایی گرم و صمیمی کنند ( این نوع دیوارپوش دارای طرح ها و رنگ های فراوانی است ، که هر شخص بنا بر سلیقه و دکوراسیون محیط خود ، می تواند هر یک از این رنگ ها و طرح ها را تهیه کند ) . چرا که این دیوارپوش منحصر به فرد و با کیفیت ، فراورده ای از دل طبیعت است و به همین سبب ، با توجه به فرایند هایی که بر روی آن انجام می شود

  تاریخ درج :1400/04/29

 • موکت های پر طرفدار طرح سرامیک
  موکت های پر طرفدار طرح سرامیک
  از جمله انواع و اقسام موکت های موجود در بازار ، می توان به موکت های طرح سرامیک اشاره کرد ( موکت های منحصر به فرد و زیبای طرح سرامیک ، به هیچ عنوان شباهتی با سرامیک های سنتی ندارند ، و تنها وجه اشتراک این موکت ها با سرامیک های سنتی ، در طرح آنان می باشد ) ، موکت هایی شیک ، که باعث زیبایی دو چندان محیط می شوند .

  تاریخ درج :1400/04/27

 • کاربرد های فراوان فنس چمنی
  کاربرد های فراوان فنس چمنی
  معمولا افراد برای امنیت فضای اطراف ویلا ها ، باغ ها ، حیاط منازل ، و ... از انواع فنس ها بهره می برند ، یکی از زیبا ترین و پر کاربرد ترین فنس های موجود در بازار ، فنس های چمنی می باشند که علاوه بر حفظ امنیت محیط ، جلوه بی نظیری را برای آن محیط ، به وجود می آورند .

  تاریخ درج :1400/04/25

 • بررسی مزایای بی شمار دیوارپوش های فومی طرح چوب
  بررسی مزایای بی شمار دیوارپوش های فومی طرح چوب
  از جمله انواع بی شمار دیوار پوش های فومی موجود در بازار ، می توان به دیوار پوش های فومی پر طرفدار و کاربردی طرح چوب ، اشاره کرد . در خصوص دیوار پوش فومی طرح چوب ، باید افزود که ، این نوع از دیوارپوش ها در مقایسه با دیگر دیوارپوش های موجود در بازار ، مقرون به صرفه تر و ارزان قیمت تر می باشند ،

  تاریخ درج :1400/04/23

 • مقایسه بین چمن مصنوعی پاییزه و بهاره در چند دقیقه
  مقایسه بین چمن مصنوعی پاییزه و بهاره در چند دقیقه
  چمن مصنوعی از جمله محصولاتی است که ، استفاده از آن در چند سال اخیر ، به شدت افزایش یافته است چرا که ، نگهداری از این محصول بسیار آسان می باشد و افراد می توانند در تمامی سطوح از آن بهره ببرند . چمن مصنوعی به دو نوع چمن بهاره و پاییزه ، تقسیم می شود .

  تاریخ درج :1400/04/21