تازه ها و اخبار داغ دکوراسیون داخلی ایران

 • آلبوم کاغذ دیواری مد ۲ ، کاغذ دیواری Mod 2
  آلبوم کاغذ دیواری مد ۲ ، کاغذ دیواری Mod 2
  آلبوم کاغذ دیواری با کیفیت و خاص مد 2 ( مدل : CHINA ) ، از جمله محصولات شرکت معتبر و معروف MODA ( مدا ) ، با پنجاه و سه سانتی متر عرض و ده متر طول می باشد .

  تاریخ درج :1400/09/14

 • آلبوم کاغذ دیواری هانی ، کاغذ دیواری HANY
  آلبوم کاغذ دیواری هانی ، کاغذ دیواری HANY
  از زمان قدیم ، شرکت های بسیاری در ایران اقدام به واردات کاغذ دیواری می کردند و امروزه نیز ، بسیاری از افراد وارد این حرفه شدند و در این زمینه ، با یک دیگر به رقابت می پردازند . واردات کاغذ دیواری ، نکات مربوط به خود را دارد که اگر وارد کننده ، آن نکات را بداند و رعایت کند ، در این بازار موفق خواهد شد . از جمله این شرکت های وارد کننده ، می توان به شرکت وال استار اشاره کرد .

  تاریخ درج :1400/09/11

 • آلبوم کاغذ دیواری سیمپل ، کاغذ دیواری SIMPLE
  آلبوم کاغذ دیواری سیمپل ، کاغذ دیواری SIMPLE
  آلبوم کاغذ دیواری با کیفیت و زیبای سیمپل ( مدل : CHINA ) ، از جمله محصولات درجه یک شرکت معتبر و معروف لوکس آس ، با عرض پنجاه و سه سانتی متر و طولی به اندازه ده متر می‌ باشد .

  تاریخ درج :1400/09/09

 • آلبوم کاغذ دیواری گاردنیا ، کاغذ دیواری GARDENIA
  آلبوم کاغذ دیواری گاردنیا ، کاغذ دیواری GARDENIA
  آلبوم کاغذ دیواری درجه یک گاردنیا ( GARDENIA CROWN ) ، با پنجاه و سه سانتی متر عرض و ده متر طول ، از جمله با کیفیت ترین و زیبا ترین آلبوم های کاغذ دیواری می باشد . در ایران از زمان قدیم ، کاغذ دیواری های غیرقابل شستشو تولید می شد اما پس از گذشت مدتی ، شرکت به نام گرانتیل اقدام به تولید کردن ، کاغذ دیواری هایی درجه یک و قابل شستشو ، کرد و در این زمینه نیز موفق بود .

  تاریخ درج :1400/09/07

 • معرفی بازرگانی هرمس , وارد کننده کاغذدیواری کفپوش چسب کاغذ دیواری
  معرفی بازرگانی هرمس , وارد کننده کاغذدیواری کفپوش چسب کاغذ دیواری
  گروه بازرگانی هرمس خدمات متنوعی را در زمینه طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی منزل، دکوراسیون تجاری و اداری ارائه می دهد. در این 10 سال این گروه با طراحی و اجرای صدها پروژه در زمینه دکوراسیون داخلی، دکوراسیون منزل، دکوراسیون داخلی ادارات و دکوراسیون تجاری و فروشگاهی، دارای سابقه و رزومه درخشانی می باشد. ما با تكيه بر اصول و مبانى مهندسى ، معمارى و تجربه ، تداعى گر ذهن و سليقه شما بوده و به روياهايتان واقعيت مى بخشيم . هنر ما خلق طرح و زيبايى در رويا و انطباق آن با سلايق شماست و تخصص ما اجراى همان رو

  تاریخ درج :1400/09/07

 • آلبوم کاغذ دیواری جگوار ، کاغذ دیواری JAGUAR
  آلبوم کاغذ دیواری جگوار ، کاغذ دیواری JAGUAR
  آلبوم کاغذ دیواری جگورا ( مدل : CHINA ) ، محصولی با کیفیت و درجه یک از شرکت معتبر لوتوس ( Lotus ) ،‌ با عرض پنجاه و سه سانتی متر و طولی به اندازه ده متر ، می باشد . از آن جایی که کاغذ دیواری ، جزء کالا های لوکس محسوب می شود و ارز دولتی به آن تعلق نمی گیرد ، واردات کاغذ دیواری به علت تعرفه های گمرک ، بسیار سخت شده است .

  تاریخ درج :1400/09/03

 • آلبوم کاغذ دیواری مدرن وال ، کاغذ دیواری MODERN WALL
  آلبوم کاغذ دیواری مدرن وال ، کاغذ دیواری MODERN WALL
  شرکت های بی شماری از گذشته تا به امروز در ایران ، اقدام به واردات کاغذ دیواری کردند ، واردات کاغذ دیواری نکات مربوط به خود را دارد ، که در صورتی که یک شرکت آن نکات را نداند ، قطعا دچار مشکل می شود .

  تاریخ درج :1400/09/01

 • پارکت لمینت جنیکس لام ، لمینت GENIXLAM
  پارکت لمینت جنیکس لام ، لمینت GENIXLAM
  امروزه به علت عدم اجازه واردات لمینت به کشور ، شرکت های بسیار زیادی در ایران ، اقدام به تولید لمینت کرده اند که به همین سبب ، مدل ها و برند های مختلفی از لمینت ها ، در بازار موجود می باشد که از جمله با کیفیت ترین آنان ، می توان به پارکت لمینت جنیکس لام ، اشاره کرد . پارکت لمینت جنیکس لام ( مدل : تولید ایران ) ، از جمله محصولات شرکت معتبر و معروف فابیوفارلی فارلی ، با ابعاد ۱.۸۵ سانتی متر می باشد .

  تاریخ درج :1400/08/29

 • آلبوم کاغذ دیواری بلامور ، کاغذ دیواری BELLAMORE
  آلبوم کاغذ دیواری بلامور ، کاغذ دیواری BELLAMORE
  آلبوم کاغذ دیواری بلامور ( مدل : CHINA ) ، از شرکت معروف و معتبر آیدل ، با پنجاه و سه سانتی متر عرض و ده متر طول ، از جمله زیبا ترین و با کیفیت ترین آلبوم های کاغذ دیواری ، می باشد ‌.

  تاریخ درج :1400/08/26

 • پارکت لمینت فندی ، لمینت FENDI
  پارکت لمینت فندی ، لمینت FENDI
  پارکت لمینت فندی ( FENDI ) ، از جمله پارکت لمینت های با کیفیت و درجه یک ایرانی می باشد که ، توسط شرکت معتبر و معروف پارسا چوب ، تولید شده است . ابعاد این پارکت لمینت زیبا ، ۱.۸۵ سانتی متر است .

  تاریخ درج :1400/08/24